Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

valla benmde aynen anlattıgın gibi gözslerim koyu sçalarım koyu tenim açık benm hoşuma gidiyo açık renk olması gözlerimin ama kaldıramayabilrsin de aynı zamanda bilmiyorum ki,eski mesajlarımdan arattır bak istersen kymustum resmini

saolll cnmm emerald green de mavimsi duruoo o nasılll durur sencee istediğim gibimidir acabaa bi siparişş veremedmm yha fisfisfis

Canım tek bi marka üzerinde takılı kalma topiklerde arama yap bak istersen, yıllık lens alacaksın bi kere almış olursun ben mesela soloticayı büyük bir hevesle almıştım kullanamadım elimden çıkarmama rağmen hala canm sıkılıyo kaydirigubbakcemile3 yani önemli olan para değil ama can sıkıyo beklentileri karşılamaması o yüzden iyice bi araştır istersen ... şutarafagitti Bence emerald green bi nebze daha koyu ama görmek lazım tabi daha sağlıklı bir karar vermek için ... yerimseniben

Jodilyn cnm diorun lensi ne kdr değişik öyle
simli simli daha önce de görmüştüm
:1rolleyes:

gözüne sim atmıs gibi aslında makyajla güzel durabilir makyaj simli göz simli kaydirigubbakcemile3

yakamozcum amazon greenlerinden memnunmusun nasıl lensler bi bilgim yokta?

Canım göz rengin koyuysa çok yakışır ben memnunum amazonlardan ama göz rengim açık oldugu için biraz soluk görünüyor açıkcası, koyu kahve gözlerde daha canlı bi yeşil oluyor lens açık renk göz açık renk olunca soluk bir görüntü oluşuyor bide hareli olmayınca çok alışamadım ben ama lens güzel rahat da ... yerimseniben

ah kizlar ahhh:sinifsinif: ben salak gibi denemeden sadece icgudulerimle hareket ederek internet uzerinden amazon colours grey lens siparisimi verdim senağlama ama sonrasi tam bir husran... herkes bana bakiyo.. cok belli ve kedi gibi bakiosun diyenller oldu daha bir gunde :çok üzgünüm: ben nasil 1 ay gecirecegim simdi..bundan sonrakileri deneyerek alicam..tek istedigim uzun zaman seffaf lens kullandiktan sonra boyle bi baska yesilimsi bi renk kullanmakti :çok üzgünüm: paramin yandigina uzulmuom ama hayallerimin olmamasina yikildim.. kahverengi gozde amazon colours(sophistic marka) grey hic ama hic hos durmuyo diebilirim.. yakinda fotoda koycam

bazılarında o renk güzel duruyor ama ? belki tenine sAcına falan gitmemiştir
yada sen ilk renkli lens olarak grey gibi açık bi rengi sectiğin için sana ve cevrendekilere öyle geldi
sen resim eklede bizde görelim
yerimseniben

kızlar merhabalar
bana yardımcı olurmusunuz fıkırlerınıze ıhtıyacım var
ben mel lens almak ıstıyorum ama nc mı charmemı yoksa cormu karar veremıyorum gozlerım koyu kahve sıyaha yakın mel acık dursun ıstıyorum ancak sımdıye kadar hıc haresız kullanmadım aslında hıdrocor ıstıyorum en acık o durdudgu ıcın ama haresız lensler bana hep ıtıcı gelıyor yada hıc kullanmadıgımdan bılemıyorum nc ve charmelerde guzel ancak benımg ozumde hıc bellı olmayabılır deneme sansım olmadıgı ıcın rıske gırmek ıstemıyorum.sızce ne yapmalıyım hem bellı olsun hemde dogal olsun ıstıyorum hangı melı tavsıye edersınız yardımmm

Amazon grey bildiğim kadarıyla çok açık ve gerçek dışı bi renk tercih edilebilecek bir renk değil doğal durmuyor zaten keşke başka bir markayı tercih etseydin neyse zaten aylık lens olan olmuş takma kafana, Allahtan yıllık bi lensten sonra hüsrana uğramamışsın benim gibi bide bu açıdan bak ... :dance:
Bu sophistic grey bunun aynısı değilmi amazon grey? yerimseniben

arkadaşlar ben yeni üye oldum şuan numaralı renksz lens kullanıyorum. ama hem numaralı hemde renkli lens almak istiyorum .en önemliside beren saatin göz rengine benzeyen bi lens yardmcı olun lütfenn :))

merhaba kızlar banada bir yardım etseniz çok sevinirim.ben gözlerimin hafif yeşile çalan ama çok bağırmayan hani ela yeşil karışımı çok doğal durabilecek bana yakışacak bir lens istiyorum tavsiyeleriniz varmı?bu arada fotoğrafta çok belli olmayabilir gözlerim kahverengi ama koyu değil .bide damarları belirgin olanlar suni görünüyor gibi ve göz bebeğide geniş olmamalı

arkadaşlar ben yeni üye oldum şuan numaralı renksz lens kullanıyorum. ama hem numaralı hemde renkli lens almak istiyorum .en önemliside beren saatin göz rengine benzeyen bi lens yardmcı olun lütfenn :))

Başlangıç için freshlookun hareli yeşilini deneyebilirsin.göz renginde açık kahverengiyse yeşile yakın hoş bir ela oluyor.sonra zamanla diğer markaları keşfedebilirsin.

maviş çok doğal bir lens istiyosan soloticanın charm meli güzel olur.biraz tuzlu ama doğallık olarak gayet güzel.

Canımcım freshlooklarda numaralı lens varmı bilmiyorum ama rainbowda numaralı renkli güzel lensler var.kataloğuna bakmanı tavsiye ederim hemen hemen aynı rengi veriyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…