Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

naturel color ice mi bu Jodilyn cnm ?
kızın gözünü nası acmıs sasırdım

Ne kadar büyük böyle bu lensler aman tanrım.yani renk olarak tamam hoş açmışta ama aşırı açtığından mıdır yoksa fazla büyük bir çapa sahip olmasındanmıdır nedir bana pek doğal gelmedi.

hmm.. ben asl1nda 4 senedir seffaf kullan1yorum gozlerim buyuk degil. ne yapsam yaa ineretnette gorduum hareli yesil cok guzeldi amaaaa:sinifsinif:

Amazon mavisi açık mavi değilki canım hele gözlerin koyuysa koyu mavi olur eleganceında dokusu çok kötü takınca ben burdayım diyor lens olduğu direk anlaşılır B-l de eleganceden sonra en damarlı lenstir tavsiye etmem hiçbirini...Açık mavi istiyorsan solotica topaizo yada rainbow elit line gri derim iki markanında dokusu çok doğal damar olayı sıfır lens olduğu diğer markalara nazaran daha az anlaşılıyor yada anlaşılmıyor genelde...Elit line gri biraz riskli bir renk bazı gözlerde çok açık beyaza dönük bi mavi olmuş bazı gözlerde de mavinin açık ama güzel bir tonu oluşmuş topazio daha uygun olur diye düşünüyorum ama göz rengini tamamen değiştirir bu renkler açık renge kendini hazırladıysan al canım yoksa yadırgayabilirsin ... opuyorumnanaktan

Tşk Ederm Canm Arstrmaya Baslıyorm Hemn :)

kızlarrr markadaa karar verdim sonunda kesinlikle rainbow ama lihgt grey nasıl durur cok endişeliyim :s açık bi mavi olsunn istiyoruummmm sizin bilgilerinize dayanarak siparişş vericeemmm acill yardım edeblrseniz cok sevinirimmmm ...

kızlarrr markadaa karar verdim sonunda kesinlikle rainbow ama lihgt grey nasıl durur cok endişeliyim :s açık bi mavi olsunn istiyoruummmm sizin bilgilerinize dayanarak siparişş vericeemmm acill yardım edeblrseniz cok sevinirimmmm ...

Önceki sayfalarda eklenmişti light grey opuyorumnanaktan

dsc00537y.jpg

dsc00506u.jpg

dsc00540h.jpg

Solotica alabilirsin pahalı geliyorsa rainbow güzel bence fantasy serisi hareli ben onu seviyorum ama karar senin tabiki :)

yaa kızlar ben de yeşil aldım ama gözlerim hep bulanık görüyo netleşmiyo acaba benim gözlerimde bi problemmi varrr yoksa alışana kadar mı dersiniz ???

demothy daha net resim koyabilirmisin göz rengin ne?
bu fotodan cok hoş görünüor buarada

jodilyn bu hangi lens canım diğer sdayfada eklediğin adorenin yeni serisindeki grey grise de benzior

rainbow elite line gri mi alsammmm yksa fantsy line grey mii orda tıkandım kaldmm :d mavimsiii olsndaa hanqisi daha gercekci yani doğal duuro sizce,.s

Rainbow light perla diye arat googledan açık bi mavi hem öyle çok aşırı açıkda değil zombiye dönmezsin bunla delikafadulden ama rainbowların pupil boşluğu büyük aklında olsun mavi lensin altından kahverenginin görünmesi pek hoş olmaz yeşili daha doğal duruyor o yüzden rainbowların fantasy serisinin pupili elit lıne a göre bi nebze daha küçük geldi bana...Ben fantasy lıne serisini daha çok beğeniyorum hareli olduğu için daha hoş duruyor tabi beğeni meselesi...Rainbow elit lıne griyi beğenmedim açıkcası çok beyazımsı bi renk gibi, riskli bi seçim olabilir iyice araştır almadan rainbow perla ve sky blue elit lıne griye göre daha iyi görünüyor, aslında rainbowları deneyebiliyosun bi optikçiden deneyip alsan çok daha iyi olur senin için ... opuyorumnanaktan
Bunlarda netten bulduğum bi kaç rainbow blue resmi farklı serilerden fikir verir belki:

Eklentiler

• $elitlıne gri.jpg
    $elitlıne gri.jpg
    53 KB · Görüntüleme: 502
  • $lıght perla.jpg
    $lıght perla.jpg
    70,9 KB · Görüntüleme: 1.160
  • $rainbow sky blue.jpg
    $rainbow sky blue.jpg
    18 KB · Görüntüleme: 1.348
  • $rainbow elit lıne blue.jpg
    $rainbow elit lıne blue.jpg
    14,5 KB · Görüntüleme: 1.201
  • $rainbow perla.jpg
    $rainbow perla.jpg
    29 KB · Görüntüleme: 1.079
Bu arada bende optima color naturel look serisine takmış durumdayım green ocean çok güzel görünüyor dark greende çok hoş ama gerçekte nasıldır acaba CADIARZU doğal bir marka olduğu söyleniyor ama yeşilini kullanana hiç rastlamadım geneli optima colors mavi kullanıyor bunlarda optima blue ve durasoft mavisi - grisi ...Optima colors yeşil kullanan yokmu ya naniknanik

Eklentiler

• $durasoft3complements blue.jpg
    $durasoft3complements blue.jpg
    35,6 KB · Görüntüleme: 1.402
  • $durasoft 3complements gri.jpg
    $durasoft 3complements gri.jpg
    6,7 KB · Görüntüleme: 645
  • $optima colors blue lens.jpg
    $optima colors blue lens.jpg
    50,9 KB · Görüntüleme: 992
mafoldumben ya ben kendimi freshlook diye sartlamistm hareli yesl cok guzel gelmisti onun gibi baska hangi barkada bulabilirimki.. freshlook iyi deil demssiniz ben birde sitede yeni sayilirim ilk defa bu konuya yaziyorum :S

valla miss figo ben ilk deneme amaçlı freh look aldım ama sanırım benim gözlerim bozuk hep buğulu bulanık görüyorum daha görüntü netleşmediama diğer arkadaşların yorumlarına bakınca sanırım daha iyi lens markaları var ama ben ilk etapta memnun kaldım hareli yeşili güzel çok doğal duruyo hiç baarmıyo ben burdayım die ilk kullanım için alınabilir bence ama tabi :)

kendi göz renginde açık kahverengiyse ligt grey çok açık durur beyaz gibi.Bence grey almalısın.o açık mavi gibi duruyor.

X