Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

merhaba arkadaşlar,bana lensin rengini açn bir solüsyon önerebilir misiniz?rainbow giallo aldım ve gözlerim koyu kahve,lensin rengi biraz açılsa iyi olur diye düşünüyorum elde edeceğim renk açısından.önerileriniz bekliyorum.

rainbow giallo fotosu ekler misiniz kızlar varsa?
ayrıca kullanan arkadaşlar nasıl tepkiler alıyorsunuz? doğal bulunuyor mu?
daphne canım sen kullanıyodun bilgi verebilir misin???

Elifcim ben çok memnunum özellikle doğallık ve renk bakımından.Kesinlikle damarlanma falan yok.Benim gözlerim biraz hassas olduğu için fazla kullanamıyorum ama başkasına değişmem.Bir iki güne kadar resim koyacam eğer vaktin varsa.Almadan önce bi bak derim.

arkadaşlar ben de bl gri kullandım çok güzel bir lens herkes gözlerime hayran kalıyordu ama yakından lens olduğu belli oluyor damarlanma var biraz.

Elifçim adore gri mi?keşke resim olsaydı baksaydık.Millet dört gözle adorelerin yeni serisini bekliyor.Bende öyle.Gözde nasıl durduğunu ve renklerini çok merak ediyoru
m.

daphne cnm elif yeni serisinden mi almıs kaçırdım orayı yeni serisi çıktımı ?

hayır kızlar benimki b&l gri, adore değil..
daphne canım resimleri beklicem. bu haftasonuna kadar lens alıcam gibi. solotica konusunda da kararsızım. doğallık açısından mel le giallo arasında fark yoksa elbette hem daha uygun fiyata hem de trde bulunan gialloyu tercih edicem gibi canım...giallo dan memnun olan çok kişi var gerçekten.

buda benim B&l Blue

$göz1.jpg
$gözler.jpg

ten rengine mavi okdr gitmişki RebeLAngeL bence yine bi mavi al en doğal duranından yerimseniben

ten rengine mavi okdr gitmişki RebeLAngeL bence yine bi mavi al en doğal duranından yerimseniben
ahhh ki ne ahh senağlamaben de arıyorum hayatımın lensini ama karar veremedim Nerde o masmavi lens bir bulsam düşünmeden alacağım da kafam karışıyor kafamçokkarıştı

solotica topazio bi arastır cok güzel bi mavi gölzerin ela yada bal rengi değilse
harika bir mavi duruyor
opuyorumnanaktan

hayır kızlar benimki b&l gri, adore değil..
daphne canım resimleri beklicem. bu haftasonuna kadar lens alıcam gibi. solotica konusunda da kararsızım. doğallık açısından mel le giallo arasında fark yoksa elbette hem daha uygun fiyata hem de trde bulunan gialloyu tercih edicem gibi canım...giallo dan memnun olan çok kişi var gerçekten.

İyi bir seçim olur bence.Gerçekten de hiç fark yok.Özellikle gözlerin açık kahverengiyse çok daha hoş durur.Önce rainbowu bir dene zaten çok pahalı bir lens değil.ondan sıkılırsan bu sefer soloticalara bakarsın.Elifcim bu arada ingilizce çevirisi mi yapıyorsun yoksa başka bir dilde mi?

solotica topazio bi arastır cok güzel bi mavi gölzerin ela yada bal rengi değilse
harika bir mavi duruyor
opuyorumnanaktan
Ben de öyle karar vereceğim gibi kahverengi gözlerim. Dışarıdan gelen solotica daha ucuza mı mal oluyor nedir:uhm: benim lenslerin süresi daha dolmadı becerebilsem avrupadan getirteceğim Tr de 225 tl :bbo:

Kızlar rainbow giallo ve Solotica mel i karşılaştıırrmısnız?
rainbow mele göre koyu kahve gözde nasıl durur?

Kızlar rainbow giallo ve Solotica mel i karşılaştıırrmısnız?
rainbow mele göre koyu kahve gözde nasıl durur?

Valla bana ikiside aynı gibi geliyor.Ama melde pupil boşluğu daha dar ondan daha doğal duruyor sanırım ama renk olarak soluk durduğunu söylüyorlar melin.

X