Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

alla alla bende bişi anlamadım canm ya neden acaba silmak yasak ki

Aynen behriyecim.bende bir anlayabilsem o zaman bi daha asla resim falan eklemem.Yani belki resmimi koyduktan sonra pişman oldum ve kaldırmak istedim forumdan.Bundan daha doğal ne olabilir ki.Ne yani bu pişmanlığımı duyacam hep içimde.
Yasak ama niye yasak. acaba sayfanın düzeni bozuluyo falan onun içinmi lmaz:
.

Evet hareliler kötü duruyo bazıları.Rainbow elite line serisi haresiz.Kendi gözlerimizin haresi gözüküyor o yüzden gayet doğal görünüyor.ıstanbulda rainbowları deneten yerler varmış.Deneyip alırsan daha iyi olur.

Freshlook yeni renklerden gemstone green

buda renkli gözde duruşu freshlook brillant blue
orjinal göz

brillant blue

gemstone green

streling grey

Bausch&Lomb Platinum

Son düzenleme:
arkadaşlar biraz önce bir mod arkadaşa tekrar sordum. evet yasakmış. resim silinmesi. uyarı veriliyormuş.

uyaran arkadaşlar saolun ben böle bi yasak olduğunu bilmiodum ama ben kaç kez ekleyip sildim neden bişi olmadı

Demekki görülmedi yaptığınız. Her içeriği boşaltılan mesajda otomatik uyarı gelmiyor bize

okypete uyarın için saol canm dikkat ederim artık.anlamadığım madem silmek yasak neden edıt koyuolar ki

Edit tuşu, yaptığınız yorumda herhangi bir eksiklik varsa düzeltmeniz için, yazım yanlışı veya imla hatası yaptınızsa düzeltmeniz için, yorumunuza eklemek istediğiniz birşey varsa eklemeniz için vardır sevgili Behriye.

Lütfen kurallara uyalım, uymayanları uyaralım. Ayrıca çimlerede basmayalım.:hulya:

Bu en alttaki resimde kızın gözlerindeki lenslerden biri hareli diğeri haresiz.Ama hareli olan mavi daha hoş duruyor.Diğeri pek doğal değil.

YA BENıM lenslerimi göze takınca biri büyük biri küçük duruo bi tarafı daha toplu bir tarafı daha yaygın oluyor sebebi nedir sizce ?

gemstone green hiiic duymadım yeni çıkan renklerinede baktım yok CADIARZU

brillant blue

sterling grey

gemstone green

Freshlook dimension sea green kahverengi gözde ( freshlook cb turkuaza benziyo daha damarsız hali sanki, )

orjinal göz

freshlook radiance eden

Elegance light blue

adore Bi Grey

adore tri tone light green

9mm natural grey

custom lens

Expressions Blue Topaz, Green, Grey, Hazel

Son düzenleme:
uyy yasadıgı yer mersin memleketimm yerimseniben
canım sen acık yesili cok güzel demissin
gözlerin ne renk varmı resmiiiii

akitracim resim yok malesef.benim gozlerim acik kahve.rainbow acik yesilin rengi icin kataloguna bakabilirsin birebir ayni renk oluyor.rainbow giallo diye yazsan cikan resimlerdende bakabilirsin.

canım senin gözlerinde durdugu gibi durmaz bende ozaman :sinifsinif:
bnm gözlerşm cok koyu kahve ama katalogdaki renklere baktım acık yeşil gercektengüsel görünüor
sen güle güle kullan canım

Türkiyede zaten daha yoklar gemstone green sterling grey brillant blue 3 rengi var :)

JodiLyn freshlook 3 yeni renk cıkarmıs dedikleri bu renklrmi
ama bunlar türkiye ye geldi sanırım fakat isim degişmiş bence. :dance:
yeni çıkan renklerin isimleri:
zümrüt yeşili
gümüş grisi
parlak mavi
ben zümrüt yeşili denemiştim aynı bu cocuktaki gibi durmustu a.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…