Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

aynen canım aşkı memnu dizisinde çok yakım çekimde gördüm lens deilde ne o zaman üstelik solotica marka lens kullandığınıda duymuştum solotica da belli olmayan bi lens

evet cnmbenim solitica çok doğal duran bir lens
okypte rumuzlu arkadaşımızdada çok doğal duruyor görmüşsündür
çok doğal duruyor yakın çektiği halde resmini

oyle bir yasak olmamasi lazim.Sonucta burasi herkese acik bir site.Insanlar ozel bilgilerini desifre etmek istemeyebilir.Resimde bunlarin arasinda.

ama bu yasak var arkadaşlar. hatta bu yüzden banlananlarda var.o yüzden dikkatli olun. sillecekseniz koymayın. ceza alabilirsiniz...

oyle bir yasak olmamasi lazim.Sonucta burasi herkese acik bir site.Insanlar ozel bilgilerini desifre etmek istemeyebilir.Resimde bunlarin arasinda.
özel bilgilerinizi deşifre etmek istemiyorsanız resim neden koyuyorsunuz anlamadım ki. resim koyuyorssanız özel bilgilerinizi deşifre etmek istemişsiniz demektir, sonra kaldırmak ne oluyor.. kurallar sayfasına girip bakarsanız yasak olduğunu görürsünüz. jodilyn canım ben de görmedim hiç o çemberi. bence de lens yok olsa kesin belli olurdu. belki şeffaf lens kullanıyor olabilir gözü bozuk olduğu için.

uyaran arkadaşlar saolun ben böle bi yasak olduğunu bilmiodum ama ben kaç kez ekleyip sildim neden bişi olmadı

canım dikkatli bak görürsün neden böle bi konuda ısrar edeyim gördüm die bana ne faydası war ben gördüğümü söledim.

okypete uyarın için saol canm dikkat ederim artık.anlamadığım madem silmek yasak neden edıt koyuolar ki

okypete uyarın için saol canm dikkat ederim artık.anlamadığım madem silmek yasak neden edıt koyuolar ki

çünkü edit yazıları editlemek için, yanlış yazdığın bir şeyi düzeltmek vs için konulmuş. yazdığın bir şeyi ya da koyduğun bir resmi tamamen kaldırmak için değil. zaten edit kelimesi de düzeltme anlamına geliyor, delete yani silme değil.

özel bilgilerinizi deşifre etmek istemiyorsanız resim neden koyuyorsunuz anlamadım ki. resim koyuyorssanız özel bilgilerinizi deşifre etmek istemişsiniz demektir, sonra kaldırmak ne oluyor.. kurallar sayfasına girip bakarsanız yasak olduğunu görürsünüz. jodilyn canım ben de görmedim hiç o çemberi. bence de lens yok olsa kesin belli olurdu. belki şeffaf lens kullanıyor olabilir gözü bozuk olduğu için.

Biz burada bilgi paylaşımı yapmak amacıyla yazışıyoruz.Resmi hepinizin görmesini tabiki bende isterdim.Ama behriye arkadaşımız lens konusunda kararsız olduğu için sadece ona fikir vermek amacıyla netten aldığım bir resmi ona hemen gösterip kaldırdım.Çünkü başkasının resmini yayınlamak bana pek doğru gelmiyor.Özelden göndermeyi çok denedim ama gönderemedim behriyeye resmi göstermeyi çok istediğim için bende bu şekilde yapıp hemen kaldırdım resmi.

Sitenin kurallarını bilmiyordum.Yalnız resim koyup defalarca silen çok kişi gördüm:yasakmış demekki onca arkadaşında heberi yokmuş tuhaftır.Ama ben resim koyup silme hakkımızın olması gerektiğini düşünüyorum.Bu yasağın sebebinide anlayabilmiş değilim.

mrb kızlr,bende lens almayı düşünüyorum tavsiyeleriniz var mı
ayrıca istanbul'da bi yer önerirsenizde çok mutlu olurum
teşekkürler şimdiden...

Kızlar yasal uyarılara baktım ama bişey göremedim.Site kurallarının linkini bulan varsa gönderebilir mi bana?

mrb kızlr,bende lens almayı düşünüyorum tavsiyeleriniz var mı
ayrıca istanbul'da bi yer önerirsenizde çok mutlu olurum
teşekkürler şimdiden...

Ben rainbow diyorum kesinlikle.Grisi ve açık yeşili çok güzel renkler.Solotica kullananlarda çoğunlukta.onlardan da fikir alabilirsin canım.

X