Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Valla behriye ben soloticaların ilk topazio quartzo serisini görüp hayran olmuştum.Epeyce bi araştırdım.Bütün resimlerine baktım.Bu 3 renk dışında kalan diğer renkler gözen göe çok farkediyor.Yani bazı gözlerde duruşunu hiç beğenmedim.Bazılarında ise mükekmmel duruyor.Risk almak istemedim ben.Beğenmezsem o kadar parayı çöpe atmakta istemedim.

Açıkçası kötülemek asla istemem.Bence hoş bir rengi var ama gözde bariz bir değişiklik yaratacağını sanmıyorum.Bir de GG sitesinde charm mel alıpta sadece deneyip rengi belirgin olmadığı için satan çok kişi gördüm.Hatta sana anlatmıştım biriyle diyaloğa bile girdim diye.Baktımki aldıktan sonra hemen yarı fiyatına elden çıkarmaya çalışan bu kadar insan var o zaman niye riske gireyim ki dedim.Ya bende memnun kalmazsam dedim.Sonra rainbowu aldım.Şu anda hiç problem yok.Gözlerim biraz geç alıştı sadece.

Bence beren saatin gözleri lens değil kendi rengi lens olsa kırk metreden anlarım Ayrıca freshlook yeni çıkan seriyi optikçiye sordum daha türkiyeye gelmediğini söyledi resimde yabancı forumdan zaten :)

Bence beren saatin gözleri lens değil kendi rengi lens olsa kırk metreden anlarım Ayrıca freshlook yeni çıkan seriyi optikçiye sordum daha türkiyeye gelmediğini söyledi resimde yabancı forumdan zaten :)

Evet sanırım öyle.Beklemek lazım.

solotica kullandığını da duymuştum ayrıca kendi gözümlede gördüm baris lensin beyaz çemberi wardı gözünde

Ben lens olduğuna her bahsine girerim.lmaz:

yani daphne biz de görsek hoş olurdu tabi. şimdi 3-4 sayfa okuduk okuduk resim yok. olmadı yani. ayrıca aklında olsun resim eklemek ve kaldırmak yasak.

Ben lens olduğuna her bahsine girerim.lmaz:

Ya lens olsa okdar yakın çekim falan oluyo sağa sola bakıyor kadın hiçmi kayma olmaz ne bilim göz rengi ne olursa olsun lens taktımı insan böyle bi dışa doğru çıkıyor seda sayan bile bazen takıyor belli oluyor taktığı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…