Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

kızlar benim lensim 30 günlük numaralı. her gün kullanmıyorum. aldığım günden 1 ay sonra mı yeni pakete geçmeliyim, yoksa kullandığım gün sayısı 30 olunca mı?

cevap verirseniz çok mutlu olurum. şimdiden sağolun.

ve lensi okula gidip gelirken kullanmam bi sorun teşkil eder mi?
Eğer temizliğine ve bakımına dikkat ettiyseniz biraz daha uzun ömürlü olabilir.
Ama yinede aylık kullanım süresini geçirmemenizi tavsiye ederim göz hassas bir bölge ne de olsa.
Okula gidip gelirken kullanmanız bir sorun teşkil etmez,kabınızı ve solüsyonunu yanınızda bulundurmayı ihmal etmeyin.

Geo lens -Angel gray
Geo&

DSCN8116.jpg

the dolly eye green
soompi5.jpg

dolly_eye_green_new1.336101225.JPG

dolly eye blue

soompi2.jpg

2842859119_1049fef75b_o.28794241_std.jpg

---
l_71c04738f8034751a007f2f8d3af9cc4.gif

Geo Nudy Blue
foam003.jpg

dolly eye grey
dgrey8.25464928_std.JPG

Dolly eye violet
2899929468_41d3256fe4_b.28794957_std.jpg

vilet.jpg

Son düzenleme:
ben 3 aylık bausch lomb lens aldım ama kazık mı yedimmm bna orda yeni çıktı 3 aylık renkli lensler dediler gerçekten 3 aylık Bausch lomb un renkli lensi var diil mi??:çok üzgünüm:

ben 3 aylık bausch lomb lens aldım ama kazık mı yedimmm bna orda yeni çıktı 3 aylık renkli lensler dediler gerçekten 3 aylık Bausch lomb un renkli lensi var diil mi??:çok üzgünüm:

B&L Soflens StarColors II 1-3 aylık renkli lenstir canım.
B&L Naturel Look 1 yıllık renkli lenstir.

1-3 aylık derken bana sadece 3 aylık lens bu dediler ve kutusunuda hiç gormedim orda taktım geldim eve

Selam. amazon colors blue aldım bugün. Sophicticlerle aynı tek fark aylık olması. İçinde ukte kalan gidip alabilir 50 ytl ye yani. Gerçek hayatta daha doğal durdu ve daha grimsi oldu.

grnt013nz5.jpg

grnt019pk6.jpg

çook güzel durmuş güle güle kullan.Bende grisini alıcam sanırım mavinin bukadar açık durcağını düşünmüyodum :lepi:

amazon green kullanıyorum oldukça memnunum hafif mavimsi duruyor tavsıye ederım..

Son düzenleyen: Moderatör:
amazon green kullanıyorum oldukça memnunum hafif mavimsi duruyor tavsıye ederım..

amazonun grysini kullanan biri olarak,
normal hayatta fotodaki kadar doğal durduğuna inanmıyorum ben,
bence altına açıklamasınıda yazın ki insanlar fotolara aldanıp almasın arkadaşlar
çünkü bu marka gerçekten normal hayatta böyle durmuyor
burada inanılmaz doğal çıkmış...
keşke böyle dursada bende alsam

amazonun grisi beyazımsı duruyor arkadaşlar renk açısından rahat edeceğinizi düşünmüyorum ben bugün elasını sipariş ettim kendi gözümden fazla açık kullanmak istemiyorum artık çünkü gerçekten biriyle konuşurken çok rahatsız oluyorum niye bilmiyorumgaliba bana ait olmayan bi renk diye

X