Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

aynen. misafir sayısına baksanıza. misafirlerimizin olmadığı an yok.:kahve:

üye de olmuşlardır kk ya da. burada malum reklam yapılması yasak satış yapanlar için. o yüzden buraya yazmıyolardır ama takip ediyor okuyorlardır kk yı. sadece lens bölümünü değil başka bölümleri de takip ediyorlardır öyle konuştuklarına bakmayın:nazar:

insanın predator olacağı geliyor..değil mi kıvılcım.. hani o filmde nasıldı. predator aliene karşı.delikafadulden

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi forum burası, ne oldu kiii?

okypete, burada yeniyim ben, lens forumuna atlamıştım direkt... Geldiğimde de sen vardın, topaziolar hakkında sormadığımı bırakmadım sana, lens kabında çekebilir misin dedim, onu bile yaptın yaw. Çok teşekkürler, çok tatlısın gerçekten. opuyorumnanaktan

Hangi forum burası, ne oldu kiii?

okypete, burada yeniyim ben, lens forumuna atlamıştım direkt... Geldiğimde de sen vardın, topaziolar hakkında sormadığımı bırakmadım sana, lens kabında çekebilir misin dedim, onu bile yaptın yaw. Çok teşekkürler, çok tatlısın gerçekten. opuyorumnanaktan

sağol canım. olur mu.elbette yaparım... burada birbirimize, bildiklerimiz kadar yardımcı olmazsak ne anlamı var ki bu topiğin. .
güzellikle ilgili bir site canım.ingilizce adlı...

insanın predator olacağı geliyor..değil mi kıvılcım.. hani o filmde nasıldı. predator aliene karşı.delikafadulden

ayyy okypete alemsin cnm yaa
bugün çok güldürdün beni sen kaydirigubbakcemile3
harbiden öyle ama ona predator bile az gelir
anammm o neydi öyle ..
bi horoz olmadığım kalmıştı onu da oldum
hemde başı kesik horoz kaydirigubbakcemile3
neyse kızlar reklamalrını yapmayalım şimdide arkamızdan konuşuyorlar moduna sokmasınlar bizi..
herzamanki gibi büyüklük ve asillik bizde kalsın..
boşverin ...

bu arad freshlookun yeni serisi çıkmış bakmış resmini koyuyorum..
nasıl sizce
gümüş rengiymiş..

http://img40.imageshack.us/img40/2121/sgreynaturallight.jpg

Yurt dışından lens alan yok mu hiç ): kredi kartı sorunu yaşayan oldu mu? Bu arada freshlookun rengi güzelmiş kuzum..

kıvılcım freshlook fln bosver ne kadar damarlı gormuyor musun ...onun yerine rainbow al fıstık gibi ya da solotica

Bu arada okypete gerçekten çok sabırlı ve ilgili.. Çok da nazik.. Ben de foruma lens için üye olmuştum okypete nin lenslerini gördüm ve ondan bilgi aldım soloticayla alakalı.. baya da fazla soru sordum :)) Belki bunaltmışımdır bile.. ama bunu bana hiç hissettirmeden, büyük bir nezaketle cevap verdi.. Çok teşekkür ederim kendisine tekrar..

bende kk üye olmaktan mutluyum,düzeyli ve eşit

diğer sitelerde mutlaka uyuz kişiler çıkar,bir siteye üyeydim orada gıcık bir kadın vardı,admindi,bütün yeni açtığım konuları anında siliyordu,sadece benim değil bütün kızların konularını siliyormuş
neyse kk yı çok seviyorumopuyorumnanaktan

Kızlar Amazon kullanıcılarından hangi yardım sever bana bilgi verebilir ve foto gösterebilir acaba :içelim:
Ramazan gelmeden kesin alıcam ama renkler arasında gidip geliyorum sadece......

Canım amazonlar freshlook a göre daha damarsız duruyor yani ince damarlı ama ona göre biraz pupili büyük..çap olarak da küçük biraz..

ben okypete'nin lenslerini tek geçerim
hasta kaldım lens alma arzum günden güne arttı vallaopuyorumnanaktan
teşekkürler canım.:1hug:
Bu arada okypete gerçekten çok sabırlı ve ilgili.. Çok da nazik.. Ben de foruma lens için üye olmuştum okypete nin lenslerini gördüm ve ondan bilgi aldım soloticayla alakalı.. baya da fazla soru sordum :)) Belki bunaltmışımdır bile.. ama bunu bana hiç hissettirmeden, büyük bir nezaketle cevap verdi.. Çok teşekkür ederim kendisine tekrar..

didemciğim, asla bunalmadım tatlım... bende soruyorum ,gerektiğinde. böyle paylaşımlar yapacağız ki kendimiz için doğru olan lensi ,bulalım.
çok teşekkür ederim ,güzel sözlerin için.:a.s.

X