Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Merhaba..Renkliler çabuk yırtılıyor diye bir olay yok..kullanımına göre değişir..Düzenli,temiz,özen göstererek kullanırsan ne yırtılır ne de gözüne zarar verir..Doktoruna danıştıktan sonra kullanabilrisin canım..

Kızlar bunlar Adore lenslerin bi tone serisinin yenileriymiş..Eski serisi daha güzel sanki bana öyle geldi :S :S sizce ??

AQUAS

2qvd012.jpg

6p1efm.jpg

GRISES

6qh7pz.jpg

mq268.jpg

dlrsjk.jpg

YELLOW

2woay49.jpg

4p1dj.jpg

BLUE

2hi5fdi.jpg

x1yis6.jpg

Merhaba..Renkliler çabuk yırtılıyor diye bir olay yok..kullanımına göre değişir..Düzenli,temiz,özen göstererek kullanırsan ne yırtılır ne de gözüne zarar verir..Doktoruna danıştıktan sonra kullanabilrisin canım..
teşekkürler..bunu duymak iyi geldi :1rolleyes:

verdeyi yapmıslar oyle bizim daha once buraya koydugumuz fot.lardan cok ama cok farklı ...neden degistirmısler

bulenslerin hareleri çok belirgin değil sanırım. ben daha belirgin olan hareleri beğeniyorum. sanki haresiz gibi....
ama aqua ve mavi nin renkleri çok güzelmiş..

bulenslerin hareleri çok belirgin değil sanırım. ben daha belirgin olan hareleri beğeniyorum. sanki haresiz gibi....
ama aqua ve mavi nin renkleri çok güzelmiş..

evet cnm çok belirgin değil maalesef
normalde kapta duruşlarında oldukça belirgin duruyor ama gözde okadar belirgin değil haresi

2-3 gün önce bi kız gördüm çarşıda
gözleri aynı hidrocharme mel gibiydi
didemmmm yoksa senmiydin kız o zemuszemus
saçlarıda siyahtı
artık renkli gözlü kimi görsem bakıyorum acaba lensöi değilmi diye kaydirigubbakcemile3

X