Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

bende çok açık renkler kullanmak istemyirıum artık
çünkü sanki beni ben olmaktan çıkartıyorlar
elimin altında bir tane bulunsun tabi özel günler için ama normal hayatta daha naturel birşey istiyorum
sanırım hidrocharme mel yada ocre olabilr

arkadaşLar ben Johnson & Johnson dark green kullandım 3 yıL boyunca.. sınıf arkadaşlarım beni yeşil gözlü zanned,yorlarmış taa ki şeffaf lens alana kadar:) o kadar doğal yanii:) tavsiye ederiiimm...

selam arklar gözlerım koyu kahve bu arada yanlş anlaşıldı sanırım.. amazon grey deil lenslerım..amazon green (yeşil). bilmıorum ama bence dığer marka lenslere göre daha doğal duruyor..hatta daha doğal olanı isteyen varsa sophıstığın 1 yıllıklarını tavsıye edrm.tşkrlr.

arkadaslık dogallık kavramı kısıden kısiye degisir bana gorede amazon inanılmaz damarlı ben lensim diye bagıran bir marka

selam arklar gözlerım koyu kahve bu arada yanlş anlaşıldı sanırım.. amazon grey deil lenslerım..amazon green (yeşil). bilmıorum ama bence dığer marka lenslere göre daha doğal duruyor..hatta daha doğal olanı isteyen varsa sophıstığın 1 yıllıklarını tavsıye edrm.tşkrlr.

sophistiğin 3 renginide kullanana biri olarak damarlı yapısı olduğuunu belirteyim bende....

hayır bousch lomb kadar damarlı durmuor bence..3 yıl b&l kullandım ama bnce sophıstığın lenslerı daha doğal..tabııkı kişiden kişiye değişebılıyor..satın aldığım yer bana açık gözlerde daha damarlı durduğunu söyledı..

damarlı olması gerçekten gözden gözede farkediyo bence inanın solotica denedim bi arkadaşımda daha sonra kendi amazonlarımı taktım gerçekten ikiside bende aynı durdu.çünkü soloticada hafif kumlu gibi amazondaki damarlar da doğru renk seçtiysen gözünde gerçekten belli olmuyor.tabi bunlar benim fikirlerim

benim gözüm bal rengi bende damarlı duruyor bir arkadaşımın koyu kahve benden daha damarlı durdu....

sonuçta ne olursa olsun hepsi plastik bişey bize ait olmayan bişey nekdar doğal olabilir.sen aynada bakdığında rahat edebiliyosan hangi marka hangi renk olursa olsun kimseyi ilgilendirmez

bizde fikrimizi söylüyoruz. kimseyi ilgilendirmez ne demek.. bende kullandım,3 rengini hatta. fikrimi yazdım. herkes düşüncelerini buraya yazar. kimse de kimseyi ilgilendirmez diyemez.

Son düzenleyen: Moderatör:
ben kişisel bişey söylemedimki kimseyi ilgilendirmez derken kendi beğendiyse insan karşıdaki beğenmese nolur demek istiyorum yanlış anlaşılmasın lütfen kişisel bişey söylemedim ben okypete kime ne yakışıosa kimin içine ne siniyorsa onu takar zaten yanlış bişeymi söyledim.eğer öyle anlaşldıysa özür dilerim

tamam . kelimen , kimseyi ilgilendirmez olunca öyle anlaşıldı.
rica ederim.. özür dilemene gerek yok. yanlış anlama oldu o zaman....

merhaba arkadaşlar..yeni üye oldum siteye.
yardımınıza ihtiyacım var.1 yıldır şeffaf lens kullanıyorum ama artık "dereceli ve renkli" kullanmak istiyorum.Aranızda kullanan var mı? renkli ve dereceliler daha çabuk yırtılıyor diyorlar.Bu konuda bilginiz varsa lütfen paylaşır mısınız? kafam çok karışııık :bbo:

X