Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

kendi göz rengim zaten acık olduğu için bu rengin daha iyi gitceğini soylediler hidrocor tenim çok açık oldupu için kötü durabilirdi hadi bakalım gelsede bi çatlıorm valla meraktan nasıl durcak die =)

valla 3 unde sıparıs verdım bakalım beklıorum.mail attım shipping uzun suruor 14 gun dayan dedıler :)

bende hidrocor mel siparis ettim.gunizcim sagolsun cok uyardı mel beyaz tende soluk duruyor diye ama cesaret edemedim yeşil harici bir tona.

bebegim hayırlısı olsun umarım ıstedigin gibi cıkar ...mel den sonra dahası gelecektir eminim baska renklerede bakmak isteyeceksin ...

yok be canım patricia zam geldi dedi.pazarlık edeyim dedim zerre dusurmedi.uyuz kızzz

the value is 136 usd rapid transport up to 10 days and 112 usd shipping normal, my paypal account is oticabellucci@oticabellucci.com.br

inamıyorum ya ben daha 1 hafta kadar once patrica ile konustum bana 85 usd dedi bende grafite ısmarladım ama oncekı topaziolarımda 96 usd tutmustu ...bence patricia kafasına gore fiyat veriyor

benim aldığım satıcı da zamlandığını soyledi kur fiyatlarıyla alakalı sanıyorum yükselnce buda artıo dusunce buda düşüo

Asıl seviyesizliği gördük bence fazla söze gerek yok kaydirigubbakcemile

Son düzenleyen: Moderatör:
inamıyorum ya ben daha 1 hafta kadar once patrica ile konustum bana 85 usd dedi bende grafite ısmarladım ama oncekı topaziolarımda 96 usd tutmustu ...bence patricia kafasına gore fiyat veriyor

Evet aynen öyle yapıyor ben 3 ay önce sipraiş ettim 79 dedi geçen ay sonu sipraiş ettiğimde 89 dedi kafasına göre sallıyor fiyatları kafamçokkarıştı

o forum 2 lens satıcısının savaş alanına dönmüş. yeni gelenlerede o satıcıların adamı yani piyonu gözüyle bakılıyor. dışlanıyor..resmen iftira atılıyor kkdan her gelene hakaret ve saldırı var.onları satıcı olarak görüyorlar. ne hikmetse. banada öyle yaklaştılar..şüphelendiler. sanki rakip lens satıcısının adamı gibi gördüler beni.......
.. o yazıları biliyorum... umarım gereken yapılır...
ama eleneazz seninde diğer satıcıyla bir ilgin olabilir diye düşünüyorum. çünkü onun reklamını hem bu forumda hemde o diğerinde yaptığını gözlemledim.
lütfen biz lens meraklılarını aranızdaki o soğuk savaşa sokmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
X