Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

arkadaşlar lütfen başka sitelerden alıntılar yaparak ne kendinizi zora sokun ne bizi....
güzel güzel lens mens konusun bebelerim
bırakın isteyen istedigini desin orda burda onlar bizi bağlamıyo hemi kuşlarım
hadin bakim kardeş kardeş devam edelim şimdi kimin lensi kimin lensinden güzel koyun bakalım zemuszemus

okypetecim sana bile o gözle yaklaşmışlar kendin söyledin peki senin o satıcıyla ilginmi varki sana bile o gözle yaklaşmışlar yada Balıkesirli satıcı bu forumdamıki kk dan gelenlere hakaret saldırı olsun ve bu satıcı kadınlar kulubundemiki k k dan gelenlere hakaret edilsin sebeb bu mu? hayır istanbullu satıcı birkaç yandaş toplamış yanına foruma gelen yabancı hiçkimseyi kabul etmiyorlar sanki babalarının çiftliği kendinizde gözlemlediniz inan dün orada birkaç arkadaş soru sormuş yani son derece masumca sorular kızlara yapmadıkları hakaret kalmadı bunun diğer satıcıyla ne ilgisi var kızların sorularının tamamen bilgi amaçlı olduğu belli ama hakaret hakaret.Evet ben lenslerimi senin dediğin satıcıdan aldım ve kıza yapılanları gözlemledim üzüldüm bu reklamsa reklam diyebilirsin ama istanbullu satıcının kıza sen varoşsun dediği mesajları gördüm kıza özelden yaptığı hakaretleri gördüm ve kayıtsız kalamadım sadece sebeb bu biliyorsun ben ayvalıktayım o arkadaşta akçayda yazlıktaymış aramızda yarım saatlik bir mesafe var gittim bizzat tanıştım kendisiyle çok tatlı çok şeker bir insan böylece tanımış oldum kendisini şu anda arkadaşım saklamıyorum ama anadoluda oturan insanlara bu tip kendini beğenmiş kişilerin sen varoşsun ve benzeri aşşağılayıcı yaklaşımlarını doğru bulmuyorum ve bu tip insanlara gerekli dersin verilmesi gerektiğine inanıyorum ve forum zaten gereken dersi verdi.zaten.

o saldırıya uğrayan kişilerden.biri bendim.diğerinide biliyorum... vede artık orada sadece okuyucuyum..ve o, forumun gerekli dersi vermediğinide gözlemliyorum nedense..:nazar:
valla hiçbir yer kknın yerini tutamaz. .
o yüzden ,diyorum . en büyük kk.:lepi:........

Son düzenleyen: Moderatör:
senmiydin okypeteceğim gerçekten oradaki kızlara hiçbir alakası yokken oyle davranılması çok sinir bozucuydu ben şahsen üzüldüm .Bence şu anda o forumun kilitlenmesi belki biraz ders verir onlara..

bendim evet vede kıvılcım...burada herkes eşit ,herkese çok iyi yaklaşılıyor. duy kk seni çok seviyorum...

kıvılcımcım okypeteciğim ikinizede çok geçmiş olsun çok üzüldüm çok sinirlendim okudukça haksızlığa hiç dayananam şımarık insanlarıda hiç hazzetmem:)

eet cnm okypete ve bendik..
valla neye uğradığımı şaşırdım
okypete de öyle
heralde karşılarında olsaydık bize saldırırlardı
o derece yani,
ay alt tarafı çap sordum demediğini bırakmadı kızın biri
koskoca forum resmen bizim üzerimize geldi..
ben onları ayıplarınla başbaşa bırakıyorum
onlar orda kendilerini tatmin etmeye devam etsinler
konuda burada kapansın bence kızlar
yoksa onları gerçekten kaaldeye aldığımızı sanıcaklar...

evet .çok haklısın.kıvılcım. katılıyorum sana...bende esmeraldan bal rengi gözde çiğ durup durmayacağını sormuştum sadece.... hakaretlerin, bini bin para idi..neyse,
kıvılcım konuyu,kapatalım bencede......
.

arkadaslar bende birseyler soylemek ıstiyorum
seyirci olarak yasanları okudum ve gercekten size yapılanlara oldukca uzuldum ...biz burada herkese yardımcı olmaya calısıyoruz bazı zaman sorulardan bunaldıgımız oluyor ama hiçbir zaman karsımızdakı kıracak sekilde bir tutum sergilemıyoruz ...her zaman her soruya bilgidimiz kadarıyla cvp vermeye calısıyoruz ...cvp vermeye tahamullu olmayan insanlar ne diye forumda oluyorlar onuda anlamıs degilm neyse yazılcak cok sey var ama yazmak istemıyorum

bende kk cok seviyorum okytepe dedigi gibi burada herkes esit
:lepi:

Son düzenleme:
seyirci olarak yasanları okudum ve gercekten size yapılanlara oldukca uzuldum ...biz burada herkese yardımcı olmaya calısıyoruz bazı zaman sorulardan bunaldıgımız oluyor ama hiçbir zaman karsımızdakı kıracak sekilde bir tutum sergilemıyoruz ...her zaman her soruya bilgidimiz kadarıyla cvp vermeye calısıyoruz ...cvp vermeye tahamullu olmayan insanlar ne diye forumda oluyorlar onuda anlamıs degilm neyse yazılcak cok sey var ama yazmak istemıyorum

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

ya alt tarafı çap sordum bütün forum üsrüme geldi yaaa kaydirigubbakcemile3
şimdi hatırladıkça gülüyorum ...
hey allahım yaa...
okypete kız karıştırdık forumu kaçtık oooh sefamız olsun zemuszemus

sorma kıvılcım. ya.... onlar kkdan gelenlere düşman, birde yeni gelip yazanlara
.kkya geri dönün diyorlar ki,bunu resmen yazdılar:bbo:...
5 ,6 kişi formu ele geçirmişler. orada horoz kesilmişler..gelene laf sokup saldırıyorlar.:roflol:..

sorma kıvılcım. ya.... onlar kkdan gelenlere düşman birde yeni gelip yazanlara.kkya geri dönün diyorlarkafamçokkarıştı.. 5 ,6 kişi formu ele geçirmişler. orada horoz kesilmişler..gelene laf sokup saldırıyorlar.:roflol:..

aynen :nazar::nazar:

kk ya geri dönün ddiyolar ama kk yı takip etmiyolarsa ben de noliim şakkıdı

Arkadaşlar ya ben ısviçre sitesinden bi lens alıcam tabi becerebilirsem ama kredi kartıyla iligili bir sorun çıkarırlar mı hani Türk parası olarak geçicek ya? Yurt dışından lens getirten arkadaşlar varsa nasıl ödeme oluyor yardımcı olurlarsa çok sevinirim :-)

X