Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

bu arada bi de solotikaları 200 tl den peşin buldum ama 3- 4 taksit alacağim için 228 mi ne oluyor.... çok mu fazla kızlar....bide kesin karar verdim topazio alıcam =)=)

canım alttaki çok güzel ama benim ona yakın 2 tane lensim var:)üstteki renk benim çok hoşuma gitti cnm dokusunuda renginide beğendim çok...sen siparişini verdinmi tatlım solotica için?

kızlar adore lerin yellow bide hazel ide beğendim ben.... video sunu izledimde demin burada göründüğü gibiyse eğer yorkshire cımm sanada kaşına gözüne çok yakışacağını düşündüm ama tabi bu benm fikrim cicim =)=) tabiki sen daha iyi bilirsin cnm

bebişim bende çok beğendim ama bende hem solotica mel hem giallo var yani buna yakınlar...ama bi düşünebilirim:)sence tatlım bana aqua gidermi yoksa koyu saça dahamı çok yakışır..

yarın falan sipariş vercem cnmm hemen foto koyarım :):) şu rengini dahada açan solisyon hangisiydi cnm ?? ben sapıttımda ne kadar açık olursa o kadar çok seviyorum =)=) şöle boncuk boncuk bakmak istiyorum etrafa =)=)

canım zaten alıcağın lens tam öyle boncuk boncuk:)sauflon all in one light açıyo lens rengini tatlım daha parlak gösteriyo...

amazonların dokusunu beğenmediğini biliyorum ama bana sorar san 3 aylık lenslerde mavi tonlarında onların mavisi bundan daha iyi bence hem çok çarpıcı diil.... ben kulllandım amazon cnmm yeşilinide mavisinide.... o yüzden yani bi dene istersen cnm.... hemde heryerde deneyebilirsinde bitanem....her yerde satılıyor

mail attım dün
bir hafta demişlerdi arızanın giderilmesi ama halen yapmamışlar
yalşan söylediler bütün güvenim sarsılsı o siteye
ama yine de adore yellowa taktım..
sanırım havale ile alıcam
ama keşke emin olmadabn bir hafta içinde kesin halledicez demeselerdi..
çok sinir oldum..

gerçi ben biraz farklı bakıyorum galiba lens konuşunda çünki hani gnz in beğenmediği solotika lar vardı ya sipariş verdikten sonra içine sinmemişti....fotolarını görünce ben çok beğenmiştim mesela.... çünki o kadar doğal geldiki....teni beyaz maşallah porselen gibi..saçları açık kestane tonlarında....gözlerine ayrı bi hava kattığını düşünmüştüm..ama kendisi beğenmedi mesela ben çok yakıştırmıştım ona o lensi cnm....

:1hug::1hug:
mrb cnm bence çok iyi bi seçim.... gerçi ten rengi ve saç rengiyle uyumu çok önemli ama....ben adore yellowu çok beğendim .... =)=)

tatlım bende amazonların yapısını sevmiyorum damarlı sadece renk konsuunda merak ettim yakışacakmı diye bakalım umarım yakışır mavi tonu:)bende çok beğenmiştim tatlım gnzde ama onun içine sinmedi soldurduğunu söledi ama gözüyle güzel kaynaşmıştı...

ben geldim tugba cnm yerinde olsam almam cok pahalı naptın kızım onlarda aynı yerden ısmarlıyorlar aynı surede geliyor ...

bu arada softlon solusyonu artık uretilmıyormus izmirde aramadıgım sormadıgım yer kalmadı yok yok yok bi tek intte var =(

ne ugrasıyorsun mail fln ac telefonla gorus ben dun oyle yaptım adamlar katalog bile gondericekler ...

belki adamlar kapıda odeme sekiliylede satıyorlardır

hoş geldin tatlım:)
aaaaaaaaaaaa neden üretilmiyo acaba merak ettim?benim en rahat ettiğim solüsyon....

cnm oticabellucci den baktım şimdii 115 dolar diyor topazio ya ama taksit imkanı varmı bilgin varmı kuzum

canım o kadar diil ya patricia var onunla konuşuyosun o sana fiyat veriyo gönderim hızına göre...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…