Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

cnm nereden buluyorsun bu lensleri hemde christian dior vay be adamlar bi de lens mı cıkarttı ...evet cnm ya cevreve olayı hiç olmamıs

kuzum bayadır var bu lens sadece 3 renk çıkarttılar ama hepsinin etrafı böle cnm malesef yoksa çok hoş

en son 400 tl diye duymuştum bi ara kuzum kehvesi iyi duruyor haresi o kadar batmıyor sadece....

salaklık edip eski lenslerime ne kadar para vermıstım belki biliyorsundur simdi hayatta o kadar para bayılamam ...evet tatlım fena degil ama o kadar para bayılcak gibide degil yani ...

konumuzla alakası yok ama dior gectigi için soyleyim ...diorshow maskarayı kımseye onermıyorum hem topaklama yapıyor hemde benim kırpıklerimi azalttı bana yaramadı yani tavisye etmıyorum =(

arkadaşlar lens konusunda topazio mu yoksa quartzo mu tercih etmeliyim sizce?? topazio çok canlı bi renk açıkcası.... ama çok mu yapay bi renk ?? yorum larınızı bekliyorum....topazio mu ---- quartzo mu yorumlarınıza göre ikisinden birini seçicem..................................................................................................................................

mrb ben hiç yazmamıştım foruma bende şimdi patriciayla konuştum banada 94 dolar normal 116 dolar hızlı kargo fiyatı çıkardı

ben quartzo düşünüyorum çok açık mavi seviyorum böyle baya çarpıcı bişey olsun istiyorum şu andada green ocean kullanıyorum b&l bende çok açık mavi görünüyor 5 yıldır filan bunu kullanıyorum artık özdeşleşti benle:):)

quartzo cok guzel bir renk umarım sanada harika olur cok guzel bir seçim yapmıssın

tşk ederim canım benm saçlarım simsiyah kendimde açık tenliyim o yüzden uygun olur die düşündüm

arkadaşlar ben doğal renk istiyorum.daha önce solotica mel için yorum yapmıştınız teşekkürler.
şu an rainbow un giallosunu kullanıyorum.onun dokusunu sevdim ama azıcık daha koyu sıcak bir renk istiyorum.solotica verde natural colors nasıl olur diye düşündüm.
kullanan var mı
iyi geceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…