Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

anladım tatlışım:)yenileri ne zaman çıkıcak acaba

tatlısım inan benimde hiçbir bilgim yok ...ne zaman cıkacagını bilsem eksi serisini hiç dusunmezdim ama ne zaman cıkacagı muallak =(

farketmez cnm yeni lenslerin hayırlı olsun merak ettim cnm rengi nasıl ?

tatlısım inan benimde hiçbir bilgim yok ...ne zaman cıkacagını bilsem eksi serisini hiç dusunmezdim ama ne zaman cıkacagı muallak =(

farketmez cnm yeni lenslerin hayırlı olsun merak ettim cnm rengi nasıl ?

siteye baktım bende cnm ne zaman çıkıcağı belli diil beklicez bakalım:KK43:

siteye baktım bende cnm ne zaman çıkıcağı belli diil beklicez bakalım:KK43:

haklısın cnm yenilerini beklyecegiz napalım =(

tatlısım baska bir forumda bi kız solotica verde almıs resimi fln koymus bayıldım cnm rengi harika ...capı buyuk gelmese kesin alacagım o olurdu

ya bu freshlookların üç farklı rengi çıkmış yeni. sterling grey, gemstone green ve brilliant blue. fotoğraflarını gördüm forumlarda, grisi çok güzel. türkiyeye ne zaman düşer ki bunlar? 1 nisanda çıktılar piyasaya.

oooof orayada yeni uye almadıkları için girıp bakamıyorum ...peki yurtdısında satısı var mı

Bende bir dönem şu 1aylık kullanım süresi olanlardan kullanmışdım .
Turkuaz favorimdi kumral tende çok hoş duruyorlardı =))
Ama lens yokken görebildiğim mesafeyi lensliyken göremiyordum :S

kızlar yarın çeker koyarım rengi bende çok hoş durdu bal rengi içi etrafı yeşilimsi hareli ama..ilk defa lens kullanıcam hadi bakalım..ama göze çok batma yapıor yaa.birde çok dogal duruyor dibine girmedikçe lens oldugu belli olmuyo ..satan kadın sende fazla açık durmaz demişti ama gayette açtı göz rengimi

kızlar eyeart adore deneme lensleriymiş yakında satışa sunulucakmış pupil boşluğu eskisine göre daha küçük renkler daha açıkmış ben çok beğendim...[/QUOT

en üstteki aqua çok beğendim ben...

cnm bende alttakini beğendim =)=) üsttekide tamam dokusu güzel ama renk olarak biraz yapay durmuyormu?? banamı öyle geldiki acaba .... mavi değil gri değil .... biraz pilastik rengi gibi geldi.... ama alttaki çok hoş bence .... hem çok doğal birenk hemde ne açık ne koyu....eğer rahat bi lensse bende almayı düşünürüm....günlük kullanım için....:eek:

X