Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

aaaa kimsecikler yok kızlar ................ ŞAŞIRTICI ....... dimi =(=( sanırsam başka paylaşılabilecek bişi kalmadı lenslerle ilgili ............. çok üzücü amaaaa ..............

arkadaşlar siteye giren olursa..... solotikaları nereden sipariş verebileceğimi...... fiyatlarını yazarsa sevinirim........ önceki sayfalarada 72 dolar ve 79 dolar gibi okumuştum........ GalPal arkadaşımız yazmıştı sanırım.......... ama dediğim gibi bu konuda fıransızım......... yardımınızı bekliyorum........ şimdiden mersiiii =)=)

...................................................bu benm kızlar..... biraz ışıklı aslında ama =)=) olsun ........ gözümdeki shophistik gri.............. solotika topazio almayı düşünüyorum........ yakışırmı ...... bide topazio nun harelisi ve haresizi varmı?????? hangisini alıyım............... çokmu soru sordum neeeeee ......... :):):):)

tatlım lens aldıgın yer musterisini kaybetmemek için o lensi kotulemıs olabilr bi de oyle her optıkcıde solotica yı bilmıyor ....sen onlara getirin demıssın ama adamlar diger lenslerinden hazır ellerinde stok varken getirmekle ne ugrasayım diyede dusunebilrler tabi bunlar sadece tahmın =)

tatlısım bence yakısır ama senin kafanda su an grey mı mavi mı yesil mı var hangi rengi dusunuyorsan eger ona gore daha net yardımcı olabilriz =)Şeniz

saol bitanem yorumların için =)=) topazio yu çok beğendim cnm........ mavi tonlarında bişi istiyorum aslında..... ama işte nereden alıcam ben onu ???? netten solotika die girdiğimde hiç bişi çıkmıyor..... =(=( bide GalPal dı sanırım 72-79 dolar arası demişti .... yıllık zaten fiyatı uygun ama ..... kesin bi bilgim yok cnm.....

tatlım bende 75 dolara mı ne almıstım tam hatrlamıyorum ortalama fiyatlar o civarda ...cnm ben oticabellucci den almıstım int te bakarsan bulursun orada fiyatlar ve renk seceneklerinide gormus olursun=):1hug:

canım öncelikle maşallah çok güzelsin:)topazio bence sana çok yakışır... dolara göre fiyat değişiyo sanırım..cnm solotica yaz çıkar solotika diil:)

teşekkür ederim bitanem :):) moralim düzeldi sabah sabah ................ ok.... şimdide solotiCA yazıp denicem =)=)

arkadaşlar bana nasıl sipariş verebileceğim hakkında yardım edermisiniz ........... bu arada bu gün 3. günüm her gün giriyorum ama kimsecikler yokk........ buda benim şanssızlığımm galibaa =(=(

slm kızlarrr =)=) ben bişi merak ediyorum........ sizce solotica larmı daha iyi shophistiklermi........ yorumlarınızı bekliyorum...... lütfen bana bi akıl verin........ şimdiden teşekkürler.......

kesinlikle solotica cnm kıyaslamam bile:)sophisticte göz rengini açıyo ama solotica kadar doğal diil tatlım...

slm kızlarrr =)=) ben bişi merak ediyorum........ sizce solotica larmı daha iyi shophistiklermi........ yorumlarınızı bekliyorum...... lütfen bana bi akıl verin........ şimdiden teşekkürler.......

tatlısım ben sophistic lensleri hiç begenmıyorum oldukca damarlı o yuzden kesinlikle solotica diyorummmmm

kızlar bugun konyalı saati aradım adorenin ciftini 50 ytlye satıyorlarmıs ben bir tanesini 50 ytl sanıyordum ...adresime lenslerin katalogunu gondereceklermıs ...yeni adoreler cıkana kadar (ne yazık kı ne zaman cıkacagı belli degil ) sanırsam eski seriden alacagım ...

kızlar freshlook hazellerimi aldım sonunda tam istedgim gibi durdu bal rengi bayıldım yaa..güneşçim teşeşkkür ederim canım sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…