Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

hoş geldin tatlım:)
aaaaaaaaaaaa neden üretilmiyo acaba merak ettim?benim en rahat ettiğim solüsyon....

tatlım benim izmirde bulunmuyor her gittigim yer artık uretilmıyor diyor =(

yaaa ciddimii çok mu pahalıı ama nasıl alıcamkii diğer siteden taksit yaparlarmıki kuzum....

evet kızımmmm ya cok pahalı ben sana adresi vermıstım ya oraya mail atıp ben sunu istiyorum diyeceksin ya da msnde konusabilrsin sonra onlar sana bir hesap numarası verecekler paypal ile odemeyi yapıcaksın .....patrica ya sonra tekrardan ben odemeyi yaptım diye soyleyeceksin onlar sana takıp numarası gonderecekler ....

tatlısım o dedigim siteyi msn ekler mısın patrica saat 6 den sonra msnde oluyor yuzyuze konusursunuz ...tasıma ucretine gore degisiyor dersen kı lensler 7 hafta içinde elimde olsun o zaman fiyat artar ama normal sartlarda fiyat o kadar yuksek degil dedigim gibi en mantıklısı onunla konusmak ya da mail atmak...zaten hemen geri donuyor fazla beklemesin tatlımmmm

celementine ben yeni freshlookları pek begendigimi soyleyemeyecegim ...bence yapısı amazonlara cok benziyor renk olarak belki guzel ama doku olarak oyle degil bence

celementine ben yeni freshlookları pek begendigimi soyleyemeyecegim ...bence yapısı amazonlara cok benziyor renk olarak belki guzel ama doku olarak oyle degil bence

cnm aynı fikirdeyim....klasik freshlooklardan bile daha kötü bence .... o ne öyle oyuncak bebek gözü gibi....aşırı damarlı.... ama amazonlar o derece damarlı diil bence yaa.... bende kullandım da çünki oradan biliyorum....amazonun dokusu sophistikten bile daha az damarlı bence....

cnm katalog elime gecsin oyle karar vericem...aklımda sadece green var ...

cnm adorelerden sadece aqua tı beğenmediğimi söyleyebiliri .... onunda rengi çok yapay geldi bana.... yoksa parlaklığı veya dokusu tamam güzel lensler ama.... renkte önemli yani dokunun yanı sıra....

fotoğraf çekebilirsem eve gidince amazonun yeşillerinin fotosunu eklerim cnm .... mavisini eklemiştim gibi hatırlıyorum ama ....

evet cnm amazon sophistic den daha damarsız ...ben daha onceden amazon grey ve green alıstım ben pek begenmemistim grey daha ilk gunu cope gitmıstı =( cok cok acık bir renk ama işte tatlım gozden goze degisiyor durusu sana harika olan bana cok kotu olabiliyor ...bi de damarsız bir lens kullandıktan sonra damarlıya alısmakta zor raşnbowların su gibi dokusuna cok alıstıgım için su an baktıklarım damarsız ...

tanika tikaram kullanan bi arkadaş vardı BURCU daha önceki sayfalardan hatırlarsanız fotoda eklemişti grisini....şimdi amazon kullanıyor....hazel rengini ve o kadar doğal duruyorki anlatamam....lens olduğunu bilmesem kendi gözü sanıcam kuzum....o derece yani....ama hazel renk çoğu kahve göze uyumlu oluyor bi çok markada tabi....onuda göz önünde bulundurmak lazım....

cnm adorelerden sadece aqua tı beğenmediğimi söyleyebiliri .... onunda rengi çok yapay geldi bana.... yoksa parlaklığı veya dokusu tamam güzel lensler ama.... renkte önemli yani dokunun yanı sıra....

=(bende ozel gunlerde takmak için begenmıstım =(pupılıde cok kucuk guzel durur diye kurgulamıstım

anladım bitanemm.... bu sefer bende daha damarsız ve daha doğal bi lens istiyorum.... renkte biraz doğal dursun istiyorum....yoksa sophistikten şikayetim yoktu kullanım açısından....göz rengimide gayet iyi açıyordu....ama işte dokusu ve doğallığı beni huzursuz etti....

ama kuzum sen beyaz tenlisin maşallah....porselen gibi tenin var :):) sana yakışabilir kuzum.... hem senin lens kültürün benimkinden daha fazla anladığım kadarıyla =)=) sen daha iyi bilirsin bitanem....istersen bi dene inşallah beğenirsin cnmcım

ne ugrasıyorsun mail fln ac telefonla gorus ben dun oyle yaptım adamlar katalog bile gondericekler ...

belki adamlar kapıda odeme sekiliylede satıyorlardır

bende görüştüm telefonla canım hatta görüştüğüm de yenilesnlerin nezaman çıkacağını filan sormuştum ama öyle birşey olmadığını söylemişti adam bana..
ama bence onun haberi yok..
kaıda ödeme şekliyle satmıyorlar para yatırmadan kesinlikle göndermezler
havale yapıcam sanırım mecburen..
bana da katolog gönderdiler mailime ama zar zor açtım ve kataloktaki resimler gerçek insnaın gözünde duran resimler değil..
o yüzden yanıltıcılar..

bunu duymam iyi oldu cnm benimde adresime yollayacaklarmıs adresimi fln aldılar...
banada adam bir suru sey soyledi pek anlamadım ama
sen yellow dusunuyordun degil mı ?

kızlar bakarmısınız rengin güzelliğine .... ama pupil boşluğu olsun dokusu olsun muhteşem....christian dior marka .... ama o etrafındaki kalın koyu renkli halka yokmu....bence lensin bütün ahengini mahvetmiş....

kızzzz beni gormus gibi konusuyorsun sagol tatlım ....cnm deneye yanıla az cok birseyler ogrendik ...haklısın tatlım denemekte yarar var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…