Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

canım baya fark var resmen bide düşün o kızın gözleri seninkinden daha koyu kahve...bence göze tatlı bi açıklık verir yeşilleri yeşiller tam senin istediğin gibi görünüyo cnmcım:)

daha net bilgi yok sanırım tatlım ya bende bekliyorum aquayı çok merak ediyorum:KK43:küçücük pupil damarsız ve açık bi renk düşünemiyorum harika:)

evet tatlısım baya var var cok cok daha parlak ve daha acık duruyorlar yanasmasıda harika =)

cnm bende aqua yı cok merak ediyorum verdeleri alırken onuda ısmarlayacagım ....yalnız seker aqua ile mavi cok benziyor ....arasındakı renk farkını halen cozebilmıs degilim =)

tugba tatlım sophistic kullanıyorsan eger yorkshine da dedigi gibi soloticalar gozune tam olur =)

ay bi an önce çıksınlar:KK43:canım mavi biraz daha cırt aqua daha yumuşak geldi bana daha gerçekçi duruyo:)lensler süper parlıyo gerçekten harika yapmışlar valla....

ay bi an önce çıksınlar:KK43:canım mavi biraz daha cırt aqua daha yumuşak geldi bana daha gerçekçi duruyo:)lensler süper parlıyo gerçekten harika yapmışlar valla....

oyle vallaha cnm su ana kadar gordugum en guzel lens =)
aaaaay tatlım ama keske aylık yapmasalardı....3 ayda bir oradan ısmarlamak zor olucak =)

tugba tatlım sophistic kullanıyorsan eger yorkshine da dedigi gibi soloticalar gozune tam olur =)

öyle umuyorum cicim :):) shophistikten memnuniyetsizliğim yok aslında ama dahada canlı bi renk istiyorum bende mesela ve mavi tonlarına takmış durumdayım :) soluk gösterir diyede korkuyorum açıkcası cnm ya

evet cnm yıllık olsa süper olurdu:KK43:olsun bunada razıyız napalım:)inşallah aqua bana yakışır mavi pek gitmiyo ama şansımı denicem...

öyle umuyorum cicim :):) shophistikten memnuniyetsizliğim yok aslında ama dahada canlı bi renk istiyorum bende mesela ve mavi tonlarına takmış durumdayım :) soluk gösterir diyede korkuyorum açıkcası cnm ya

tatlımmmm eger sophistic grey kullandıysan ve ondan memnun kaldıysan bence hepsinden kalırsın ...yorkshine nin soyledikleri sophistic greyden kat ve kat daha canlı bir renk ...

evet tuğba kesinlikle soldurmaz cok canlı renkler çünkü ayrıca damar sıfır sophisticlerini takmazsın bile tatlım çünkü alanlar çok memnun bana yakışıcağını bilsem çekinmesem kesinlikle quartzo alırdım bide yaz geliyo bronzlaşınca harika olur:)

lens solotikaymıştaa renk ne onu tahmin edemedim........... ben zaten bu konuda biraz acemiyim ........ bilindik bi kaç lens dışında pek fazla lens kültürüm yok malesef ........ yardımlarınızı bekliyorum........ YA BıDEEE ıÇıM RAHAT ETMıYOR BENıM SÜREKLı LENS ALDIĞIM Bı YER VAR ARKADAŞLAR....... YILLARDIR HEP ORADAN ALIRIM..... AMA SOLOTıKAYLA ıLGıLı HıÇ HOŞ ŞEYLER SÖYLEMıYOR..... GÖZE CıDDı ZARARLAR VEREBıLıR DıYOR... ONLARA RıCA ETMıŞTıM GETıRTıN BENDE SıZDEN ALIYIM DıYE.... AMA MORALıM BOZULDU =(=( SAĞLIK TABıKı ÇOK ÖNEMLı....... BU KONUDA YORUMLARINIZI BEKLıYORUM ... BıDE UZUN SÜREDıR KULLANAN ARKADAŞLAR VARSA... ÖZELLıKLE YAŞADIKLARI Bı PROBLEM OLDUYSA PAYLAŞIRSANIZ SEVıNıRıM........ ŞıMDıDEN TEŞEKKÜR EDıYORUM =)=)

canım soloticayı çok insan kullanıyo baya popüler bi marka onların elinde olmadıkları için kötülüyodurlar hatta büyük ihtimal bilmiyolardır...renk solotica natural colors topazio tatlım...

2 ay falan olucak sanırım net bilmiyorum ben çok memnunum canım aşırı rahat gözümde hissetmiyorum bile tavsiye ederim cnm...

X