Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

o zaman tatlım natural colors topazio yada quartzo tam istediğin gibi olur ve daha doğal durur sophistic lenslerin çapıda büyük sorun yaşamazsın....

sarı saçlarınlada çok uyumlu olur tatlım...geçen sarışın bi kızın resmini gördüm quartzo ile süper yakışmış...bu lensler en siyah gözü bile bariz açıyo...

cnm önceki sayfalarda okudum ama ne renk oldunu unuttmuşumm GALPAL bide ARZU nun lensleri vardı ya mavimsi onları çok beğendim aslında bide bişi sorabilirmiyim cicim ya dikkaimi çeken o minik noktalar gün ışıgında yada çok yakından bakıldığında belli oluyormu??

evet tatlım onlarda kullanıyo...topazio mavi quartzo gri mavi gibi şahsen ben quartzoyu daha çok beğeniyorum sarışınlarda...noktalar kesinlikle belli olmuyo canım hidrocor mel kullanıyorum...ama nc serisindede belli olmuyomuş sanırım kimseden duymadım...doğal durduğunu sölüyolar...

tatlım imageshack sitesini aç browse tıkla resmi seç start upload yap ..sonra hotlink(1) deki linki kopyala buraya yapıştır...

ten rengim ve saç rengimin görünmesi için cicim =)=) hem böle daha sağlıklı yorum yapabiliriz diye şeyettim :):)

biraz küçük ama saçların ve teninle çok uyumlu görünüyo tatlım:)aslında yeşilde gider sana...

yeşil nedense bende soğuk bi ifade yaratıyor gibi geliyor cnm yoksa bende çok seviyorum benm boy frendim in gözleride yeşil zaten :):) o yuzden çok yakıştırıyorum bi çok insana ama bana gitmiyor malsef

ten rengim ve saç rengimin görünmesi için cicim =)=) hem böle daha sağlıklı yorum yapabiliriz diye şeyettim :):)

:)canım quartzo topazio esmeralda hepsi çok güzel gider sana...aslında melde çok yakışır çok doğal durur ama sen daha çarpıcı renkleri sevdiğinden mavi istedigin için quartzo diyorum ben...

tugba hosgeldin aramıza =)

ya kızlar eye art sarı ile giallonun rengi birbirine cok benzemıyor mu ...giallonun adoreden farkı nedir ...

ben yeniyi diyodum cnm:) evet eskisi benziyo gialloya ama daha koyusu gibi sanki bana öle geldi...yenisinin hoşluğu parlaklığı demekki tatlım:)

ben yeniyi diyodum cnm:) evet eskisi benziyo gialloya ama daha koyusu gibi sanki bana öle geldi...yenisinin hoşluğu parlaklığı demekki tatlım:)

ay tatlımmmmm su adore ne zaman cıkacak kı o siteye giremıyorum sanırsam yeni uye almıyorlar cunku halen bana onay kodu gelmedi ...sitede ne yazıyor tatlım ne zaman cıkacagına dair bilgi var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…