Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

gnz cnm alıştınmı solekolara ne düşünüyosun?

valla cnm alıstım ...numaralı oldugu için su an onları kullanıyorum ...sankı etrafı sarı goruyor gibiyim biraz kayma yapıyor nedense

cnm yeni eye artların cıktıgı ilk gun verde yesilleri ısmarlamayı dusunuyorum ....artık baska lens bakmıcam sıkıldım .......cnm bizim için hem maddi hemde manevi kayıp oluyor ....su ana kadar bulabildigim bana giden tek renk dark green gibi digerleri oyle ahım sahım olmadı =(
belki ilerde ikinci lens olarak ozel gunlerde takmak için mavide alabilrim ama bu sonrakı asama cnm ...simdi aklımda sadece eye artlar var onlarda olmazsa dark greenler benim surekli kullanacagım lensim olucaktır ....

slm tatlislar! su bakdiginiz sayfalari benim özelimede atabilirmisiniz arkadaslar? Bide ben Günes´in fotolarini neden göremiyorum?! SIlindimi acaba? ben cok kararsizim ya mavimi grimi yesilmi kullansam? off karisti kafam iyice.. senağlama

cnm ben koydugum resimlerin tumunu sildim iyi niyetle resim koyuyoruz sacma sapan puanlamalar yapıyor hayret ediyorum neyse....guneste silmıs olabilr ve digerleride ....

Son düzenleme:
gunes cnm neredesin ya o gun msj atıcam dedin kutu mu bosalttım ne msj geldi ne birsey.... kus muyuz yoksa =(...bunları ozelden yazacaktım ama arkadas listesinde seni goremedim uyeligini mı ıptal ettirdin noldu

herkese iyi akşamlar
solotica mel , rainbow dark green ve rainbow gialloyu karşılaştırırmısınız?
sayfalarca yazı okudum kafam karıştı
resimleri de göremiyorum
teşekkürler

ya kızlar youtubeden bu adore lenslere baktımda ya acaba ben mi yanlış görüyorum lens oldukları belli bile deil sanki yani soloticalar bile böyle doğal durmuyor acaba bir de nasıl ve nerden sipariş edebilriz bilgisi olan varsa yazsın lütfen ben alacam tabi birde fiyatını bilyorsanız yazarsanız seviinrim ve çok şey istiyorum alan varmı varsa nasıl durudu yorumlarınızı bekliyorum

tatlıs o lensler daha cıkmadı ben cıktıgı gibi siparis etmeyi dusunuyorum ...sen hangisini begendim benim kafamda bir renk vardı simdi 2 renk oldu =)

tatlısım daha cıkmadıkların için fiyat bilgiside olmaz ama bence tahmini fiyatları solotica gibidir

sevgili gnz bir site var hemde türk firması orda fiyatıda yazıyor acaba doğrumudur bu bu arada renk olarak sarılar ve griler çok hoşuma gitti

canımıcm sarı ve griler hoşuma gitti ve aynı zamnada bir türk firması buldum online satış yapıyıor fiyat 50 ytl doğrumudur acaba

canımıcm sarı ve griler hoşuma gitti ve aynı zamnada bir türk firması buldum online satış yapıyıor fiyat 50 ytl doğrumudur acaba

evet tatlısım o siteyi ben buraya daha onceden yazmıstım ama tatlım onlar eski serilerini satıyorlar ...eski serinin pupılı daha genismıs ...bence tatlım sende yeni serisini bekle renkler uzerinde calısmalarda yapıyorlarmıs ...

cnm resimlerde ben sarıları hiç begenmedim giallo ile rengi birebir aynı gibi duruyor ...

ece bencede bekle cnm yenileri çok daha güzel...gnz senin diğer düşündüğün renk hangisi tatlım merak ettim:)...

haklısın tatım hep bilrlikte bekleyelim o zman ama yapısı freshlook yoğunlaştırıcı renkler vardı ya onlar gibii duruyor demi canım

o zman alırken mutlaka birbirmizden haberdar olalım

haklısın tatım hep bilrlikte bekleyelim o zman ama yapısı freshlook yoğunlaştırıcı renkler vardı ya onlar gibii duruyor demi canım

yapısı öle olabilir cnm ama göz rengini bariz açıyo freshlook yoğunlaştırıcılar sadece açık gözlerde belli oluyo bunlar bariz koyu kahve gözü renklendiriyo:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…