Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

canım daha sipariş veremedim haber bekliyorumdün mail attım
kullandığım kartın dışında diğer kartlarla sipariş verebiliyorum fakat word kart çekimlerinde şuan sorun yaşanıyormuş..
5 gün önce filan en fazla birhafta sürer demişlerdi..
ben tekrar bakayım siteye...
kalkmışsa hemen vericemzaten onları bekliyorum..
bu arada mecbur eski seriden vericem..

renk karşılaştırması istiyorum lütfen :)
ben şu an rainbow giallo kullanıyorum.bana biraz açık renk geliyor.dark green almakta tereddütte kaldım.
bir de soloticalardan bahsetmişsiniz doğal diye
yardımcı olur musun ?
teşekkürler

renk karşılaştırması istiyorum lütfen :)
ben şu an rainbow giallo kullanıyorum.bana biraz açık renk geliyor.dark green almakta tereddütte kaldım.
bir de soloticalardan bahsetmişsiniz doğal diye
yardımcı olur musun ?
teşekkürler

giallo sana acık geliyorsa mele hiç yanasma derim mel giallodan kat ve kat daha acık bir renk ....
dark greenler giallodan cok daha koyu ama kaynasması ve rengi bana gore daha guzel ...en azından canlı bir rengi var insanı soldurmuyor

kıvılcım istersen biraz daha bekle tatlım yeniler çıkar yakında...yansımalars rainbow giallo açık geliyorsa sana mel çok çokk açık gelir...ama soloticanın koyu olan renkleride var onlara bir bak istersen...bu arada göz rengin nasıl canım darkgreenler baya koyu oluyo çünkü..

canımben sarının eski halini de beğendim o yüzden sipariş vericem..
ama diğerleri için yeni halini beklicem..

teşekkür ederim yorkshire :))
bakacağım
benim göz rengim orta kahve.ne koyu ne açık

Son düzenleme:

yansımalars canım istersen adore lensleri bekle yakında çıkıcak...giallo açık geldiyse bunu sevebilirsin dark greenden biraz daha açık...

arkadaşlar meraba bir ara bende katılmıştım sohbetinize ama bazı sebeplerden dolayı giremedim ne zamandır bu gün oturup bütün yazdıklarınızı okumaya çalıştım gözlerim şaşı oldu =) ama çok faydasıda oldu mesela solotika diye bi lensin varlığından haberim yoktu :) bende çok beğendim lenslerimden memnunum aslında ama daha doğal duran bi lens istiyordum ve de renkte farklılık istiyordum teşekkür ederim hepinize =) solotikalar çok hoşuma gitti ve burada ki herkesin yorumlarındanda etkilenerek bende sipariş vercem sanırım =) ama renk konusunda kararsızım işte onuda halledicem gibi sayenizde =)

arkadaşlar meraba bir ara bende katılmıştım sohbetinize ama bazı sebeplerden dolayı giremedim ne zamandır bu gün oturup bütün yazdıklarınızı okumaya çalıştım gözlerim şaşı oldu =) ama çok faydasıda oldu mesela solotika diye bi lensin varlığından haberim yoktu :) bende çok beğendim lenslerimden memnunum aslında ama daha doğal duran bi lens istiyordum ve de renkte farklılık istiyordum teşekkür ederim hepinize =) solotikalar çok hoşuma gitti ve burada ki herkesin yorumlarındanda etkilenerek bende sipariş vercem sanırım =) ama renk konusunda kararsızım işte onuda halledicem gibi sayenizde =)

hoşgeldin cnm:)bende solotica kullaıyorum çok memnunum...sen nerenk istiyosun tatlım...

hoşbulduk cnmm :) ben im problemim o işte nasıl bi renk seçmem gerektiğini bilmiyorum malesef :) ben senin fotolarınada baktım çok beğendim mesela ama bana nasıl bişi giderki acaba diye karar kara düşünüyorum =)

hımm anladım tatlım ben sana yardımcı olmaya çalışıyım:)...saç rengin ten rengin göz rengin nasıl canım...bide nasıl lenslerden hoşlanıyosun hareli haresiz....soloticaların çapı 8.7 bazı gözlere büyük gelip kayma yapıyo tatlım...

shophistikin mavi ve grisini kullandım ben cicim bide amazon yeşilinii bide freshlook hareli gri safir mavi beby blu gibi bi sürü kullandım ama en son shophistiki grisinde karar kıldım rengin yoğun görünmesinden yana olanlardanım ben de o yüzden göz rengini en iyi açabildiğini düşündüğüm gri yi kullanıyorum shophistik in ama artık mavi tonlarında bişi iştiyorum galiba ....

X