Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

bu renk acma cnm

canım ben telkinli mp3 dinliyorum kulağıma takıp...
gün içinde dinleyebildiğim kadar uzun dinliyorum saatlerce döndürüp döndürüp..
1 hafta sonra falan aynada gözümde fark görüyorum...başka birşey yapmıyorum ama sabırla dinlemek gerekiyor...
ama tabi uzun süre ara verince veya kafanda olumsuz düşünceler çoğaldıkça geri koyuluyo...
ama tekrar dinliyosun tekrar açılıyo..

evet cnm halkalar belirginleşiyo ve parça parça açık yerler oluyo şimdi geçti hepsi...ben annemin gözlerini düşünerek yapıyodum çok güzel bi yeşil gözleri elinden enerjide almaya çalıştım ama yeşil olmadı:roflol:

onu denemedim tatlım merak ettim şimdi nerde indirdin....bide alakasız olucak canım ama sigarayı bırakmak içinde telkin varmış etkili oluyomudur kurtulmak istiyorum sigaradan

canımcım inanırmısın eskiden benim gözlerim çocukken hatta lise çağına kadar kömür karası gibi birşeydi..sonradan ne oldu da açıldı bilmiyorum..gözbebeğim bile seçilmezdi..
ama şimdi senin dediğin gibi içinde halkalar bile görüyorum..gözbebeği de seçiliyo..telkinden öncede vardı halkalar... ama telkin tavan yaptırıyo...acaba yaşın ilerlemesiyle de mi orantılı ki bu göz renginin açılması ?

olabilir tatlım bi arkadaşım daha söledi çok koyuymuş gözleri saçları çocukken şimdi saçı biraz açılmış gözleride bal rengine dönük kahve :1shok: ama o hiçbişi yapmamış...

olabilir tatlım bi arkadaşım daha söledi çok koyuymuş gözleri saçları çocukken şimdi saçı biraz açılmış gözleride bal rengine dönük kahve :1shok: ama o hiçbişi yapmamış...

Allah allah...neyse bu konuda tek olmadığıma sevindim..uzun vadede sağlığı olumsuz etkileyen birşey değildir umarım..hani gözün görmesini etkileyecek falan birşey değildir inşallah...yoksa estetik açıdan memnunum tabiki...
ah bi de mavimsi saçlarımın mavisi açılsa azcık da kaydirigubbakcemile3

yok cnm zannetmem bişi olucağını...bence saçların güzel böle canım kimsede yok hem doğal mavisiyah saç herkes boyayla uğraşıyo o rengi elde etmek için şanslısın bence:)benimde saçlarım küçükken daha açık renkti büyüdükçe koyulaşmaya başladı tatlım

of valla canım ya insanı şaşırtıyo bu renkler de hakkaten
oldukları gibi de kalmıyorlar...ama üzülme bitanem saç boyası var neyseki :)

gunes cnm ben siyah mavi sacı beyaz tenlilere cok yakıstıyorum ...angelina nın bu haline bayılmıstım (peruk ama olsun )

gunes cnm ben siyah mavi sacı beyaz tenlilere cok yakıstıyorum ...angelina nın bu haline bayılmıstım (peruk ama olsun )

sağol bitanem evet yakışmış ona da :)
bende açık tenli sayılırım ama angelina daha pembe-beyaz...ben daha sarıyım ve bazen buğdaya meyilleniyorum...sarımsı tene de bazen mavi saç hoş olmayabiliyo yanyana gelince...hele azcık bronzlaşsam felaket oluyo...mavi demek kül rengi demek zaten..biraz fazla olunca da rahatsız edici oluyo bitanem :) yani bende kül oranı fazla biraz :)

evet canım angelinaya müthiş olmuş gerçi ona herşey yakışıyo muhteşem ötesi bi kadın:)

Son düzenleme:
a.s.kizlar sayfalar ne kadar cok ilerlemis:roflol: eyemed adore lenslere bayildim,yine kafam celindi:) galiba bu gidisle toplu olarak lenslerle kafayi yiyecegiz hep beraber:sm_cool: eyemed adore tr de var mi, biliyor musunuz?

canlarım dun telkini limewire indirirdim bilgisayarıma virus girdi ..format atmak zorunda kaldım yaaaaa=( bi de saskınlıktan vista yerine xp yuklemıssım ...tekrardan bi de vistayı kurdum =(....
kızlar ya telkini nereden indiriorsunuz

neftari cnm eski serisi turkıyede var foruma yazmıstım adresini

arkadaşlar ben 2 sene önce lazerle gözlerimi çizdirdim ve lens kullanmayı bıraktım ama şimdi de renkli lens almak istiyorum görüntümü biraz değiştirmek stiorum da ama korkuorum acaba bi zararı olur mu gözüme bilgisi olan var mı.?

canım bilmiyorum bi doktora sor istersen...

en doğrusunu doktor söyler canım seninkisi ekstra bi durum çünkü...genelde renkli lens kullananlar gözünde hiçbir sorun olmayıp sadece renk için kullananlar oluyor..buradan tatmin edici cevap veren çıkacağını sanmam

eveeett nihayet bugün freshlook hareli gri lenslerime kavuştum =)
iyikide almışım gözümde hem mavi hem yeşil gibi duruyo ve çok doğal.. koyu kahve gözlere şiddetle tavsiye ederim
ilk optikçi taktı çok bulanık gördüm ve batma oldu normal sanırım ilk kullanışta böyle olması sonuçta ilk lensim öyle değil mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…