Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

canım sen ne renk alıcaksın ? verdinmi karar...

canım ya hani sen bi ara rainbow fantasty line hazel koymuşsun ya işte bne onları görünce onu almaktan vaz geçtim senağlama
ya be öyle tam gry siyah beyaz karışımı lenslerisevmiyorum..
adoreleri beklicem canım ben..geçen gün mail attım sitesine..cevap geldi bana..
bende bi ara duymuştum o lensleriama araştırmadım..siz yazınca araştırmaya başladım..üzerinde durmamıştım..şuan onları bekliyorum..2 haftaya kadar çıkıcaklarmış..

canım hadi beyazlıkları geçtik diyelim...renge ne diycez....cart turuncu duran elalardan bu canım...benimkisi gibi pastelleştirilmişi değil :1no2:

evet rengi bende beğenmedim ama damarlar kaynaşmış gibime geldi..
diğer renklerinde de böyle kaynaşıyorsa ve de renklerde güzelse bence olabilir gibime geliyor CADIARZU

hoppala....bi resimle hemen kararmı değiştirdin canım...sana dünyanın resmini gösterdim onlar boşamı gitti...hani beğeniyodun benim lensleri :)
canım takan kişi zenci ve resimdeki ışık günışığı değil...

evet rengi bende beğenmedim ama damarlar kaynaşmış gibime geldi..
diğer renklerinde de böyle kaynaşıyorsa ve de renklerde güzelse bence olabilir gibime geliyor CADIARZU

canım kullananlar berbat diyo çapı da çok küçükmüş kayıyomuş..bide aylık onlar...

canım seninkiler elite ama yaaa.
hazal alırsam elite olucak ...
o fantastyi görünce korktum ben denemeden hayatta almam ben onu..
geçen gün o tester olan yere gittim sana bahsetmiştim ya denemek için,
satılıyormuş ama henüz testerı gelmemiş sipariş üzerine getiryorlarmış istanbuldan,
tester getirmeyi düşünüyorlar ama nezmaan belli değil..
sinir oldum ya...
of bilmiyorum kızlar ben çok karışığım bu ara her konuda sağlıklı karar veremiyorum..

gnzcim çok üzüldüm ben ya beğenmemene ben çok beğendim solekoları sende kalem falan sürsen süper durur bence...şimdi kendimi sorumlu hissettim cnm....normalde melle solekoların alakası yok soleko çok koyu melin yanında...

aaaaay cnm kıyamam oyle deme ...benim bazı seyleri hesaba katmadan aldıgım için boyle oldu sakın sen kendini kotu hissetme ...solekoları gene kullanırım cope atılcak kadar kotu degiller ...sadece beni soldurdugunu ve yesilden ziyade daha cok sarı durdugunu soylemek istemıstım ...biliyorum tatlısım mel bundan ccccccok cook daha acıktı ...

anladım tatlım umarım seversin zamanla güneşin dediği gibi koyultan solüsyon işe yarayabilir...

yorkshine cnm senin gecenlerde koydugun bir lens markasının resimleri vardı ...sitede baska resim var mı varsa koyabilr mısin ...ben uye oldugum ama onay vermedikleri için giremıyorum =(

tamam gnzcim bakıyorum şimdi...
kıvılcım demek 2 haftaya çıkıyomuş süper sen hangi rengi düşünüyosun...

Bayağı bi araştırmadan sonra ne alıcağıma karar verdim niyahet :teytey:
Freshlook hareli gri
Bi ara amazon green düşünmüştüm ama ondanda caydım .. Freshlook hareli gri doğal duruyormuş yorumların nerdeyse hepsini okudum...
Yarın sipariş vericem bakalım nası duracak kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…