Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Bayağı bi araştırmadan sonra ne alıcağıma karar verdim niyahet :teytey:
Freshlook hareli gri :eek:
Bi ara amazon green düşünmüştüm ama ondanda caydım .. Freshlook hareli gri doğal duruyormuş yorumların nerdeyse hepsini okudum...
Yarın sipariş vericem bakalım nası duracak kaydirigubbakcemile2

bakalım hadi hayırlısı :eek:

aaaaaaaa benim lensime cok benziyor yani dark greenlere =) ben bu markaya resmen asık oldum =)dokusu fln harika rainbow cok benziyor....

Son düzenleme:
hhhhhmmmmmmm ben amazon grey daha once kullanmıstım hem renk olarak hemde doku olarak hiç begenmemıstım

bu yeşil maviyi yüklemeye çalışıyorum yüklenmiyo cnm ya:KK43:başka bi kişideki resimleri kaydedemiyorum cnm...bide eskisini gördüm onuda kaydedemedim pupil boşluğu büyükmüş eskisinin...fiyatı daha belli diilmiş 35 50 dolar arası olucakmış kızlar renkler harika ben bayıldım mutlaka alıcam bitane:)

tam benim rengim...super duruyor ...of artık cıkartsınlar ...peki ya cnm capları nasıl yazıyor mu diası base si ...onlarda en az doku kadar onemli

canımlar ben 1 haftayı geçkindir telkin dinliyorum...gözlerimin tonu hafif açıldı yine :)

canımlar ben 1 haftayı geçkindir telkin dinliyorum...gözlerimin tonu hafif açıldı yine :)

canım bn onu hi denemedim ama 2 ay biyokinezi yaptım gözüm biraz açılmıştı yada bana öle geliyodu bşde gözümün içinde halkalar oluşuyodu sanki sıkıldım bıraktım eski halini aldı:)yeşil yapmaya uğraşıyodum okumuştum bi yerde sazanım ya hemen denemiştim:roflol:

görmedim canım çapla ilgili bişi...çıksın bi an önce yaaaaaaaa

cıksın yaaaa=) cnm ben kesinlikle su son koydugun resimdekını alırım :asigim::asigim::asigim::asigim::asigim::asigim::asigim:....malum bana canlı olamayan renkler pek gitmıyor ...

Son düzenleme:
canım bn onu hi denemedim ama 2 ay biyokinezi yaptım gözüm biraz açılmıştı yada bana öle geliyodu bşde gözümün içinde halkalar oluşuyodu sanki sıkıldım bıraktım eski halini aldı:)yeşil yapmaya uğraşıyodum okumuştum bi yerde sazanım ya hemen denemiştim:roflol:

canım benim gözümdede "gizli" halkalar var...telkin dinleyince gözlerim daha berrak ve parlak hale geliyo..turuncu ton daha belirgin oluyo koyuluk da biraz açılıyo..
birde sözettiğim gizli halkaları aynaya bakınca dahabelirgin görüyorum :)
sarımsı yeşilimsi halkalar var kenarlara doğru...normalinde ilk bakışta gözükmeyecek kadar belirsizlerdi :)

X