Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

eveeett nihayet bugün freshlook hareli gri lenslerime kavuştum =)
iyikide almışım gözümde hem mavi hem yeşil gibi duruyo ve çok doğal.. koyu kahve gözlere şiddetle tavsiye ederim :eek:
ilk optikçi taktı çok bulanık gördüm ve batma oldu normal sanırım ilk kullanışta böyle olması sonuçta ilk lensim öyle değil mi ?

güle güle kullan canım kaydirigubbakcemile2
normaldir canım o dediğin şeyler..
vede ilk defa lens takanlar lens takma hayatına freshlook ile başlıyorlar..çünkü en rahat olan ve aylık olduğu için ve ucuz olduğu için herkes lens takmaya freshlook ile başlıyor :)
ama çok hassas bir lenstir çabuk yırtılır...

canlarım dun telkini limewire indirirdim bilgisayarıma virus girdi ..format atmak zorunda kaldım yaaaaa=( bi de saskınlıktan vista yerine xp yuklemıssım ...tekrardan bi de vistayı kurdum =(....
kızlar ya telkini nereden indiriorsunuz

neftari cnm eski serisi turkıyede var foruma yazmıstım adresini

a.s.gnzcim sagol tatlim, foruma bakmistim ama gozumden kacmis, simdi gordum canim:1hug: yeni serisi yok heralde daha tr'de...

canlarım dun telkini limewire indirirdim bilgisayarıma virus girdi ..format atmak zorunda kaldım yaaaaa=( bi de saskınlıktan vista yerine xp yuklemıssım ...tekrardan bi de vistayı kurdum =(....
kızlar ya telkini nereden indiriorsunuz

neftari cnm eski serisi turkıyede var foruma yazmıstım adresini

canım napmışsın sen ya :çok üzgünüm: ay şimdi suçlu hissettim kendimi..keşke telkin demeyeydim :çok üzgünüm: tüh tüh...

telkin linkini bizden isteseydin ya...neden limewiredan uğraştınki canım..siteden indiriliyo...

a.s.gnzcim sagol tatlim, foruma bakmistim ama gozumden kacmis, simdi gordum canim:1hug: yeni serisi yok heralde daha tr'de...

tatlısım yeni serisi daha cıkmamıs ...sen hangi rengini begendin cnm hangisi almayı dusunuyorsun ?....ben yorkshine koydugu yesil rengi vardı onu almayı planlıyorum =)

canım napmışsın sen ya :çok üzgünüm: ay şimdi suçlu hissettim kendimi..keşke telkin demeyeydim :çok üzgünüm: tüh tüh...

telkin linkini bizden isteseydin ya...neden limewiredan uğraştınki canım..siteden indiriliyo...

tatlısım benim oyle dusunme ...zaten bilgisayarım kafayı yemisti iyi oldu ...ama resimlerim muzıklerim fln gitti neyse ...

tatlısım vallaha artık telkini dusunmuyorum dun oyle birsey yasamasaydım belki bugun ısterdim ...

canlarım ben su siteye halen giremıyorum ...halen onay bekliyor ...anlamıyorum neden boyle oldu =( bi yerde mı yanlıslık yapıyorum yoksa =(

canım en az 1 gün bekletiyorlar..1 günü de aşabilir...
zaten fazla resim yok..birşey kaybetmiyosun çok

gnzcim evet ben de yorkshirenin koydugu yesil rengi cok begendim ondan almak istiyorum. tam istedigim renk tabi umarim gozumuzde de oyle durur:)

canım en az 1 gün bekletiyorlar..1 günü de aşabilir...
zaten fazla resim yok..birşey kaybetmiyosun çok

hhhhm hadi ya =( cnm su adobelerin resimlerine ve caplarına su yuzdesine fln bakmak istiyordum ...gecen gun kıvılcım sitelerine mail attım 2 haftaya kadar cıkacakmıs dedi ben baktım sitesine rastlayamadım ...

hhhhm hadi ya =( cnm su adobelerin resimlerine ve caplarına su yuzdesine fln bakmak istiyordum ...gecen gun kıvılcım sitelerine mail attım 2 haftaya kadar cıkacakmıs dedi ben baktım sitesine rastlayamadım ...

canım özel mesajına bak :)

Son düzenleme:
ya lensleri çıkarmştım eve gelince. şimdi tekrar takamıyorum.. lens ters dönüp parmağıma yapışıp kalıyo :KK43:(

en doğrusunu doktor söyler canım seninkisi ekstra bi durum çünkü...genelde renkli lens kullananlar gözünde hiçbir sorun olmayıp sadece renk için kullananlar oluyor..buradan tatmin edici cevap veren çıkacağını sanmam

evet canım haklısın doktorlar en iyisini bilir tabi ama mesela ben gözümü çizdirmeden önce 1-2 sene araştırma yaptım bi sürü doktora danıştım hepsi farklı bişe söyledi... :1no2: kimi zararlı dedi kimi tekrar numaran büyür dedi kimi hiçbişe olmaz yaptır dedi.. şimdi aynı şeyi yaşamak istemedim, belki burda benimle aynı problemi yaşayan arkadaşlar varsa yorumlarını alabilirim demiştim ama kesinlkle haklısın bu konuda gene de doktora danışmadan bişe yapmamak lazım... çok tşk ederim canım cvp için... :1hug: :enbuyukkk:

sagol bitanemmmmmmmmmmmm =)
gunescim cnm yeni cıkacakların capları mı bunlar ...eger oyleyse bayıldım =) 14.00 ve 8.6 cok iyi ...3 aylıkta olsa sorun degil ...

X