Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

bebisim sen eyeart ilgili ne dusunuyorsun ...sen begendin mı cnm ...benim begendigim renk nasıl sence ?

dokusunu çok beğendim bitanem gerçekten yapıları çok güzel :)
ama kısa süreli ve yüzde 55 su..o yüzden çabuk yırtarım kendim alıcı olarak düşünmüyorum...
canım hangi renkti senin dediğin ? ben bitanesinin sana çok yakışacağını düşündüm de..acaba aynı rengimi düşünüyoruz :)

evet cnm yapıları gercekten cok guzel rainbowdan sonra en cok begendigim lens oldu ...
cnm ben yesilini cok begendim hemde cok cok cok cok =)

evet cnm yapıları gercekten cok guzel rainbowdan sonra en cok begendigim lens oldu
cnm ben yesilini cok begendim hemde cok cok cok cok =)

eveeeeet :)
bende sana onun yakışacağını düşünmüştüm zaten :asigim:
çünkü mel ve giallodan koyu..dark greenden açık :asigim:

hemde cnm cokkkkkk ...altakı fot. ustekıne gore baya acık duruyor ...bide daha parlak duruyor ...

canımcım 2 sini de şimdi çektim..alttaki fotoda renk daha belli olsun diye gözlerimi açarak çektim ondan sanırım :)
yer,pozisyon ve zaman aynı :)

cnm bende en usttekını eski fot sanmıstım ....cnm eski halinide koysaydın keske ...kendi gozlerini daha onceden koymustun ama unuttum ...ama hatrladıgım tek sey onceden gozlerinde sarılık yoktu galiba dısarıya dogru sarılık yogunlasmıs gibi geldi ...

sekerler adorelerin videolarını buldum =)sevgi ptırcıklarımmmm en cok hangisini begendiniz ...

.........................

Son düzenleme:
güneşş sana gönderdiğim adorelerin demosundaki resimlerden koyabilirmisin canım siteye..
eğer gerçek insan gözü üzerinde olanlar varsa tabi..
ben yine uğraştım ama açamadım yaa...
gnz ben açamadım videoları canım youtobe. ye giremiyorum ben nasıl bakıcam..
bu arada telefonla bağlantıya geçicem ben ayrıntılı bilgi alıcam.
bana gelen mailde bazılarının yapım aşaması bittiği yazıyordu.
ama hangilerinin bitti bilmiyorum..

Evet müjdemi isterim , uzun uğraşlar sonucu, sabırla,azimle ve kararlılıkla lensleri gözlerime takabilme üstün başarısını gösterdim . :) Yardım edenlere tekarr teşekkürler :enbuyukkk:

hmmm...anladım canım..
belki arada vardır diye düşündüm.
o videolara bakabildinmi gnz nin koyduğu..
ben giremiyorum youtobe ye..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…