Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

bal ve açık kahve de duruyo...bazen koyu gri...dışarıdada açık yeşil gibi....en azından bendekiler öyle :)

tatlısım gecenlerde baska bir sitede soyle birsey okudum....birisinin arkadasımı ne kullanıyormus rainbow hazelleri ...onunda yazdıkları su an soylediklerinle birebir aynıdı ...o da lens için dısarıda yesil duruyor demıs ...

hmm demekki o özelliği gözden göze değişmiyor...kullanan kişi memnunmu o renkten acaba ?

oooof muhtesem duruyor :asigim:

cnm 2 nizinde resimlerini masaustune indirıp inceledim onunkısıde dedigin gibi mavilik daha cok var ...seninkısınde ise yesillik ...

oooof muhtesem duruyor :asigim:

cnm 2 nizinde resimlerini masaustune indirıp inceledim onunkısıde dedigin gibi mavilik daha cok var ...seninkısınde ise yesillik ...

sağol bitanem beğenmene sevindim
canım onda daha mavi durması göz rengi farkından kaynaklı...bazı yeşil lensler de siyaha yakın kahve gözlerde mavi durur ya onun gibi..

ama ortak olan bir nokta var...ondada bendede griye çalma durumu var..demekki en koyu gözde bile grimsilik yapıyor :)

kızlar ben geldim baya dolmuş sayfalar:)gnzcim yakında çıkıcakmış sanırım eskisinin pupil boşluğu geniş renkler daha koyuymuş hala üzerinde çalışıyolarmış...eski resimleri bilmiyorum tatlım lensaholicsten bakarım varsa koyarım canım...
okypete bende onu çok beğendim cnm aqua diye geçiyomuş rengi gerçekten çok doğal duruyo...
güneşcim gri bence çok güzel olur sana hatta bilmiyorum düşünmüyosun sanırım ama ben sana canlı renkleride yakıştırırım saçlar kaşlar siyah ten beyaz süper olur...

valla kızlar dediğiniz doğru ünlüler çok etkiliyo....bende kahverengi gözlerimi çok seviyodum lens aklımda yoktu ana beatriz barrosun yüzünden renkli göze merak saldım:)çok severim kendilerini:)gözü bazen yeşil bazen mavi duruyo resimlerde....bide mavimsi bişimi alsam arada takarım:)

ay canım iltifatın için sağol utandım tatlışım saç kaş ve ten rengine bakıcak olursan sen benden 1-0 öndesin canımcım :)

valla yakışmıyo canım rainbow emerald green nefis bir mavi-yeşildi deniz suyu gibi..ama yakışmadı resmen bağırdı renk yüzümde...pupili de bağırıyordu....içimde kalan canlı renklerden biri o idi...
menekşe renginde güzel tepkiler oluyordu ama rainbow onda başarılı çıkmadı..renk çok açık ve pupil genişti malum... diğer markalar da mosmor zaten :)
hazelde koyu grilik olması beni biraz koyu griye bakmaya yönlendirdi...
dün resim koymuştum ama sildim tekrar koyayım senin için...resim yeni değil ama gnzye lensteki griliği net göstermek için küçültüp koymuştum :) resim çok büyük olunca algılamak zor olabiliyo alt tonları :)

daha az ışık vuran iç taraftaki gözümdeki lenste grilik daha net....dış taraftaki gözüme daha çok ışık geldiği için o lens daha yeşil çıkmış :) zaten gri olduğu zamanlar daha az ışık aldığı oda içi gibi yerlerde oluyor :)
van kedisi gibi geziyorum demekki kaydirigubbakcemile3 pupil boşluğu rengim bile farklı çıkmış diğer gözüme göre kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:

canım aslında bunda halkın da etkisi var...millet ünlülerden bahsederken ay gözleri mavi,,,şöyle güzel böyle güzel deyince ister istemez o laflardan bizlerde etkileniyoruz ve o ünlüye o gözle bakıyoruz :) belki beğenmeyeceğimiz varsa bile beğeniyoruz..

kızlar bugun solekoların gunısıgında bir suru fot.nı cektim =) rengi fena deil ama sanırsam bana canlı renkler daha cok yakısıyor ...eh işte fena degiller ...belki gun gectikce daha cok sevirim =)
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Son düzenleme:
kızlar uzgunum en kucuk boyuta getrdigim halde resimler buyuk cıkıyor =( aydınlıkta iyi kaynasıyor ama daha karanlık bir ısıkta boyle degil... onları dun koymustum zaten =)

Son düzenleme:
kızlar uzgunum en kucuk boyuta getrdigim halde resimler buyuk cıkıyor =( aydınlıkta iyi kaynasıyor ama daha karanlık bir ısıkta boyle degil... onları dun koymustum zaten =)

hmmm canımcım aslında güzel görünüyor..
ama senin eh işte diyişini anladım bitanem...evet güzel görünüyor ama biraz ton oynamasına ihtiyacı var...belki solusyonla biraz koyulaşması lazım..belki de makyaj istiyor..

ha bu arada saç rengin ne güzelmiş senin canım..bayıldım :asigim:

gerçi resimde zaten makyajlısın da...daha farklı renk far ve kalemmi lazım acaba ?

hmm yok yok...lensin sarısı biraz fazla sanırım..solusyonla koyultup daha yeşil gözükmesini sağlamak lazım bence :)

evet cnm aynen oyle bende liv ın gozlerine ozendigim için almıstım yoksa benimde aklımda hiç yoktu =) cnm beatriz cok guzel bir hatun yuz hatları fln oldukca guzel ...

hmm yok yok...lensin sarısı biraz fazla sanırım..solusyonla koyultup daha yeşil gözükmesini sağlamak lazım bence :)

sanırsam cnm ben bunuda cok sevemedim ...oyle ahım sahım bir yanı yok ...zaten ben cok beyazım sankı biraz soldurdu gibi ...benim canlı renklerden secim yapmam gerekiyormus artık bunu anladım ...

sanırsam cnm ben bunuda cok sevemedim ...oyle ahım sahım bir yanı yok ...zaten ben cok beyazım sankı biraz soldurdu gibi ...benim canlı renklerden secim yapmam gerekiyormus artık bunu anladım ...

canımcım aslında lensin dokusu ve kaynaşması çok güzel...ama dediğim gibi sarısının oranı fazla kaçmış sorun ordan kaynaklı...belki opti-free kullanırsan bundan daha koyu, aynı zamanda dark greenden daha açık...yani ikisinin arası bir yeşile kavuşabilrsin bence senin ihtiyacın böyle bir renk...ama dediğim renk lensi hiçbir marka hazır olarak satmıyor..solsuyonla tonunda oynama yapabilirsin canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…