Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

hmmm canımcım aslında güzel görünüyor..
ama senin eh işte diyişini anladım bitanem...evet güzel görünüyor ama biraz ton oynamasına ihtiyacı var...belki solusyonla biraz koyulaşması lazım..belki de makyaj istiyor..

ha bu arada saç rengin ne güzelmiş senin canım..bayıldım :asigim:

gerçi resimde zaten makyajlısın da...daha farklı renk far ve kalemmi lazım acaba ?

sagol bitanem ...=)

cnm nasıl anlatsam fazla makyajın yakıstıgı hatunlardan degilım ...fazla makyaj bazılara cok yakısırken beni aksine cok cirkinlestiriyor cok tuhaf oluyorum =(
bi de cnm oyle renkli farlar ya da kalemlerde hiç tarzım degil ev içinde yaptıgım oluyor ama dısarıya hiç oyle cıkmadım =)

canımcım aslında lensin dokusu ve kaynaşması çok güzel...ama dediğim gibi sarısının oranı fazla kaçmış sorun ordan kaynaklı...belki opti-free kullanırsan bundan daha koyu, aynı zamanda dark greenden daha açık...yani ikisinin arası bir yeşile kavuşabilrsin bence senin ihtiyacın böyle bir renk...ama dediğim renk lensi hiçbir marka hazır olarak satmıyor..solsuyonla tonunda oynama yapabilirsin canım..

evet cnm ya sorma dısarıda elimde ayna surekli baktım sarılıgı cidden cok fazla ...dun farkedememistim ...ama ev içinde oyle sarı durmuyor ....cnm zaten bir haftaya kadar yeni bir solusyon almam gerekiyor opti free alsam dedigin gibi daha guzel olur ...

canımcım sana dürüstçe fikrimi söylemek istiyorum...aslında kendisi sarı olan ve gözde yeşeren türde lenslerin...(mel ve giallo gibi lenslerin) seni soldurduğunu biliyorum..bence bu tarz lens takıcaksan koyulaştıran solusyon kullanmadan takmaman lazım bitanem...aslında giallonun da olmayacağına dair his vardı içimde ama herşeye karşı çıkıyo,hiçbirşeyi beğenmiyo gibi görünmek istemediğim için söylemedim..ben rainbow giallo kullandım ve bana gitmediğini anladığımdan beri bi daha sarı olupda gözde yeşeren lenslerin yanından geçmem bi daha
hatta şaşırdım da biraz sana..meli beğenmeyip giallo alışına...çünkü aynısı gibi...

ama belki koyulaştıran solusyonla arayıp da bulamadığın bir lens halinede gelebilir kimbilir...
sadece solusyon seçimine bağlı bir meseledir belki..
benim hazeller bile yalnış solusyondan iğrenç gözüktüler zamanında ..

canımcım sana dürüstçe fikrimi söylemek istiyorum...aslında kendisi sarı olan ve gözde yeşeren türde lenslerin...(mel ve giallo gibi lenslerin) seni soldurduğunu biliyorum..bence bu tarz lens takıcaksan koyulaştıran solusyon kullanmadan takmaman lazım bitanem...aslında giallonun da olmayacağına dair his vardı içimde ama herşeye karşı çıkıyo,hiçbirşeyi beğenmiyo gibi görünmek istemediğim için söylemedim..ben rainbow giallo kullandım ve bana gitmediğini anladığımdan beri bi daha sarı olupda gözde yeşeren lenslerin yanından geçmem bi daha
hatta şaşırdım da biraz sana..meli beğenmeyip giallo alışına...çünkü aynısı gibi...

senin yorumların benim için cok onemli olumlu ya da olumsuz herseyi soyle cnm ...
cnm aslında benimde aklımda mel den sonra giallo yoktu fakat yorkshine dusurunu gordukten sonra fikrim baya bir degisti ...yorkshine durusunu hatrlıyor musun benimkısı gibi degildi ela yesil arası bir rengi vardı ...hiç sarı gibi durmuyordu .....bende bir an için umutlandım acaba bende de oyle durur mu diyıp almıstım ...

senin yorumların benim için cok onemli olumlu ya da olumsuz herseyi soyle cnm ...
cnm aslında benimde aklımda mel den sonra giallo yoktu fakat yorkshine dusurunu gordukten sonra fikrim baya bir degisti ...yorkshine durusunu hatrlıyor musun cnm benimkısı gibi degildi ela yesil arası bir rengi vardı ...bende bir an için umutlandım acaba bende de oyle durur mu diyıp almıstım ...cunku onda sarı gibi durmuyordu ...

sağol bitanem :) ama zaman zaman hevesini kırmaktan korktuğum için söylemiyordum..
canımcım ama bi ayrıntıyı unutuyorsun...senin de gözün kahve fakat sende yoğun sarılık var..yeşermesi için gözün daha turuncu gibi daha bakırımsı gibi yansımalı gözlerden olması lazım...yani daha koyu ağırlıklı olması lazımki lensin sarısı koyulaşıp yeşil olsun....yorkshireda onun için sarı lens yeşermiş o kadar :) bende bile sarı lens o kadar yeşermedi..yorkshirein göz tonu sanırım ikimizikinden daha sıcak ve daha koyu tonlu...
ama tabi şimdi böyle dedim diye gözlerim neden bu kadar sarı diye üzülme sakın canımcım...belki opti-free onları daha yeşil gösterebilir..o da çözüm olmazsa başka renkler düşünülür...

evet cnm cok haklısın cok dogru soyluyorsun ben alırken onları hiç hesaba katmamıstım ....

sadece yorkshine.nın gozlerinin cok parlak yapısda olması dikkatı cekmıstı ....dedim benimde gozlerim parlak kaynasması harika olur diye dusunmustum ...kaynasmada herhangi bir sorun olmadı fakat alırken en onemli ayrıntıyı atlamıssım ....napalım cnm ders oluyor bunlar ...

üzme kendini bitanem..bakarsın opti free istediğin kıvama getirir... :)
sarı tonlu göz üstüne sarı lens konunca sonuç da sarı oluyo malesef :KK43:

tatlısım ben su dedim soyledigim siteye bir turlu giremıyorum halen onay vermediler(dun konustugumuz site lensaholics) ...onay bu kadar surer mı kı

cnm hatrlıyor musun onceden daliah acvue kullanıyordu ve guzel oldugunu soylemıstı ...dokusu guzel duruyor ama aslında oyle degilmıs galiba ...
lens.jpg

gnz cim ben sana açık yeşil lensin çok yakışacağını düşünüyorum..açık mavi yada gry değilde açık yeşil bir lens..içinde sarılık olmadan direk açık yosun yeşili...

güneşcim ama o beyazlıklar bence gözle güzel kaynaşmış diğer renklerini bilemem ama yukarıdaki lenste oldukça kaynaşmış ve de damarları doğal durmuş..birde bence siyah damardan daha iyidir beyaz damar .. örnek b&l =(

güneşcim ama o beyazlıklar bence gözle güzel kaynaşmış diğer renklerini bilemem ama yukarıdaki lenste oldukça kaynaşmış ve de damarları doğal durmuş..birde bence siyah damardan daha iyidir beyaz damar .. örnek b&l =(

canım hadi beyazlıkları geçtik diyelim...renge ne diycez....cart turuncu duran elalardan bu canım...benimkisi gibi pastelleştirilmişi değil :1no2:

X