Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

a.s.Tatlim coooook yakismis bence, hatta tam benim istedigim renk gibi durmus gozundehihoyyyt
inan ben cok begendim, gule gule kullan:1hug: rahatlik acisindan ne dusunuyorsun? ben rainbowlardan daha yumusak ve ince buldum mesela, daha uzun sure gozumde kalabildi

tatlım benim cok sagol =) rahatlık acısından su an rainbowlardan daha iyiler diyebilirim fakat tatlısım rainbowu da ilk aldıgımda oldukca rahatlardı sonradan biraz rahatsız etmeye baslamıslardı ama soyle bir gercek var rainbowdan cok cok daha ince yapıdalar ...elimde aldıgımda yıtırcak diye cok korktum ...mellerin yapısınada cok benziyor onlarda cok inceydi ...

cnm sana birsey sorcam sen hediye olarak gonderdikleri solusyonu kullanıyor musun ben markasını ilk defa duydum =)

yine de uzulme canim, belki tam istedigin olmadi ama gercekten cok yakismis renk:) rainbowlari ben ilk taktigimda da rahat edememistim
canim ben de solusyonun markasini daha once hic duymadim, o yuzden kullanmak icin acele etmeyecegim. Doktoruma sorup ona gore ya kullanacagim ya da atacagim. Sonnucta goz bu sakasi yok

gnzcim hayırlı olsun cnm lenslerin..
ben gözüne çok yakıştırdım birde siyah göz kaleiyle denesen çok daha güzel olur benceyada yeşille
bu arada ben dark greenlerede benzettim canım bunları..

yok tatlısım begendim aslında =) yuzume gitti meller gibi oyle soldurmadı da ...hele de aksam ustu durusuna bayıldım ela yesil gibi degisik bir renk oluyor ...

bu arada bana en doğal ve en güzel duruşu gün ışığında geldi..
bunların pupilleri sanırım daha küçük..
canım sen hem doğal hemde koyu renk istemiyormuydun?
bence bunlar tam istediğin gibi..

gnzcim hayırlı olsun cnm lenslerin..
ben gözüne çok yakıştırdım birde siyah göz kaleiyle denesen çok daha güzel olur benceyada yeşille
bu arada ben dark greenlerede benzettim canım bunları..

sagol bitanemŞeniz ama dark greenlerde hiçbi ilgisi yok ama ...dark green bende cok daha muhtesem kaynasmıstı ...yrna dark greenlerin tekrardan fot.nı koyarım cnm arada baya fark var hem renk olarak hemde kaynasma olarak ...

bu arada bana en doğal ve en güzel duruşu gün ışığında geldi..
bunların pupilleri sanırım daha küçük..
canım sen hem doğal hemde koyu renk istemiyormuydun?
bence bunlar tam istediğin gibi..

biliyor musun cnm bende gunısıngındakı halini cok sevmedim ...belkide dark greenlerin gunısıgında durusuna alstıgım içindir ...aksam ustu durusunu daha cok begendim cunku greenler aksamları oldukca koyu duruyorlardı bu oyle deil hem acık durdu hafif bir parlaklık verdi ...

tatlıslarım dark greenlerle arasında cok var bence ...dark greenler daha canlı daha iyi kaynasan bir lens di ...arasındakı farkı anlayın diye simdi gene fot.nı cektim ...aydınlıktakı halini zaten biliyorsunuz Şeniz
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Son düzenleme:
gnzcim lenslerin çok güzel durmuş, tam benim istediğim renk. koyu kahverengi göz rengim, iyi dururmu ki bende? bide senin dark greenler de soleko muydu? son olarak solekoyu heryerde bulabilir miyiz yoksa internetten mi sipariş vermek lazım canım?

hihoyyytsagol cnm =)
cnm lensler herkeste farklı duruyor ...benim gozlerimde biraz sarılıklar yogun ve oldukca parlak bir yapısı var seninde oyleyse eger belki benimkıne benzer durabilr ama bunlar sadece tahmın =(
yok cnm darklar rainbow elite line dı ....
cnm nefertiti_tamara cıgım gecenlerde yazdıgı bir site vardı oradan aldım ...izmirde soleko satısı yapan bir yer bulamadıgım için oradan ısmarlamıstım ...

sağol canım cevap için.
rainbowlar yıllık galiba değil mi? solekolar da mı öyle aylık yada üç aylıkları var mı?

gnzcim solekolari sen de dark greenlerden daha cok begendim. soleko gozune daha bir parlaklik vermis gibi geldi bana canim. inan benim giallolar bana bu kadar yakismadi, sen de cok daha hos durmus bence:1hug: Allah lardan saklasin tatlisim benim kasin gozunde cok guzel masallah...

sağol canım cevap için.
rainbowlar yıllık galiba değil mi? solekolar da mı öyle aylık yada üç aylıkları var mı?

canim bana sormamissin ama burdayimhihoyyytcevaplayayim dedim:) Rainbowlar yillik, bildigim kadariyla da solekolar aylik lens canim. ama temiz kullanirsan suresini biraz daha uzatabilirsin. Yillik lenslerimi 1,5 seneye kadar kullanabiliyorum, aylik lenslerimi de 3aya kadar hijyene dikkat etmek kaydiyla kullanabiliyorum. solekonun 3 ayliklari var mi, bilmiyorum canim:1hug:

gnz canım muhteşem durmuş harika bayıldım:)gün geçtikçe çok seviceksin lensleri bence dark greenden daha güzel olmuş bebişim güle güle kullan...

sağol canım.
seninkiler de solekoydu değil mi? forumu gezerken senin resimleri de gördüm sende de çok hoş durmuş gerçekten. yakından bakıldığında bile belli değil gibi lens olduğu.
canım bide site varmış ya onu msj atabilir misin bana burda yazmak yasaksa.

asicim tesekkur ederim. Evet canim benim de soleko gialloydu. Tatlim site derken lensleri aldigimiz siteyi mi kastediyorsun, ona gore yardimci olabilirim:1hug:

gnzcim güle güle kullan yeni lenslerini :)
giallolar melden daha iyi olmuş sana canımcım..zaman geçtikçe ve lensler kullandığın solusyona adapte oldukça rengi daha da oturup güzelleşicektir :) rainbow giallodan çok daha güzel gerçekten..melden de daha iyi...güle güle kullan canım :) ama dark greenleri de koyu diye yabana atma tabi onlar da çok yakışıyorlar sana...şimdi 2 tane yakışan lensin oldu birisi açık birisi koyu :)

cccccccccccnm benim iyiki geldin ozlemıstım seni Şeniz:1hug:
sagol bitanem hihoyyyt bugun yeni bir solusyon alacagım onda biraz bekletmeyi dusunuyorum ....yok tatlısım sabahları dark green aksamları ise solekoları kullanırım ...nedense koyu dahi olsa dark greenlerimi daha cok seviyorum ...belki darklarla gozlerimi kendi gozum gibi hissettigim içindir =) ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…