Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

gnzcim, ben bu lenslerden gecen siparis etmistim baska bir siteden. inanilmaz berbat bir lensti. hatta ben hazel-green olanini aldim. ne rengi ne dokusu ne gozde durusu herseyi fiyaskoydu, aman derim. cokkkk pisman oldum, hepsi cop oldu:KK43: bir de gozumde kayma yapti ve bulanik grouyordum.lensim diye 1 metre oteden bagiran bir lens canim.

cccccccccccnm benim iyiki geldin ozlemıstım seni Şeniz:1hug:
sagol bitanem hihoyyyt bugun yeni bir solusyon alacagım onda biraz bekletmeyi dusunuyorum ....yok tatlısım sabahları dark green aksamları ise solekoları kullanırım ...nedense koyu dahi olsa dark greenlerimi daha cok seviyorum ...belki darklarla gozlerimi kendi gozum gibi hissettigim içindir =) ....

hoşbulduk tatlım ben de seni özledim Şeniz...sınav yaklaşıyo eskisi kadar uğrayamıyorum malum :)
şanslısın valla canım...gündüz için ayrı gece için ayrı lensin var artık daha nolsun :jeyyar:
bi ara ümitsizliğe kapılmıştın ama aradığını buldun sanırım...1 ken 2 oldular :asigim:

gunescim mrb, gercekten b&l dan beter dokulari. ben de resime aldanarak siparis vermistim. o kadar emindim ki renkten 3 cift aldim, hic kullanamadan cop oldular:KK43: bir de acuvue yogunlastirici da kullanmistim yesil renk, goz rengimi guzel ortaya cikardi ama hem bulanik goruyordum hem de gozumde kayma yapiyordu.

gunescim mrb, gercekten b&l dan beter dokulari. ben de resime aldanarak siparis vermistim. o kadar emindim ki renkten 3 cift aldim, hic kullanamadan cop oldular:KK43: bir de acuvue yogunlastirici da kullanmistim yesil renk, goz rengimi guzel ortaya cikardi ama hem bulanik goruyordum hem de gozumde kayma yapiyordu.

ah canım benim ya hem de 3 tane almışsın :çok üzgünüm: keşke almadan önce burda sorsaydın bitanem...neyse artık olan olmuş üzülme canımcım..gerçi biz de ardarda 3 kere hatta 4 kere kendimize gitmeyen renkler seçiyoruz o kadar dikkat etmemize rağmen..

canim lenslere verdigim parayi bir koseye koysaydim eminim bir sene calismasam gecinirdim:roflol: diamonds, durasoft, tanita tikaram,acuvue,freshlook,elegance,sophicts,b&l,optima color....vs ben de hep cop oldu:KK43: sadece hem renk hem de doku olarak rainbow ve solekoyi begendim gercekten. demek ki lenslere servet harcamaya gerek yokmus bunu diamods lenslerimi aldigimda cok iyi anladim canim. bu forum bayagi hepimize tecrube oluyor:) solekolari formu okuduktan sonra aldim ve renk tam istedigim olmadi ama dokusu ve rahatligindan memnun kaldim...

asicim tesekkur ederim. Evet canim benim de soleko gialloydu. Tatlim site derken lensleri aldigimiz siteyi mi kastediyorsun, ona gore yardimci olabilirim:1hug:

evet canım lensleri aldığınız siteyi demiştim.
rainbow ve giallo arasında kararsız kaldım bende. hangisi daha doğal duruyor sizce? :nazar:

asicim ikisi de bana dogal geldi. rainbow dark green kullandim hic damarlanma yoktu ama bana biraz batma yapti ve lens kain geldi. soleko yu denedigimde gozumde lens oldugunu bile unuttum o kadar ince geldi, soleko gialloyu yorumlardan daha koyu duracagini dusunuyordum ama benim gozumde biraz acik durdu yine de memnunum. ikisi de dogal bence, su an en azindan kafamda sadece rainbow ve soleko var lens olarak digerlerini eledim. lenssaati diye bir site var, oradan siparis ettim tatlim...

asicim ikisi de bana dogal geldi. rainbow dark green kullandim hic damarlanma yoktu ama bana biraz batma yapti ve lens kain geldi. soleko yu denedigimde gozumde lens oldugunu bile unuttum o kadar ince geldi, soleko gialloyu yorumlardan daha koyu duracagini dusunuyordum ama benim gozumde biraz acik durdu yine de memnunum. ikisi de dogal bence, su an en azindan kafamda sadece rainbow ve soleko var lens olarak digerlerini eledim. lenssaati diye bir site var, oradan siparis ettim tatlim...

sağol canımhihoyyyt bende de sen ve gnz de durduğu gibi durur umarım sizinkiler çok doğal duruyor. benim elegance lensler uzaktan doğal duruyor yakından bakınca belli oluyor. :çok üzgünüm:

canim lenslere verdigim parayi bir koseye koysaydim eminim bir sene calismasam gecinirdim:roflol: diamonds, durasoft, tanita tikaram,acuvue,freshlook,elegance,sophicts,b&l,optima color....vs ben de hep cop oldu:KK43: sadece hem renk hem de doku olarak rainbow ve solekoyi begendim gercekten. demek ki lenslere servet harcamaya gerek yokmus bunu diamods lenslerimi aldigimda cok iyi anladim canim. bu forum bayagi hepimize tecrube oluyor:) solekolari formu okuduktan sonra aldim ve renk tam istedigim olmadi ama dokusu ve rahatligindan memnun kaldim...

hmm baya tecrübelisin bu aslında çok iyi birşey bitanem :) tecrüben olunca daha çok söyleyecek sözü oluyo insanın...ileride çocuklarımıza masal diye anlatırız bu olayları :)
güle güle kullan canım lenslerini :) dokuyu ve rahatlığı beğenmişsin işin önemli kısmı tamam...deneye yanıla rengi de bulursun inşallah :)
ben rainbowdan 5 değişik renk kullandım da ondan sonra anca rengimi bulabildim..sende o kadar da olmayacaktır :)

resmen asık oldum :asigim: bu lensler ne kadar guzelmıs diası da 14.00 keske solekoları almadan once gorseymıssım ...cnm eski halleri nasılmıs kı dokusu harika gorunuyor

gunescim bebishim türkiyede bir yerde satısını buldum ...belki eski seridir bilmıyorum
EYEMED/EYEART-ADORE | KONYALI OPTıK SAAT ve SARRAFLIK SAN.TıC.LTD.ŞTı

ay resmen lens manyağı olduk çıktık tatlışım :asigim:
bunlar aylık sanırım fiyatından anladım :)
benim aklımda rainbowdan bi renk daha var şimdi biliyomusun :uhm:

ay resmen lens manyağı olduk çıktık tatlışım :asigim:
bunlar aylık sanırım fiyatından anladım :)
benim aklımda rainbowdan bi renk daha var şimdi biliyomusun :uhm:

evet cnm sorma lens delisi olduk =)

evet seker 3 aylıkmıs yazıyor burada
Üretim Tekniği: CNC Kesim Teknolojisi
Materyal:polymacon:KK43:HEMA+MMA+NVP)
Kullanım Süresi:3 Ay
Su İçeriği:%55
Çap:14.00mm
Temel Eğri:8.60mm
Merkezi Kalınlık:0.06 mm (-3.00 D)
Kenar Kalınlığı:0.03 mm (-3.00 D)
UV Koruma:UV400
Renk:KK70:are-Green
Stokta Bulunan Numara Aralığı:0.00 dan -3.50 ye Kadar 0.25 Derece Aralıklarla

bitanem aklında hangisi var simdi ? fanstasy lerden mı yoksa

evet cnm sorma lens delisi olduk =)

evet seker 3 aylıkmıs yazıyor burada
Üretim Tekniği: CNC Kesim Teknolojisi
Materyal:polymacon:KK43:HEMA+MMA+NVP)
Kullanım Süresi:3 Ay
Su İçeriği:%55
Çap:14.00mm
Temel Eğri:8.60mm
Merkezi Kalınlık:0.06 mm (-3.00 D)
Kenar Kalınlığı:0.03 mm (-3.00 D)
UV Koruma:UV400
Renk:KK70:are-Green
Stokta Bulunan Numara Aralığı:0.00 dan -3.50 ye Kadar 0.25 Derece Aralıklarla

bitanem aklında hangisi var simdi ? fanstasy lerden mı yoksa

kısa süreliyse hiç yaramaz ama ya :çok üzgünüm:
canım aklımda zaten hazelin fantasy olanı vardı o ayrı konu da...
en son aklıma takılan da fantasy nin koyu grisi oldu...
çünkü hazeler önceden dediğim gibi beyaz ile turuncu boya karışımı..zaman zaman beyaz boya gözde baskın görünüp lensin bazen koyu gri olduğunu söylemiştim hatırlarsan....o hali de çok güzel....ama koyu grinin kendisi de olurmuki bana diye düşünmeden edemedim...

X