Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

sagol canim benimŞeniz gozum resimde gordugunden biraz daha acik, resim koyu cikti seni yaniltmamasi icin hatirlatmak istedim... umarim isine yaramistir. ama rainbow giallo gibi kesinlikle cig bir renk degil buna emin ol...

tatlısım cok sagol Şeniz tatlısım sakın yanlıs anlama olur mu sana cok yakısmıs... ama beni cig renkler baya bi solduruyor o yuzden gene mı yanlıs lens secimi yaptım dedim yanlıs anlama sakın Şeniz...

canim heralde sormak lazim, galiba bana da buyuk gelecek caplari:KK43:

cnm sen daha once capları buyuk olan lensler kullandıysan bir sorun yasamadıysan bunda da yasamazsın ....daha oncede yazmıstım ne yazık kı meller bana buyuk gelmısti

simdi msnde patricia bi sorayım bari

Son düzenleme:
ooooof sordum =( capları standart mıs ...kısıye ozel yapıyor musunuz dedim ...evet ama caplarının egiriligi standart fln dedi

gnzcim yanlis anlasilacak hicbirsey yok, olmaz da canim benim:1hug:
ayrintilari atlamiyorum, cunku lens her gozde farkli duruyor, tonlari birbirine yakin olsa bile. umarim sen de hayalindeki lensi bulursun:)

simdi ben de mail attim, kisiye ozel yapiyor musunuz diye:KK43: demek ki , buyuk gelecek:KK43:

tatlısım msnde birebir patricia ile konussan daha iyi olur sana daha fazla yardımcı olabilr ...tatlısım hemen endiselenme dur bi belki tahmın ettigimiz gibi cıkmaz ..bana tam olmadı ama yorkshine tam olmus sende de oyle olabilr

simdi ben de mail attim, kisiye ozel yapiyor musunuz diye:KK43: demek ki , buyuk gelecek:KK43:

canım hemen umutsuzluğa kapılma...soleko bana tam oluyodu melde tam oldu çapı büyük olmasına ragmen kayma batma taşma olmadı...sen nc sipariş verdin ncler gözü daha iri gösteriyo tatlım kaymadıktan sonra problem olmaz...

yorkshirecim insallah dedigin gibi olur canim, biraz olsun icime su serpttin tatlim:1hug:
bu arada patricia deli etti beni, ne soylesem anlamiyor:eek:klava: ben ona kisiye ozel lens yapiyor musunuz diye soruyorum o da bana istedigim lens rengini soruyor:roflol:

patricianın ingilizcesi çok az diye duymuştum cnm...anlamıyo kafasına göre otomatik nerenk diye soruyo sanırım:)

yorkshirecim insallah dedigin gibi olur canim, biraz olsun icime su serpttin tatlim:1hug:
bu arada patricia deli etti beni, ne soylesem anlamiyor:eek:klava: ben ona kisiye ozel lens yapiyor musunuz diye soruyorum o da bana istedigim lens rengini soruyor:roflol:

evet tatlısım ing.si cok iyi deil ...ama banada melleri ısmarladıgımda ilk olarak o soruyu sormustu kendi gozleriniz ne renk acık mı koyu mu diye ....

bi de tatlısım kısıye ozel mı diye sorunca oylede anlayabilr ....ben sey sormustum kısıye ozel caplarda lens yapıyormusunuz diye ...senin sorun biraz daha genel oldugu için oyle demıs olabilr

Son düzenleme:

slm talislarim... bir patricia´dan bahs ediyorsununz..? bu patricia kim? msn´de birebir konusuyosun galiba..?:uhm: anlamadim pek ama :eek: ..
yardimci olursaniz cok sevinirim hihoyyyt

slm talislarim... bir patricia´dan bahs ediyorsununz..? bu patricia kim? msn´de birebir konusuyosun galiba..?:uhm: anlamadim pek ama :eek: ..
yardimci olursaniz cok sevinirim hihoyyyt

tatlısım bir lens sitesindekı gorevlinin ısmı ona mail atıp ya da msnde birebir konusup siparisimizi verdigimiz kısı ...cok karısık yazdım ama umarım anlamıssındır seker ...

tatlısım bir lens sitesindekı gorevlinin ısmı ona mail atıp ya da msnde birebir konusup siparisimizi verdigimiz kısı ...cok karısık yazdım ama umarım anlamıssındır seker ...

cok sagol tatlisim.. su siteyi banada yollayabilirmisin??? yerimseniben

merhabalar ben elegance ın gri lensini kullanıyorum, genelde aldığım tepkiler çok olumlu çok doğal durduğunu söylüyorlar, sadece çokyakından bakıldığı zaman lens olduğu anlaşılıyor, satıcının ısrarla önermesi sonucu onu almıştım, B&L alma düşüncesi ile gitmiştim aslında. ama elegancedan da memnunum aslında ama şimdi yeşil alma düşüncem var, elegance ın gözleri iri gösterdğini duymuştum gerçekten öyle, kendi gözümde zaten iri biraz dikkat çekici oluyor gibi geliyor bana o yüzden başa markalara da bakıyorum şimdi.
çok uzun yazdım galiba, ne önerirsiniz yeşil lens olarak? gözüm koyu kahve esmer tenliyim, çok sırıtmayacak koyu duracak bişey arıyorum....

seker bugun solekolar elime ulastı...aksam fot.larını koyucam ...

begendin mı diye sorcak olursanız eh işte diyebilirim ...yuzume yakıstı ama lens oldugu biraz belli ...bi de dark greenleri dogallıgı kesinlikle yokkkkkk ...

kızlar solekolarım ...
gunısıngındakı durusu =)
......................................

Son düzenleme:
X