Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Gnzcim seni çok bunaltıorum ama amazonların gelmedi mi hala ?

sorma cnm ya bende siparis verdigim yerdekı adamları iki gune bi telf acıp bunaltıyorum =) ıst.dan gelecek biz size msj atacagız diyorlar onlardan msj bekliyorum ...bu hafta gelmezse gidip yuzyuze konuscam ....

ben topazio aldım. alışverişten ve üründen memnun kaldığım takdirde hemen quartzo mel ve ice birlikte tek kargoyla sipariş edeceğim.

anladım cnm konu dısını olucak ama strawberry ilk alısverisimde 1.5 ay bekletmıstı sonrakı alısverislerimde 1 hafta içinde elime ulastı ...bende mac studio fix almayı dusunuyorum ama strawberry de cok fazla urun cesidi yok =(

layyza cnm sen mavilerden memnun musun ?

Ya çok memnunum aslında ama tabi anlaşılmama ihtimali yok sonuçta benim bc im küçük ondan bunu da deneme amaçlı almıştım ama çoook memnunum yumuşacık gözlerimi hiç rahatsız etmio ama sanırım bu su oranının yüksek olması dolayısıyla aslında solotica çok istiorum ama benim bc im 8.4 oysa solotica 8.7 arada fark var bayaa ama var ya nası özeniorum size anlatamam. Bi de bende şöle bi sorun var ben elayım yani nası durur o renkler kestiremiorum esmeralda ve quartzo yuçok beendim ama sora bazı esmeralda resşmlerini gördüm çiğ durmuş bi de ice mint varmış onu merak ediorum nisanda mı çıkacakmış öle bişii.

:enbuyukkk: Ayaklanma çıkarıcam zaten ne bu böle ya her bc ye göre yapsınlar yazık diil mi bana senağlama

evet pek fazla çeşit yok ama acil diil dersen arada bakabilirsin bi de 1 kişinin bile ürünün kaybolduunu hiç duymadım ondan güven yani. o 1.5 ayda gelmesine şaşırdım benim 1 haftada gelio ama bi arkadaşıma da 15 gün de gelmişti ama karışıklık çıkmıştır ondan TR den çok fazla alışveriş yapılıo ondan tıkır tıkır oluo herşey

tatlım senin bc 8.4 olmasına ragmen 8.6 kullanıyorsun oyle anlıyorum ...eger bi sorun yatarmıyorsa gozunde belki soloticalarda da farklı bi durum yasamazsın ...

anlasılmama ihtimali yok demıssın yani dısarıdan bakılınca cok mu belli oluyor

cnm bizim postacılar yuzunden ilk seferkınde o kadar gecikmıstı(urun ilk once ist a geldi sonra izmire elime ulastırılmadan ıst geri iade olrak sevk edilmıstı dilekce yazıp oyle gettirdim bu yuzden 1.5 ayda geldi)...

cnm peki 1 den fazla alınınca acaba daha mı ucuza gelio?

yok canım ürün fiyatı değişmiyor. ama şimdi benim acil ihtiyaç olduğundan hızlı kargoyla aldım. toplamda 109 dolar ödedim. bunun 66 doları sırf kargo ücreti. ama dediklerimin üçünü birden normal kargoyla alırsam sadece bir kargo parasıyla üç lens almış olacağım ve toplamda 150 dolar falan tutacak. o manada dedim.

olabilecei en güzel şekilde duruo bence aslında çünkü gözüm ela ondan mavi oluo güneştede yanar döner okadar komikki bi çekip koysam inanamazsın aslında koyucaktım ama yanlış yönlendirme olur çünkü ana renk ela olduundan çok farklı duruo hatta bi resmim var yandan çekilmiş hafif gözümün yarısı ela sol tarafı ise mavi hoş o resimde öle güneşte yanar döner bi mavi duruo özelden atılabiliosa resim atarım ama o işleri ben pek yapamıorum yarın erkek arkdaşıma sölerim. kafanı karıştırdım dimi ama resimleri koyunca görürsün

ama sen benden daha iyi bilirsin damarlı bi yapı alışkın diilim pek ben dursoft kullanıodum damarsızdı resmen ondan bana çok belirgin gelio o tip lenslerin anlaşılmama ihtimali yok bence. Bi de cnm aslında solotica konusunda cesaretlendim ama bu seferde renkler konusunda ürküorum hep kahve gözde gördüm

tatlım valla resimleri koyarsan sevinirim =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…