Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

ama gözü kırpmadıkça gözyaşı geliyormu ben gözde kuruyo diye biliyorum uzun süre kapalı kalınca.bunun için ayrıca lens üretiyolar gözde gece kalabilen.

benim kargo gümrüğü takılmış olaabilirmiş yarın gümrükten sorucam . anlayacağınız bugünden geçti. neyse başka bişey olmasında gümrükten almak basit. söylemesi ayıp eşim gümrükçüde :)

pekicanım sağol, elbet vardır, araştırma yaparım...başka bilen varsa yazar umarım

ama gözü kırpmadıkça gözyaşı geliyormu ben gözde kuruyo diye biliyorum uzun süre kapalı kalınca.bunun için ayrıca lens üretiyolar gözde gece kalabilen.

o zaman tehlikeli yaa fisfisfis unuturum bile gözümde oldugunu uyuyuveririm sırnaşık şey

canım gözde kuruma olmaz ya..
kuruyan lens kaskatı oluyor hatta çıt diye kırılıveriyor.
ama uyuduğunuzda sabah lens gözünüzde daha bir yumuşamış oluyor..
yani kuruma sözkonusu değil fakat yine de tekrar söylüyorum lensle uyumamaya çalışın..
yapışma yada kuruma olmadı bende ama sabah kalktığımda çok kötüydü..
ya bu arada bende b%l grylerin lens olduğunu çok fazla anlamıyorlar kızlar ya aranızda b&l kullanan varmı tepkiler ne oluyor sizde..

bana patricia mail attı anlamadım

Hello the value is 75 usd following the data for the payment of West Union

wester union

Nombre Patricia Correa de Barros
CPF 26741889876

Rua Domingos Calheiros 286 Tucuruvi São Paulo Brasil

Atenciosamente,

cpf nin yanında yazan parayı yollucam numaramı ??

wester union

Nombre Patricia Correa de Barros
CPF 26741889876

Rua Domingos Calheiros 286 Tucuruvi São Paulo Brasil

bankadaki görevliye bu adresi ver bunları kagıda yazıp parayı yollamak istedigim şahsın bilgileri diye onlar yardımcı olurlar

tamam teşekkürler .bide western union 15 dolarmış gönderim ücreti

selam kızlar ben bugun lens siparişini verdim ama içim içimi yiyor rainbow gialloya karar vermiştim sipariş verirken bana solekoyu tavsiye ettiler renk aynıymış ama raşinbowdan daha kaliteli diye?farklı bişey çıkmaz umarım bilginiz var mı?

gnz'cim bak buraya atıyorum sipariş formunu sendekide aynımı bak bakalım
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Son düzenleme:
fiyat aynı deil bi de ben dün ödemeyi yapmıstım bana neden boyle birsey geldi anlamadım

soloticaları siz alıosunuz ama heycan yaratan benim valla çok merak ediorum buarada gnz mel rengini alıodu peki arzu sen hangi rengi seçtin bide rock on sen hangi rengi seçtin?

Ya çok şanslısın mesela ben yabancı bi siteden ürün almak çok istiodum ama Türkiyede kaybolur korkumdan alamadm hatta şuan makyaj malzemelerim bitio ve ben başka bi markadan asla almak istemediim için ölece kala kaldım Kaybolma işine gelince bazı yabancı siteler ki türklerin de bayaa alışveriş yaptıı siteler Türkiyeye gönderim yapmıo sebep olarak da ürünlerimiz kayboluyo diolarmış Türkmenistana filan gönderio mesela bu siteler ... Neise benim alışveriş yapmak istediiim yer ise öle bilindik diil Türkiyeye gönderio gözüküolar ama tırstım yani ya kaybolursa die.

canım yazdım özeline ben. bu bir satış sözleşmesi. tekrar ödemen gereken bişey yok. rahat ol. makbuz gibi kabul et bunu.

gnz fiyat aynı olmaz eger sende numaralı almadıysan tabi numaralı lenslerde fiyat farkediyormus soloticada bende konuştum patricia yla renge karar veremedigim için henüz beklemedeyim...

ben 20$ diye biliyordum rock on çok sevindim 15$ olmasına benimde w.u la ödeme ihtimalim var çünkü gamyoncuiremsu

valla benim ilk tecrübem yurtdışı alışveriş olarak. ben biraz tabiatım gereği garanticiyimdir. elimle parayı veririm ürünü alırım. kredi kartı dahi kullanmam. bakalım inşallah pişman olmam.

şansa gelince evet bu konuda eşimin mesleği işime yarayacak onuda yarın göreceğiz. benim adam rahattır gerçi . şeyde diyebilir.'' adres şurası atla bi taksiye git '' delikafadulden

cnm kozmetikte benim bildigim cok guzel guvenilir siteler var bende oradan alısveris yapıyorum ...allaha sukur bugune kadar kaybolan eden olmadı =)

canım yazdım özeline ben. bu bir satış sözleşmesi. tekrar ödemen gereken bişey yok. rahat ol. makbuz gibi kabul et bunu.

nasıl yani cıktısını mı alayım (aaaaaaaa cok alengirli işlermıs)

msnden yazıyorum patricai ya posta takıp numarası ne zaman gelicek diye yazmıyor dun epey konustuk ama bugun cvp bile vermıyor =(

Hehehh öle demez umarım buarada sen hangi rengi aldın bide yeni çıkan bi icemint die bi rengi varmış gören duyan bilen var mı?

cnm kozmetikte benim bildigim cok guzel guvenilir siteler var bende oradan alısveris yapıyorum ...allaha sukur bugune kadar kaybolan eden olmadı =)

hıhı evet bende pek rastlamadım bende mesela strawberryden filan alırım. ama bazı siteler var önceden Türkiyeye göndermelerine rağmen şuan göndermiolar açıklama olarakta kayboluyo diolar benim alışveriş yapıcaam site öle strawberry gibi bi site diil kendi ürünlerini satan bi firma yani öle kimse bilmio ondan korktum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…