Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

ayy arzucum gelsin artık solotican yaa bende alıcam yorumuna göre hemen canım inşallah bekledigin gibi çıkarlar :1hug:

cnm sıkma canını yalnız deilsin =( bende light bluesu var ...kargoyla tester ini istettip deneyip aldıgım halde zamanla pısman oldum ...bi de telefonda pazarlık yapmıstım su kadardan su kadar olur mu diye=)=)...neyse herseyde bi hayır vardır cnm ...uzme kendini lutfen ...

ayy arzucum gelsin artık solotican yaa bende alıcam yorumuna göre hemen canım inşallah bekledigin gibi çıkarlar :1hug:

canım sen bu kadar sabırsızlanıyosan düşün ben ne haldeyim. valla fazladan 30 dolar ödedim beklememek için. şimdi gözlülerimde kırıldı. oldumu üstüste olur zaten. kızımla aynı numarayı kullanıyoruz. kuma gibi kavga ediyoz evde ben takcam sen takcan gözlükleri diye :):):) . kızı yatırınca rahat rahat onun gözlüklere el koyuyorum :):) . ama başıma ağrılar girdi küçücük gözlük acıttı kulaklarımı falan :roflol:

giallo belli olur canım...ben de kullandım...direkt yemyeşil göz yapmıyoda ela gibi..
asker yeşili duruyolar...

tesekkürler hayatım simdilik giallo diyorum o zaman :) yardımınla bir karara verdim sanırım icim rahat edebilir pztsi siparisini vericem bu arada ben 110 tl ye fiyat aldım yorumlardan okudugun kadarıyla arkadaslar daha fazla fiyatlarda bulmus üstelik numaralı ilgilenen arkadaslar olursa pztesi numaraya bakıp verebilirim numarasını istanbul dısında bir optik fiyatlar bayagı farklı sanırım kargoyla yolluyolar ertesi gün ulasıo elime..

Son düzenleme:
=)soğol tatlım =)inan bende cok merak ediyorum ...simdiden heyecan yaptım =)
cnm hidrocor mel ısmarladım ...
ben natural colors ile hodrocor arasında kalmıştım..
artık senin tecrübene göre karar vericem canım..
seninle birlikte bizde heyecanla bekliyoruz...:teytey:
umarım çok güzel çıkarlar ya, hayalkırıklığı yaşamak istemiyorum artık:Saruboceq:

bişey değil canım :)
fakat aldığın ilk hafta hatta belki 2 hafta lensler koyu gelebilir uyarayım o konuda..
rainbowların renkleri sonradan açılıp gerçek halini alıyor...
bu rengin daha da çok belli olmasını ve daha sarı durmasını istiyorsan
"sauflon all in one light" solusyonla kullanmanı tavsiye ederim...diğerleri olduğundan koyu gösteriyor gialloyu...

bugün mecburiyetten freshlook gerileri taktım . birde bunlara bakın. orjinal fotoğraf oynama yok sadece kestim

gunescim senin için koydum ...ne yazık kı aksam ustu benimkılerde belli olmuyor=( ama en azından gozume biraz parlaklık veriyor ...

sende çok güzel duruyolar gnzcim :asigim:
bende renk daha sert ve daha cart duruyo..ve kısa zamanda maviye dönüyo..
şeffaf durduğu da oluyo..ama o zamanda sanki gözümün bikısmına mürekkep yayılmış gibi bi hava var...
yani sanki fotoşoplarla canlandırılan doygunlaştırılan gözler olur ya öyle oluyorum...fotoşop rengi gibi...normalde de kimse öyle insan gözü olmadığını bilir
o yüzden lens olduğu belli oluyo bence
sende çok güzel duruyolar maaşallah

Son düzenleme:

cnm benimkıler sadece gunduz cok hos duruyorlar ...aksamustu hiç belli deiller ...aksamustu mu renginden hoslanmıyorsun yoksa gunısıgında mı ?

sende gecenlerde benimkısı koyu yesil duruyor demıstın ....aslında benimkısıde bi metreden sonra hiç belli bile olmuyor...ikinci yesil lensi biraz bu yuzden istiyorum ...yani aksamustu biraz belli olsun diye ....

canımcım bende 2 türlü de iyi durmuyo...güneş vurunca gözlerim 2 renkli oluyo..ortası sarı dışı turkuaz gibi..
kapalı mekanda da gündüz gece farketmeksizin gözlerim siyaha bakan koyu kahve görünüyorlar..hatta siyah görünüyolar desem abartmamış olurum..bunun yanında kendi gözlerim neredeyse renkli göz kadar açıkkalıyor...

güneş vurmadan ki normal günışında iyiler sadece...onda da zaten kenarları yeşil olan kahve gibiler..lens olduğu yine belli..çünkü renk geçişi çok ani bende

cnmcım peki çevredekıler nasıl buluyorlar onlarda senin gibi mı dusunuyorlar ...
cnm amazon yesil sende nasıl durur kı ?

ok canım cok tesekkürler gercekten ben opti free express kullanıodum protein bakımına falan gerek kalmasın diye sauflon etkilimi bu konuda? bu arada fantasy line acık yesil daha mı iri gsteriyo sanki gozleri ? o kadar bilgilisiniz ki bu kadar bilgili olunca secim yapmak imkansızlasıo iiki varsınız yoksa ben kararsızlıktan mahvolurdum :)

gunescim cnmcm sauflon all in one light temizlik sırasında ovalıyorum bi sorun yaratır mı kı ?

cnm iri mı gosteriyormus ...bi yerde fot. mı gordun ?yoksa kendinden cerceveli oldugu için mı oyle dusundun

cnmcım peki çevredekıler nasıl buluyorlar onlarda senin gibi mı dusunuyorlar ...
cnm amazon yesil sende nasıl durur kı ?

kimse birşey farketmedi canım..belki de direkt olarak gözlerimin içine bakmadılar..
babam bile zor görüyor özellikle baksın diye gösterdiğim halde :)

canım depozitleri uzaklaştırır yazıyor..sanırım demek istediği şey aynı şey..
yani artıklar demeye getiriyo..
elite ile fantasy arasında aslında pek fark yok...sadece pupil şekilleri farklı onun dışında fark göremedim..
bişey değil canım ne demek :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…