Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

kızlar mel ısmarladım =) 66 $ patladı =) bakalım nasıl olucak

hayırlı olsun canım umarım beğenirsin :1hug:
senin gözünün alt tonundaki sarı mele yakın...yani yakışabilceğini tahmin ediyorum :) gözünle lensin kaynaşmasında problem yaşamazsın...gerisi yüzünle ve saçınla uyuma bağlı
bana yakışmaz ama sana yakışabilir...şimdiden güle güle kullan :asigim:

sen önce mail at hangi lensi istedini söle ve fiyat al ödemeni western unionla yapacagını da belirt onun sana ödeme bilgilerini ve fiyatı yollaması lazım sende bilgileri alıp western uniondan transferini yaparsın sonra ödemeyi yaptına dair mail atarsın birdaha orayada adresni yazarsın bu adrese gelsinler diye

tamam maili şimdi atıyorum teşekkür ederim tekrar sipraiş etmeyi becercem inşallah.:eek:

evet cnm mailde belirtiyorsun ...ben ayrıca msnde de belirttim bi yanlıslık olmasın diye ...

çok teşekkür ederim mail geldiğindede yardımcı olursunuz bana ben yine anlamam çünkü :eek:

hayırlı olsun canım umarım beğenirsin :1hug:
senin gözünün alt tonundaki sarı mele yakın...yani yakışabilceğini tahmin ediyorum :) gözünle lensin kaynaşmasında problem yaşamazsın...gerisi yüzünle ve saçınla uyuma bağlı
bana yakışmaz ama sana yakışabilir...şimdiden güle güle kullan :asigim:

tatlım benim guzel dileklerin için tesekkur ederim:1hug:a.s.

cnm guzel olmasa bile bana gitmeyen bi lensi daha elemıs olurum ...zaten gittikce sayısı azalıyor =)

ayrıca gnz cim sende dark green ler gördügüm en doğal yeşillerden biriydi müthiş yakışıyorlar sana bence başka bir yeşil lense ihtiacın bile yoktu cnm a.s. tkrar güle güle kullan

canım öncelikle şunu diyim ocreler güzel değil...kullanan birisi lensi çıkardığında kendi gözünü daha çok beğendiğini söylemişti...sarımsı gri onlar ve bazen koyu görünüyolar..ne oldukları belli değil.....ama giallo yakışırsa eğer güzel bir lenstir doğaldır ben kullandım..
memnun kalmayışımın tek nedeni saç ve tenime uymamasıydı onun haricinde fena değil..fakat çok da çarpıcı bir renk olmadığını söylemeliyim..

canım cok tesekkürler o kadar ikilemdeyimki anlatamam freshlook gibi belirsizde olsun istemiyorum...ocreye gelince okudum yorumlarını bazı resimlerde inanılmaz güzel gzüküyo fakat bikaç resimdede feci bulanık ölü gözü gibi olmus onu eliyim o zaman ...ben bugday tenliyim sac rengimde karamele yakın bakır kızıl?gözlerimde ne açık ne koyu kahve belli olurmu giallo yoksa mele mi yonelmiyim?

canım cok tesekkürler o kadar ikilemdeyimki anlatamam freshlook gibi belirsizde olsun istemiyorum...ocreye gelince okudum yorumlarını bazı resimlerde inanılmaz güzel gzüküyo fakat bikaç resimdede feci bulanık ölü gözü gibi olmus onu eliyim o zaman ...ben bugday tenliyim sac rengimde karamele yakın bakır kızıl?gözlerimde ne açık ne koyu kahve belli olurmu giallo yoksa mele mi yonelmiyim?

giallo belli olur canım...ben de kullandım...direkt yemyeşil göz yapmıyoda ela gibi..
asker yeşili duruyolar...

kızlar mel ısmarladım =) 66 $ patladı =) bakalım nasıl olucak
inamıyorum canım ısmarladın demekdelikafadulden
dört gözle bekliyorum canım ya bende ısmatlıcam ama nisan ayını bekliyorum..
maddi bakımdan ancak ozaman rahat bir şekilde ısmarlayabilirim..
çok merak ediyorum melleri ya umarım umuduğumuz gibi çıkar..
ben rihannanın göz rengine yakın bir renk olarak bekliyırum inşallah öyledir..
birde hangi serisini ısmarladın canım?

Kalınlık 0.06mm
Radyus 8.60 8.70
Çap 14.mm
Dioptri 0.00D ile D arası derece aralıklarla
Renkler Mavi Yeşil Gri Hazel

Açıklama Aylık renkli lenslerde, çok geniş secenekler, mükemmel görüntü sağlayan şaşırtıcı gözler...
Lens Ömrü Aylık

Merhaba Arkadaşlar,

Bu sayfada size danışmak istediğim ürün var. Rainbowun pretty eyes aylık lensi.

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Ben renkli lenslerle ilgili birşeyler sormak istiyorum size. Yukarıdaki lens rainbowun aylık lensi. Aranızda bu lensten kullanan var mı acaba? (Bu isimde bir de yıllık lens var ben aylık olanı kastediyorum).Hem çok geniş renk seçeneği diyor hem de sadece 4 seçeneği mi var? Fantasy ya da elite serisindeki renkler yok mu acaba? Dokusu rainbowun yıllık lenslerinde olduğu gibi midir? Buradaki açıklamadan hareli mi haresiz mi onu da anlamadım. Şu, şu aralıklarda dereceleri var diyor ama derece belirtilmemiş. Ben miyop, numaralı lens almak istiyorum. Bütün bu sorularla kafam karıştı. Kullanmış olan varsa sorulara yanıt verebilir diye düşündüm.
ıkinci bir alternatif olarak rainbow renkli yıllık lenslerle ilgili birşey de sormak istiyorum. Ben numaralı ve saydam lens kullanıyorum. Hiç renkli lens denemedim. Rainbowun elite ya da fantasy lensleri arasında, görüş rahatlığı konusunda fark var mı acaba? ıkisinin pupil boşluklarının farklı olduğunu okumuştum, bu durum görmeyi nasıl etkiliyor, hangisi daha rahat olur? Göz çapım 8.6 bu anlamda rainbowla bir sorunum yok.
Bu konularda bildiklerinizi yazar mısınız arkadaşalar, teşekkürler…

Son düzenleyen: Moderatör:
canım ben pretty eyes ı duymuştum hatta forumda kullanan arkadaşlarda vardı ..
fakat ben bunu rainbowun ürünü olduğunu bilmiyordum açıkcası.
pretty eyesin yıllık olanı da var aylık olanıda..
fakat rainbowun aylık olanını ilk defa duyuyorum..
bu konuda arkadaşlar da bildiklerini yazacalardır canım acaba ben mi yanlış biliyorum..
rainbowun giallo rengini kullanıyorum ben..
eğer çok fazla radikal bir değişim istemiyorsan tavsiye ederim..
yeşilimsi sarımsı bir renk..
yeşil far ve rımel filan çok hoş oluyor gerçekten..
tam olarak ne renk lens kullanmayı düşünüyorsun canım onu belirtirsen renk konusunda daha çok yardımcı olabiliriz..

inamıyorum canım ısmarladın demekdelikafadulden
dört gözle bekliyorum canım ya bende ısmatlıcam ama nisan ayını bekliyorum..
maddi bakımdan ancak ozaman rahat bir şekilde ısmarlayabilirim..
çok merak ediyorum melleri ya umarım umuduğumuz gibi çıkar..
ben rihannanın göz rengine yakın bir renk olarak bekliyırum inşallah öyledir..
birde hangi serisini ısmarladın canım?

=)soğol tatlım =)inan bende cok merak ediyorum ...simdiden heyecan yaptım =)
cnm hidrocor mel ısmarladım ...

Güneş hani sen biaralar morumsu birenk istiodun ya ben bitane buldum waicon sanırım markanın adı waicon lilaca bakarsan o dediim benim ama sen vazgeçmiştin galiba yine de gördüm söliim dedim

kızlar tek diyeceğim sakın almayın şu daimonts liht green i hatun alladı pulladı aldırdı bana gerçi salaklık bende. şimdi bakıyorumki sofistik yeşillerimin yanında esamisi okunmaz daimondsların. açık yeşil diyor koyu mavi duruyor. çok pişman oldum dün aldım 600 tl bi tarafıma kaçtı açıkçası. kullanmıyorumda. atacam sinirden. kısacası almayın içim eriyo verdiğim paraya içim

kızlar tek diyeceğim sakın almayın şu daimonts liht green i hatun alladı pulladı aldırdı bana gerçi salaklık bende. şimdi bakıyorumki sofistik yeşillerimin yanında esamisi okunmaz daimondsların. açık yeşil diyor koyu mavi duruyor. çok pişman oldum dün aldım 600 tl bi tarafıma kaçtı açıkçası. kullanmıyorumda. atacam sinirden. kısacası almayın içim eriyo verdiğim paraya içim

geçmiş olsun peki hiç denemeden mi aldın?

resmen benim içim yandı. o kadar para verip denemedenmi aldın. tüh ya. bende denemeden sipariş ettim ama bu kadar pahalı olmadığı için. neyse ya alışırsın belki üzülme. foto yayınlasana bizde bakalım.

Benim solotica aşkım tekrar depreşti ben imkansız aşklar için yaratılmışım senağlama

canım ben pretty eyes ı duymuştum hatta forumda kullanan arkadaşlarda vardı ..
fakat ben bunu rainbowun ürünü olduğunu bilmiyordum açıkcası.
pretty eyesin yıllık olanı da var aylık olanıda..
fakat rainbowun aylık olanını ilk defa duyuyorum..
bu konuda arkadaşlar da bildiklerini yazacalardır canım acaba ben mi yanlış biliyorum..
rainbowun giallo rengini kullanıyorum ben..
eğer çok fazla radikal bir değişim istemiyorsan tavsiye ederim..
yeşilimsi sarımsı bir renk..
yeşil far ve rımel filan çok hoş oluyor gerçekten..
tam olarak ne renk lens kullanmayı düşünüyorsun canım onu belirtirsen renk konusunda daha çok yardımcı olabiliriz..

Merhaba,

Rainbow lens sayfasında bulabilirsiniz pretty eyes ı. Renk yeşil tonları düşünüyorum, ona deneyerek karar verebilirim. Ancak benim için önemli olan aylık olanlarda numara olup olmadığı, fantasy ve elite line larda hangisinde daha rahat görebileceğim gibi şeyler.

Güneş hani sen biaralar morumsu birenk istiodun ya ben bitane buldum waicon sanırım markanın adı waicon lilaca bakarsan o dediim benim ama sen vazgeçmiştin galiba yine de gördüm söliim dedim

o lensi bende biliyorum canımcım :)
hatırladığın ve bildirdiğin için sağol :1hug:

owww :çok üzgünüm:
canım evet ben nette kalatoğuna da bakmıştım...renkler bana da alakasız geldi..mesela açık mavi dediği lens resmen bildiğimiz gri lens en basiti...
geçmiş olsun canım almasan aklında kalıcaktı...maddi kayıplar birşekilde telafi edilir zamanla..ama hiç almasan aklının birköşesini işgal edicekti sürekli...şimdi en azından hakkında fikir sahibi oldun...
biraz bekle istersen belki durdukça rengi açılabilir..bazı yeni lensler ilk zamanlar olduğundan koyu oluyorlar....rainbowda böyle oluyor mesela..belki ondada öyledir

Son düzenleme:
X