Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

çok haklısın güneşcim normalde diger resimlere göre karar versem yeşil lenslerimi alırken tercihimi mutlaka giallo dan yana kullanırdım ( giallo resimlerini sadece burda değil başka yerlerdede gördüm buraya giallo resmi ekleyenldiğer arkadaşlar alınmasın ltfn) ama resimlerin sayesinde dark green le arasındaki fark inanılmazdı almaya gittigimde giallo da deneyecegim tek gözümde ama kafamda dark green le gidicem ve dark green e de alacagıma emin gibiyim şimdilik kaydirigubbakcemile2 sadece ortasındaki boşluk çok denildigi için mavileri rainbowdan almaktan vazgeçtim daha açık renklerde falso veriyor çünkü onlarıda solotica alacagım hem her 2 markayı da görmüş olurum böylece lens resimleri eklerken özellikle gün ısıgında çekilmiş olsun ltfn arkadaşlar çünkü göz bebegi küçülmedigi ve kahverengi ortaya çıkmadıgı ayrıca lensdeki damarlar ısıktan belli olmadıgı sürece her lens resimlerde doğalmış gibi durabilir :1no2:

fikrime katıldığın için sağol canım :1hug: kusura bakma ama bişey sorucam...giallo konusundaki yorumunu pek anlayamadım....benim resmimdeki giallo ile diğerleri arasında epey fark olduğunu söylüyosun sanırım...buraya kadar anladım da...

gialloları sen hangi haliyle beğendin canım ? diğer gördüğün resimlerdeki haliyle mi...yoksa bendeki haliyle mi ? yada onlarda beğenip bende görünce mi beğenmedin ?
dürüst cevap istiyorum lütfen...gerçeği öğrenmek istiyorum :) ve cevabın ne olursa olsun kişisel olarak algılamıyacağım söz veriyorum a.s

tabiki canım benim herzaman :1hug: dikkat ettiysen her zaman sana dark greenlerle ilgili soru sordum ve hep onların sende çok güzel oldugunu söledim sende ve gnz de görünce dark green almaya karar verdim ikinizdede başka duruyor ama ikinizdede süper doğal duruyor giallo lar içinse hiç böle bir yorumum olmadı zaten seninde giallo fanı olmadıgın yorumlarından belliydi gördügüm diger fotolarda giallo resimleri hiç gün ışıgında ve bu kadar net değildi ve acayip doğal görünüyordu ama sende gün ısıgındaki halleri çok farklıydı bu yüzden darkgreen leri daha çok begendim söyle sölyim giallo lar lens olarak güzel ama lens oldugu belli işte ama dark greenler öyle değil kendi gözün gibi duruyor kesinlikle çok güzel bütünleşmişler gözlerinle benimde istedigim bu biliyorsun zaten o yüzden böyle söyledim canım 2 si arasındaki fark doğallık kesinlikle giallo ların lens oldugu belli oluyor gün ısıgında bunuda senin resimlerinle anladım o yüzden birkez daha tşkrler gerçekçi yorum ve fotoların için eger sen olmasaydın giallolar için çok büyük hayallerle giderdim satın almaya :1hug:

hmmm anladım canım...yorumun için sağol :1hug: yorumun sayesinde kafam daha netleşti şimdi :)
dark greenleri beğenmende gnzciğim kadar benim de katkım olduysa ne mutlu bana :)
evet canım giallo resmini bi yakın arkadaşım da görünce çok şaşırdı bu kadar sarı mı duruyordu sende diye...bende evet dedim...makine neyi görüyosa onu çekiyo pencere önünde....
şimdi gerçekten mutlu oldum :) demekki benim resimlerim de lens konusunda gerçekten aydınlatıcı oluyormuş...bende üzülüyordum açıkcası resimlerim işe yaramıyormu diye..çünkü süslü resim olmadığı için pek soran çıkmıyordu...
neyseki seni boşa para kaybından ve hayalkırıklığından koruduğumu anlıyorum o zaman ne mutlu bana... hihoyyyt amacım da buydu sağol canım a.s.

canım ne demek :1hug: ama kesinlikle dark green diyorum sana müthiş yakışıyorlar yosun yeşili gibi duruyorlar ve kahverengi kısımda renk geçişiymiş gibi duruyor umarım bende aynı sonucu alırım :Saruboceq:

sağol canım sendede büyük ihtimal öyle duracaktır..:Saruboceq:
durmasada tonunu istediğin kıvama getirmek sadece bir solusyon markası değiştirmeye bakıyor sengözlerimebaksanab

cnm sana kesinlikle katılıyorum benim lens forumdan artık elimi ayagımı cekmemin nedenide buydu buraya ne kadar fot. koyduysam cogunu sildim benim koyduklarımın goruntu kaliteside gayet iidi ...
kesinlikle katılıyorum guzellik yarısması deil burası cogumuz bildiklerini aktarmak için bi cogumuzda lensler hakkında az cok fikir edinmek buradayız ...gecenlerde bi arkadas amazonla sophistic cok guzel oldugunu ve su yuzdesinin dusuk oldugunu soyledi(su yuzdesinde dusuk deil) ...allah askına amazonla sophistic in goruntu kalitesi iyi yakından cekilmıs bi tane dahi fot. yokken bunu soylemesi beni cok uzdu ...forumlardakı fot.ları gorerek lens siparsi verilmesini cokta dogru bulmuyorum ...

oy hoşgeldin canım :asigim:
ya sen birdenbire gidince valla aklıma neler geldi neler...hatta ben mi bıktırdım acaba diye bile düşündüm :çok üzgünüm: yokluğun gerçekten hissediliyor canım...

şimdi anlıyorum gerçek sebebini ve çok haklısın canım....umarım resimlerle ilgili mesajlarımız dikkate alınır da bir daha o türde resimlerle karşılaşmayız...gerçekten bıktırıyor insanı...

günescim lensleri aldıktan sonra durusuna göre solusyonumuda sana danışacağım hemen zaten o yüzden solusyon hediyeli bir yer arıorum suan ilk bikaç gün hediye solusyonumla idare edeyim kendi alacgım solusyonu sana soracagım çünkü sırnaşık şey gnz cim ve günescim siz doğru bildiginizi yapıyorsunuz ve dualarımızı alıyosunuz hiç merak etmeyin diğerleri bizi çokda ilgilendirmemeli diye düşünüyorum herkes kimin ne oldugunu zaten anlıyordur ve güvendikleri kişilerin yorumlarını dikkate alıyorlardır merak etmeyin canlarım a.s.

cnm benim :1hug: olur mu oyle sey beni bıktıracak en son insanlardan birisisin :1hug:

demin yanlıs yazdım hemen duzeltiyorum
Dünyanın en güzel renkli lensi olan Sophistic, konforlu dizaynı, özel üçlü boyama tekniği ile kullanıcılarının vazgeçemediği uzun ömürlü bir lenstir. +5.00’ den -6.00’ a kadar geniş dioptri aralığı ile miyop ve hipermetrobunuzu da düzeltir.
5 özel rengi ile gözlerinizin anlamını değiştirir, güzelliğinize güzellik katar.

Cinsi: Uzun süreli(1 Yıllık) renkli lens.

Özellikler: %38 su içeriğine sahip olup 5 renkten oluşur.Özel el boyama tekniğiyle üretilir.Çarpıcı ve doğal renklere sahiptir.

Dia: 14.50mm.

Amazon Colours (By Sophistic)
Cinsi: Sophistic'in üreticisinden kısa süreli(Aylık değişimli) renkli lens.

Özellikler: %55 su içeriğine sahip olup 4 renkten oluşur.Özel el boyama tekniğiyle üretilir.Çarpıcı ve doğal renklere sahiptir.

Ambalaj ıçeriği: 1 Kutuda 2 adet(blister) olarak satışa sunulur.

Dia(Çap): 14.20mm.

hmmm....yıllıkları genelde daha az sulu yapıyorlarki çabuk yırtılmasın dayansın diye sanırım...yani süresi uzasın diye....ve aylıklar yıllıklara göre daha sulu ve daha ince olup daha hassas oluyorlar ve yırtılmaya daha meyilli oluyorlar...

b&l nin starcolors 2 serisi var mesela normal b&l den daha sulu olan daha rahat olan yıllık hali..
ama gel gör ki sadece 2 ay takabildim....yıllıkların az sulu olmasından yanayım dayanıklılık açısından ve gerçekten 1 sene takabilmek açısından

kızlar mesela dia çap 14 olursa mı 14 den büyük olursamı daha çok kayar lens ? :uhm:

solotica nın kayma oranı daha yüksek o zman fisfisfis bakalım 2 sinide alayımda tek gözüme solotica tek gözüme rainbowlarımı takıp yorumlarımı yaparım inşallah biran önce :Saruboceq:

Arkadaşlar bu arada ela lenslerle ilgili yeni bir yorum bildirmek istiyorum sizlere..
biliyorsunuz bi ara rainbow un bal rengi lensini merak ettiğimi söylemiştim..
bir arkadaşım denemiş ve hayatta bu kadar doğal duran birşey görmedim diyor...en yakına girilse bile anlaşılmayacak şekildeymiş....göz rengini radikal değiştirmiyormuş ama biraz aydınlık katmış....
lensin ortasının da belli olmadığına adım gibi eminim...

Aynen öyle bebemŞenizŞenizŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…