Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

cnmlarım ben artık lens forumundan cekiliyorum cogunuz cok sıcak yardımseversiniz ....umarım herkes isteklerini karsılayacak guzellikte lense sahıp olur :1hug:

cnm neden daha bizimle paylaşacak çok şeyin olduguna inanıyorum üzüldüm :1no2: umarım seni üzecek yada kıracak birşey yapmamışızdır benneyaptımki

gnz21 neden böle bişeye karar werdin cnm ya? umarım seni üzcek kötü bişi olmamıştr(
buarada dark greenlerimin fotosunu eklicem resim nasıl yükleniyo kızlar??bide daha sonra kaldırmak istiyorum kaldırabilirim diilmi?

kızlar bu gri fotoda bu renk oluo.normalde ela duruomuş ve cogu kişiye ben söyluorum gözumde lens var rengi nası die ela gibi diolar.ama fotoda mavi bnde anlamaadım.sizde de bylemi??

kızlar bu gri fotoda bu renk oluo.normalde ela duruomuş ve cogu kişiye ben söyluorum gözumde lens var rengi nası die ela gibi diolar.ama fotoda mavi bnde anlamaadım.sizde de bylemi??

evet canım benim de böyle buğulu mavi gibi duruyor ve ben çok memnunum

gloria cım çok merak ettim dark greenlerini evet kaldırabilirsin tabiki tekrar önce resmini imageshackus gibi bir siteye yüklemelisin sonra burda msj yazma panosunda grafik ekle butonu var ona tıkla sarı-gri bir buton gelen ekrana imgshackus da sana verilen linki yapıştır bu şekilde yüklenmesi gerek daha basit yolunu bilen varsa yardımcı olurlar sana umarım a.s.

ay maşallah maşallah 41 kere bende adriana sandım bian lensleri görünce anladım o olmadıgını

cnmlarım ben artık lens forumundan cekiliyorum cogunuz cok sıcak yardımseversiniz ....umarım herkes isteklerini karsılayacak guzellikte lense sahıp olur :1hug:

Dün çıkmam gerekiodu hemen yazamadm neden gidiosun yaaa .. Neise cnm arada gel ama :1hug:

ay resmen adriana sandım ben de :roflol: bu freshlook haresiz gri mi şimdi bir öğrenelim ?

sasırdım valla hiç o kadına benzetılcem aklıma gelmemiştisırnaşık şey ama sevinidim haaa.genel duruşumla alakası yok ama sadce gözler anımsatmış olabılır.keşke geneldede benzeseymişlülülülülülülülülülülülü
cnm freslook haresiz gri.ama hareli alsaydım keşke daha gercekçi duruyo gibi hareliler

ay maşallah maşallah 41 kere bende adriana sandım bian lensleri görünce anladım o olmadıgını [/QUOTE]

bencede çok süper gözlerin var canımmm bak bende gri istiodum seninkileri görünce tamam budur dedim benmde gözler kahverengi a.s.

kızlar biri bana yardımcı olabilir miii??rainbowun koyu grisini deneyen oldu mu ya da bi fikri olan??lütfen yardıımm!!!! :Saruboceq:

kızlar biri bana yardımcı olabilir miii??rainbowun koyu grisini deneyen oldu mu ya da bi fikri olan??lütfen yardıımm!!!! :Saruboceq:

canım ben denemedim ama deneyen bi arkadaş çok kötü durduğunu söyledi..gözleri açıkkahve idi...
büyük ihtimal buğulu buğulu durmuştur

bugun doktora gittim capım 8.6 ıymıs şimdi sipariş vericem. Zaten arada takıcam haftada bir takarım birde 360 ml solusyon veriyor site ne marka oldugunu bilmiyorum genede kullanayım mı ? birde lens kapları var cok guzel kullanan varmı ?

kullandığım solusyonun yanında çıkan kabı kullanıyorum :)
lenslerin yenialındığı süre içinde 1-2 hafta falan olduğundan koyu görünebilir ve batma yapabilir..telaşlanma..sonra geçiyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…