Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

fıkrın ıcın tşk ederım gunes .evet sanırım esmeralda alıcam tabı almayı basarırsam :)))))))

çok sağol ayşem bir deneyeceğim bakalım yapabilecek miyim? biraz zor geldi özellikle ödeme kısmını nasıl yapacağımı pek anlamadım.fisfisfis

bu arada topazio renk olarak hoşuma gitti sanki yeşile de dönebilen bir maviymiş gibi geldi ama esmeralda da güzel bir yeşil gibi duruyor.koyu mu değil mi onu anlayamadım.canlı ve belirgin bir yeşilse onu da alabilirim.karar veremedim bir türlü.

cnm ben maılı gonderdım cevap yazmıslar adresımıf elan ıstıyorlar bıde odee yapmam ıcın paypal yollamıslar p.tesı odemesını yapıp odeme yabtıgıma daır aıl atıcam

johnson&johnson acuvue2 colors grey kullanmıştım onun bc değeri 8.3 ama benim gözümün biri 8.4 diğeri 8.5 olduğu için kayıyordu...sengözlerimebaksanab

ornegını yazmıstım daha once ona bakarak bu adrese yazıosun

Son düzenleyen: Moderatör:

yardımcı olduun için saol. belki de orası sdc 8.7 satıodur die kendimi kandırmaya başlamıştım arkadaşın yazdııına dayanarak. off bu bc olayı çok sinir bozucu

bu 212 deki opak lensleri kimse begenmemis ama ben begendim hehe:):)
ben opak lens arayan we isteyen biriyim cunku diger turlu lens takmisim takmamisim pek bisi degismiyo..gunes arkadasmzn dedigi gbi ben damarli lenslere de kabulum cok asiri kotu durmadikca:)
ay ama bu soloticalar super:)
ozellikle galpal we gunes arkadasimza sormak istiorum zaten galpal arkadsmzda war heralde
solotica ice nasil begeniyo musunuz kizlar?
benm bayagi hosuma gidio:)
bugday tenliyim saclarim da koyu kumral sari matchlerim war aralarda hehe:0

azul mu ice mi daha iyi olur sizce??
azul guzel ama mawiden cok yesile benziyo:)bu markadaki tum renkler yesil gibi:)

azul diye düşünüyorum. ice çok dikkat çekebilir :S sibirya kurtlarının gözleri gibi :S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…