Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

kızlar aşkı memnundaki bihter varya beren saat yani işte onun göz rengine bayılıyorum..
o renklerde bir lens hangi marka ve hangi renkte vardır acaba ?

solotika lenslerden esmeraldaya takmış durumdayım. o sitede 250 ye inmiş,ama yinede yüksek. 92 dolara geldiyse ,yine abartı bir rakama satılıyor... artık,kendi yollarımla getirtmeye karar verdim. 180 falan olsa tamamda 130 ytl lik lense 250 vermek bana normal gelmiyor...

180 mi?:1shok::1shok::1shok:
O bile fazla kuşum
Resmen iki katı kadar kar yapılıyor olmaz ki bu... En fazla 150 olmalı,yani sırf getirtmek için bu kadar kar alınmaz ki...

Ben 92 değil 72$'a getirmiştim. Benden sonra bazı arkadaşlar daha fiyat aldılar 79$ demişler. Dolar kuruna göre değişiyor sanırım ama fiyat çok uygun..

Bu arada benim Esmeraldalar yolda. Gelince resimlerini koyarım.

birde 92 değil,79 dolar mı. nasıl bir fark var arada...inanılmaz uygun. 250 ytl istemek. inanamıyorum. el insaf ..
esmeraldalar gelince fotoğrafını çekersen sevinirim..ben onu çok beğendim. saçım sarı sanırım o ton bana daha gidecek...

ocre berbat bi renk...kullananlar memnun değil...
sakın sakın derim arkadaşlar...:1no2::1no2: gri mi ela mı bal rengi mi belli değil...karışık ve çamurlu bir tonu var:1no2:
yukarıdaki resme aldanmayın...doğal ışıktaki halini gördüm ben...

bende sevmiyorum bu rengi hele hidrocor çok kötü :/ topazio gibisi yok =)

Aranızda acuve 2colors kullanmış olan biri var mı? Okadar çok sayfa varki okumam mümkn diil. Atlaya atlaya gittim biyere kadar Buarada benim bc im ya 8.4 ya da 8.3 ve renkli lens bulmam çok zorlaşıo. j&j a güvendiim için acuve 2 colors ı denemek istiorum bi bilen varsa ..

ben kullanmadım ama resimlerini eklemiştim önceki sayfalarda olcaktı

Bu hayatımda gördüüüm belki de en güzel lensler. senağlama ama bana olmaz heralde benim bc im küçük. Türkiyede satılıo mu?

......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…