Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun 😍

Afiyet olsun canım 🥰
Sağol canım benim 😌
14 haziran menü
Sabah 1 muz 1 filtre kahve
Öğlen 1 kase çorba tavuklu pide
Akşam 1 tabak şakşuka 1 adet patates
3 litre su
30 dk leslie bosted
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia Lavinia_98 Lavinia_98
Geç bir bildirim oldu ama😵‍💫 iyi geceler güzel hanımlar😍
Afiyet olsun patatesi azalt menüden aşkım💙
Afiyet olsun pastelfitim ❤

Afiyet olsun kaptanim 💙

Gecmis olsun canim 😔
Sağol kaptanim 🥰
Ayaklarına sağlık🤩
Ayaklarına sağlık 🤗

Beynimle sorunum yok da çevre beni olumsuz etkiliyor. Meryem bu yaşta manken mi olacaksın diye baskı yapıyorlar. Hep bir etkinlik beni geriye götürüyor kiramiyorum da ..uzaklaşıyorsun bizden diye sitem ediyorlar. İyi ki kulüp var buradaki destekler olmasa halimiz harap kuzum. Fast foodlari azalt seninki kolay aslında. Birlikte ilerleyelim ben de çok sevindim. 42 beden kıyafet almışsın ben de 38- 40 arası gidip geliyorum çok uzak değilsin direnelim olur mu :KK60:
Çok sağol abla. Herkes nasil mutluysa o beden de olsun niye bu herkesin konusmalari zaten hic anlamiyorum. Kilo alirsin duba oldun derler, verirsin gene laf ederler

15 haziran sali

Kahvaltı
1 dilim tb ekmeği
3 peynir toplari
Domates, marul, yesil biber, kapya

Ara
Nescafé
5 findik

Ara
2 kepçe brokoli çorbası
1 domates

Aksam
Ton balikli salata

Adim 10476

Cordelia Cordelia Z zipzip nnurc nnurc

Eklentiler

• Screenshot_20220615_120926_com.huawei.health.jpg
    Screenshot_20220615_120926_com.huawei.health.jpg
    42,7 KB · Görüntüleme: 16
Canım kardelelen321 kardelelen321 cim sen nerelerdesin?? Gerçi bu hafta ben de kayıplara karıştım okulun son dönemi ve kızımın dans-müzik-okul sahneleri dolayısıyla aşırı yoğunluğum vardı Cordelia Cordelia Zipzip- Zipzip- bu hafta için beni mazur görün arkadaşlar. Hakikaten ayakta duracak gücüm kalmadı öyle yoğun bir hafta geçiriyorum. Pazartesi paylaşım da yapamadım, mahçubum size ama şu okulun kapanmasıyla Cumadan sonra rahatlayacağız hepimiz inşallah😃 Cuma bildiririmimi yapacağım tabii ki 😍
Kardelencim sen de döndün mü sahalara?
Geldim kuzum. Ama tam anlamıyla veremiyorum kendimi. Çocukların hastalıklarından dolayı kayıplardaydım.. Bitmiyor ki hep Bi sorun çıkıyor.
Bu sene de yapacak çok işim var bir türlü sıra bana gelmiyor. Hacmim arttıkça artıyor😕
Sen nasılsın kuzum. Yoğun hafta geçiriyorsun da ben seni tanıdım tanıyalı hep yoğunsun, sen üstesinden gelirsin güçlü kadınsın😍
Kaptanım teşekkür ederim 😍 istiyorduk aslında ama kendimizi çok da olsun ya da olacak diye şartlamamıştık. Bugün testte çıktı şükür, kanda da çıkarsa hayırlısıyla ikinci bebek geliyor diyebiliriz 🤗
Allah sağlıkla kucağınıza almak nasip etsin
Teşekkür ederim kizlar
Bu günden itibaren menulerimi yazarım ilk tartii cuma belirtirim tartıya çıkmaya korksamda
Hoşgeldin canım

Geldim kuzum. Ama tam anlamıyla veremiyorum kendimi. Çocukların hastalıklarından dolayı kayıplardaydım.. Bitmiyor ki hep Bi sorun çıkıyor.
Bu sene de yapacak çok işim var bir türlü sıra bana gelmiyor. Hacmim arttıkça artıyor😕
Sen nasılsın kuzum. Yoğun hafta geçiriyorsun da ben seni tanıdım tanıyalı hep yoğunsun, sen üstesinden gelirsin güçlü kadınsın😍

Allah sağlıkla kucağınıza almak nasip etsin

Hoşgeldin canım
Teşekkür ederim canım 🤗

Zipzip- Zipzip- kuzum be diyorum ki,bu ayın 24.de emekli olayım,hedef 49 demiştim artık ne kadarı daha giderse artık,bu ayın 28.de gidecez 1 hafta yokum zaten.Oradada yemek olayları filan olacak en güzeli ben mezun olayım diyorum uygun olursa.
Olur tabi ki ablacim bence kilon cok iyi zaten🥰🥰

Olur tabi ki ablacim bence kilon cok iyi zaten🥰🥰
Tamamdır o zaman kuzum,ayın 24.de emekliliğimi alayım,gidince ne kadar dikkat ederim belli değil,tantuniler beni bekler orada şimdi.Dönüşte tekrar listeye girme şansım olurmu peki,kaptanlığıda devrederim olmazsa bir arkadaşımız kaptan olur takımda. :KK200: :KK200: :super::super:

X