Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kizlar nasilsiniz dun gece bildirim yapamadim. Bikac gundur kucuk kizimla cok ilgilenmem gerekti
14 haziran sali menu
12:00 tavuklu salata
15:00 1 halley
19:00 kabak yemegi
Spor: 12000 adim
95443BCC-0134-4516-911B-CF3DA30CC608.jpeg
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia

Tamamdır o zaman kuzum,ayın 24.de emekliliğimi alayım,gidince ne kadar dikkat ederim belli değil,tantuniler beni bekler orada şimdi.Dönüşte tekrar listeye girme şansım olurmu peki,kaptanlığıda devrederim olmazsa bir arkadaşımız kaptan olur takımda. :KK200: :KK200: :super::super:
Tabi ki olur ablacim gelince yeniden devam edebilirsin
Sen biraktiginda en cok kilo vereni kaptan yapariz gönüllü kaptan cikmazsa🥰

Ateşi daha iyi bugün inşallah. İdrar yolu enfeksiyonu var ve boğazı da kızarmış dedi.

Sağol canım
Ilaclar iyi gelir insallah canim🙏
14. 06 Menüm

Sabah kızıma yaptığım ama yemediği 5 pankeki yedim sanırım 🫣analar taş yer yarım yarım 5 yer hesabı 😶

Akşam 3 tane köfte, salata

Ara 2 top külahta dondurma

Zipzip- Zipzip- HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir
Afiyet olsun canim ❤
Kizlar nasilsiniz dun gece bildirim yapamadim. Bikac gundur kucuk kizimla cok ilgilenmem gerekti
14 haziran sali menu
12:00 tavuklu salata
15:00 1 halley
19:00 kabak yemegi
Spor: 12000 adim
Eki Görüntüle 3084406
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia
Afiyet olsun kaptanim ❤

HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir abla tebrik ederim çok güzel kilon. Yazin zaten sicaklar bastırınca insanın birşey yiyesi kalmiyor almayiz inşallah 😂🤭
Çok sağol buşracım teşekkürler,darısı hepiznize olsun inşallah,güzel güzel gitsin kilolarda.
Aynen daha havada tam ısınmadı sıcak bastırsın bakalım direk peynir karpuza dalacam bende :KK53:

X