Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Maşallah ekürime jhocama :KK200: :nazar::nazar::nazar:
Evet kuzu ..:confused:
Genelde bana sorardı ne alayım diye...şu saate kadar sormadı sanırım bir şey yok canım :KK51:
Pastelfitin de yarın doğum günü ona da sorak eşin ne alacak acaba diye :KK48:eski versiyonlar siparişle çalışıyor . :confused:
Şimdiden nice mutlu yıllarınız olsun bitanem,sağlıkla huzurla dolu niceyılalrınıza :nazar::nazar::KK200:
Bide süpriz yapsalar demi,şu milyonculsrdan bir toka bile alıp gelseler süper olacak durrrr çakayımmm hemennn hepsine :KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67:
eşi ne alacak bilmiyorum :KK70:
yarin benimde doğum günüm abla..
kocam geçen hafta pasta aldi .
daha hediyeyi almadim... bilmiyorum bana ne alcak:KK70:
pastelfit pastelfit kocan ne alcak sana:KK53::KK53:
Nice yaşların olsun migim sağlıkla huzurla mutlulukla :KK200::KK74:
Hepsi iyi canım büyüyor yavrular ☺️ Sen nasılsın?
Yaaaaaaaaa çok güzlllerrr kaptanımmm :nazar::nazar::nazar:

Hepsi iyi canım büyüyor yavrular ☺️ Sen nasılsın?
Allahım nazarlardan korusun güzelliklere bak ya maşallah yavrularıma 🥰🥰🥰🥰🧿🧿🧿
İyiyim bende canım tatil modundayım bulunduğum yer küçük bir yer tel çekmiyor çok şimdi kuaföre geldim sizlere de yazayım dedim özledim sizi bir kaç haftaya dönüyorum Allah’ın izni ile yine geleceğim yarışlara 🥰🥰🥰
Hoş geldin kuzum, iyi ki geldin 😍 yokluğun belli oluyor 😊
Teşekkür ederim canım madırım, inşallah hayırlı sağlıklı olur. Bakalım Cuma netleşir 🤗
Hoşbuldum tatlımmm🥰Amin kuzum inşallah canım 😍😍🤲🤲🤲hayırlı güzel haberlerini bekliyorum 🤗

İyiyim bende canım tatil modundayım bulunduğum yer küçük bir yer tel çekmiyor çok şimdi kuaföre geldim sizlere de yazayım dedim özledim sizi bir kaç haftaya dönüyorum Allah’ın izni ile yine geleceğim yarışlara 🥰🥰🥰

Hoşbuldum tatlımmm🥰Amin kuzum inşallah canım 😍😍🤲🤲🤲hayırlı güzel haberlerini bekliyorum 🤗
Bekliyoruz kuzum iyi tatiller❤️🤩🤗❤️😍

Şimdiden nice mutlu yıllarınız olsun bitanem,sağlıkla huzurla dolu niceyılalrınıza :nazar::nazar::KK200:
Bide süpriz yapsalar demi,şu ilyonculsrdan bir toka bile alıp gelseler süper olacak durrrr akayımmm hemennn hepsine :KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67:

Aynı ben Anneanneleri güzel çünkü 🤩😄😄😄

Elhan Elhan ❤️ablam nice mutlu güzel yıllarınız olsun inşallah hep mutlu olun şeker tadında ömrünüz olsun ❤️yarın gelemezsem şimdiden kutlayayım ben 🥰🥰🥰🥰
Wilma11 Wilma11 pastelfit pastelfit nice yıllara kızlar iyi ki doğmuşsunuz iyi ki tanımışım sizi ❤️❤️❤️❤️Erken kutlama yaptım ama siz beni anladınız ☺️☺️☺️
çok teşekkür ederim mommy :KK68: :KK68: :KK200:

Bide süpriz yapsalar demi,şu ilyonculsrdan bir toka bile alıp gelseler süper olacak durrrr akayımmm hemennn hepsine :KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67:

teşekkür ederim hanimcik ablacim...:KK200::KK200::KK68:

Ak valla tatlım :KK62:beceremiyorlar romantizmi...kendilerine yol su elektrik olarak dönecek yani sonuçta :63:
Çok teşekkür ederim bitanem hepimizin sağlıklı mutlu yılları olsun. 15 yıla girdik ne çok ne az ....ama güzel geçti. Yuvamizda dirligimiz daim olsun. Allah eşlerimizi ıslah etsin. :KK59:Omur boyu ağzımızın içine baksınlar. :süslü::süslü:çoooook amin :dua::dua:

Ak valla tatlım :KK62:beceremiyorlar romantizmi...kendilerine yol su elektrik olarak dönecek yani sonuçta :63:
Çok teşekkür ederim bitanem hepimizin sağlıklı mutlu yılları olsun. 15 yıla girdik ne çok ne az ....ama güzel geçti. Yuvamizda dirligimiz daim olsun. Allah eşlerimizi ıslah etsin. :KK59:Omur boyu ağzımızın içine baksınlar. :süslü::süslü:çoooook amin :dua::dua:
Okkalı çaktım bide hak ediyorlar bunu.:KK62::KK62:
Nice 15.yıllarınız olsun her daim huzurla mutlulukla dolsun yuvan :nazar::nazar:

Elhan Elhan ❤️ablam nice mutlu güzel yıllarınız olsun inşallah hep mutlu olun şeker tadında ömrünüz olsun ❤️yarın gelemezsem şimdiden kutlayayım ben 🥰🥰🥰🥰
Wilma11 Wilma11 pastelfit pastelfit nice yıllara kızlar iyi ki doğmuşsunuz iyi ki tanımışım sizi ❤️❤️❤️❤️Erken kutlama yaptım ama siz beni anladınız ☺️☺️☺️
Teşekkür ederim bitanem 😍 dileklerin hepimiz için olsun. Yarın niye gelemiyorsun 🙈 ben anlamadım

İnşallah canım 🙏🏻😘

Selam canim❤
Selam canim hosgeldin
Özledik seni tatilin bitsin bekliyoruz🥰🥰
Iyi tatiller 💋💋
selamlar
adımı sonra aticam..
14,06,2022
sabah 6:30
2 dilim karpuz 3 mini kutu peynir..
ara: filtre kahve.
öğlen: 12:00
çok acikmişim... yemek de almamişim..
1 simit bi çay tmm..
:KK43:
ara: 6 erik.
akşam 19.00
1 tabak taze fasulye.
10 yaprak sarma:KK43:
3 kaşık yoğurt
bi avuç kiraz ( bahçeden )
adım: 11,661
Afiyet olsun canim ❤
Günaydın..... geç olmuş olsada...
Sabah 5 te kalktım.. oğluşum pikniği var poğaça yaptım...okula geldim sene sonu kosturmasindan fırsat bulup bı selam vereyim dedim
Günaydın canim ❤

X