Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın güzel ve fit kadınlar :KK68:
2 gündür regl gecikmesi sonucu test yaptım.
Sonuç pozitif 🤗
Yarın kan vereceğim, netleşir o zaman 😊
Ooooo bir bebiş daha geliyor. 🤗Hayırlı olsun sağlıkla kucağına al. 🙏🙏🙏Bebek himen mi olacak yoksa şiraaaa mı 🥰🥰🥰

Son düzenleme:
Beynimle sorunum yok da çevre beni olumsuz etkiliyor. Meryem bu yaşta manken mi olacaksın diye baskı yapıyorlar. Hep bir etkinlik beni geriye götürüyor kiramiyorum da ..uzaklaşıyorsun bizden diye sitem ediyorlar. İyi ki kulüp var buradaki destekler olmasa halimiz harap kuzum. Fast foodlari azalt seninki kolay aslında. Birlikte ilerleyelim ben de çok sevindim. 42 beden kıyafet almışsın ben de 38- 40 arası gidip geliyorum çok uzak değilsin direnelim olur mu :KK60:
Yaş derken seni kaç sanıyorlar daha 27 olmadın.:KK20::ıslık:
❤️❤️❤️
İnsanlar sadece konuşur sen içinden geleni yap her zaman. 🤗🤗🤗

Beynimle sorunum yok da çevre beni olumsuz etkiliyor. Meryem bu yaşta manken mi olacaksın diye baskı yapıyorlar. Hep bir etkinlik beni geriye götürüyor kiramiyorum da ..uzaklaşıyorsun bizden diye sitem ediyorlar. İyi ki kulüp var buradaki destekler olmasa halimiz harap kuzum. Fast foodlari azalt seninki kolay aslında. Birlikte ilerleyelim ben de çok sevindim. 42 beden kıyafet almışsın ben de 38- 40 arası gidip geliyorum çok uzak değilsin direnelim olur mu :KK60:
Çevre önce kendine baksın hocam,sen duyma onalrı bile boşver,sen kendini nasıl iyi hissediyorsan gerisi teferruat zaten.
Sen her halinle bile güzelsin :KK200: :nazar: muhteşem kilo verdin bu arada kutluyorum seni

Ay gerçekten senin beğenmene çok sevindim canım benim 😍
60lı kilolarda bile fark ediyor ama daha zor geliyor şimdi,bi de esas yük alt bölgemde olduğu için 😁
Allah devam ettirsim gercekten faydasını görürsün...
Düne kadar ben farkında bile değildim. Agzim asla boş durmuyordu. Zavalli midem nefes aliyodur şuan. Cok fena ödem doluyum yaa
Ayyy aynı ben...modemle değil beynimle yiyorum...
Sonuç pozitif 🤗
Hayırlı olsun...saglikla kucağınıza alin.istenilen bı hamilelikmi

selamlar
adımı sonra aticam..
14,06,2022
sabah 6:30
2 dilim karpuz 3 mini kutu peynir..
ara: filtre kahve.
öğlen: 12:00
çok acikmişim... yemek de almamişim..
1 simit bi çay tmm..
:KK43:
ara: 6 erik.
akşam 19.00
1 tabak taze fasulye.
10 yaprak sarma:KK43:
3 kaşık yoğurt
bi avuç kiraz ( bahçeden )
adım: 11,661

Günaydın hanımlar 🥰
Günaydın pastelfitim❤️
Canım @kardelelen321 cim sen nerelerdesin?? Gerçi bu hafta ben de kayıplara karıştım okulun son dönemi ve kızımın dans-müzik-okul sahneleri dolayısıyla aşırı yoğunluğum vardı Cordelia Cordelia Zipzip- Zipzip- bu hafta için beni mazur görün arkadaşlar. Hakikaten ayakta duracak gücüm kalmadı öyle yoğun bir hafta geçiriyorum. Pazartesi paylaşım da yapamadım, mahçubum size ama şu okulun kapanmasıyla Cumadan sonra rahatlayacağız hepimiz inşallah😃 Cuma bildiririmimi yapacağım tabii ki 😍
Kardelencim sen de döndün mü sahalara?
Kolay gelsin canım ❤️
Dayanamadım tartıldım. Hedef 57 derken 56ları gördüm🤩Yeşil takım bana yaradı😂 HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir
🧿🧿🧿🧿🧿🧿
Günaydın kızlar :KK68: :KK68:
Günaydın kaptanim ❤️
Aaaaaaa ben şok 😱😱😱
🤭☺️ ben de çok şaşırdım. 🤷‍♀️
Günaydın canlarım 💕
Günaydın beybi❤️
Günaydınlar şekerler :KK200: :KK200:
Günaydın canım ❤️
Günaydın magazin müdürüm❤️
Sonuç pozitif 🤗
Günaydın Hamiş hatun 🤗❤️
Selam canım ❤️

X