Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar selamlar. Dün öğleden sonra telefonumu düşürdüm, iç ekranı kırıldı. Bildirim yapmak için eşimi bekledim ama o da çok geç geldi, yine şehir dışı hazırlığı var telaştan unuttum gitti. Sabah işe geldiğimde telefonu tamire bıraktım. Akşam üstü alacağım, eksik bildirimlerimi o zaman tamamlarım. Gitti yine dünyanın parası yok yere :kızgın:

Google chrome gibi tarayici
Play storeden indirdim 🤭

@Elhan Elhoşumm emekli oluyor 🥰🥰
Tamam indireyim 😄

Aşkitomun emekli olduğunu biliyorum, sanki benle ilgili bi konu gibi geldi ondan sordum😄
Minnoşum sen neyin peşindesin helaaaalll👏👏👏
Vallahi benden kaynaklı değil, vücut kafasına göre takılıyo. Pazartesi -600 iken Cuma sabit geldim, bu pazartesi -1000. Adetten bi şaşırdı garibim🙈

Nazen bende zorlanıyorum adımda evdeysem oda,dışardaysam zaten tamamloyırumda genelde.

Teşekkürler kuzum saol :KK200:

Rica ederim canısı hayat boyu başarıalrı her daim olsun :KK200:

Afiiyetler olsun kaptanım :KK200:

Afiyetler olsun

Aman aman sakın bişi olmasın

Afiyetler olsun

Afiyetler olsyun

Afiyetler olsun

Afiyet olsun

Afiyet olsun

Hemen yazacam kaptanım bilgine

Afiyetler olsun

Afiyetler olsun

Afiyetler olsun

Afiyetler olsun
Teşekkürler kaptanım 😍
Ay ben seni rüyamda gördüm ama profil resminle ☺ teyzem de 64 yaşında ona misafirliğe gidiyoruz ben annem ablam yeğenlerim
Sonra akşam olunca diyor ki hanım keleşimi getir gelecek çok sevdiğim dostumdur rakı içecez 😀 biz de diyoruz ki a geçen de görüşmüştük bi sohbet edelim kalkarız, geliyorsun oturuyoruz sohbet muhabbet 😀
Anlamı ne bilmem ama seni seviyoruuuz 😘😘😘

Bugünkü kilom 101,9 😕
Menü bildirimlerime de bu akşam başlıyorum artık
Evettt süperrrr :KK76:

Günaydınlar hanımlar :KK200:
10 mayıs.
1 rezene çay
Sabah.
1 yumurta,maydonoz,az peynir,5 zeytin,domates,1 wasa,çay
Ara
1 yeşil çay,2 ceviz.
Öğlen.
1 elma,biraz salata.
Akşam.
2 kepçe çorba,1yk kızartma,salata.
Daha sonra.
1 kadeh rakı,kavun,kiraz.
Su 1,5 lt.

11 Mayıs.
Sabah.
2 yumurta,domates,salatalık,maydonoz,4 dilim sucuk,az peynir,4 zeytin.çay,minik ekşi mayalı ekmek kızartması kenarları.
Ara.
1 yeşil çay,1 kase kiraz.

Akşam3 sigara böreği,2 dilim domatesli peynirli ekmek,çay.
Su2 lt.
Adım 6450.

12 mayıs
1 rezene çayı.
Sabah.
1 yumurta,1 dilim ekmek,3 çri domates,salatalık,3 zeytin,çay.
Ara.
1 elma
Akşam.
Ton balıklı yeşillik salatası.
Ara.
1 yeşil çay,2 sigara böreği.
Gece .
1 kayısı form çayı.
Su 2.8 su ve detoks suyu.
Adım 11.135.

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia
Sana da afiyetler şifalar olsunnn 😍

Kızlar selamlar. Dün öğleden sonra telefonumu düşürdüm, iç ekranı kırıldı. Bildirim yapmak için eşimi bekledim ama o da çok geç geldi, yine şehir dışı hazırlığı var telaştan unuttum gitti. Sabah işe geldiğimde telefonu tamire bıraktım. Akşam üstü alacağım, eksik bildirimlerimi o zaman tamamlarım. Gitti yine dünyanın parası yok yere :kızgın:
Yaa gecmis olsun canim kotu olmuş 😔😔
Bu arada kilomu yazayım,
81.9 kg
fark -300 gr
nnurc nnurc Zipzip- Zipzip-
Güzel eksi tebrik ederim canim 🤩

Geçmiş olsun. 😔😔

X