Popüler Konu LenaG ile MasterFit

9 Haziran Perşembe menüm

09.30 : 1 fincan tarçınlı sade Türk kahvesi, 1 maden suyu

11.30 kahvaltı: 1,5 haşlanmış yumurta, 1 dilim peynir,1 dilim tb ekmek, peynir, domates

13.30 ara 1 fincan leblebi, 6 fındık, 5 erik

16.00 öğle yemeği: 4 kaşık tas kebabı, 1 dilim browni kek

18.00 akşam yemeği: 1 kase kırmızı mercimek çorbası, yarım tabak tas kebabı, 1 sb ayran

Su:3 litre
Adım sayım da 12 bine yaklaştı.

Zipzip- Zipzip- Bar_na Bar_na
Afiyet olsun canim 💜
İyi geceler canlarım, yarın herkes için bol eksili bir gün olsun inşallah 🥰
Iyi geceler fesangim💜

Sabah
Yulaf lapası (3 yk yulaf 1 çb süt 1 çb su ve tarçın üzerine 1 tk fıstık ezmesi 3-4 çilek )
Öğle
1 tambugday lavaş arasına 1 tk labne salatalık ve maydanoz ile dürüm yaptım
Yanında domates

Akşam
1 kase mercimek çorbası
1 kase Taze fasulye yemeği
2 yk yogurt
Ara
5-6 kiraz 3 kayısı
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir

Ben bu haftada yeşil takımdayım hatta sanırım bayramdan sonra masterfite katılabileceğim bugünler yoğun geçiyor okullar tatil olunca yeğenlerim ve kardeşlerim gelecek sonra beraber bayramda tatile gidecez o yüzden takımları zor durumda bırakmamak için bayramdan sonra dinlenmiş ve daha enerjik olarak döneceğim ama şimdilik yeşil takımdan devam edeyim Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia kaptanlarım 😘❤️

Ben bu haftada yeşil takımdayım hatta sanırım bayramdan sonra masterfite katılabileceğim bugünler yoğun geçiyor okullar tatil olunca yeğenlerim ve kardeşlerim gelecek sonra beraber bayramda tatile gidecez o yüzden takımları zor durumda bırakmamak için bayramdan sonra dinlenmiş ve daha enerjik olarak döneceğim ama şimdilik yeşil takımdan devam edeyim Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia kaptanlarım 😘❤️
Tamam canim🥰

İyi akşamlat kızlar. Çok bitkin ve yorgunum bugün. Yarını off günü yaptım kendimce. Paylaşımlarımı yapayım, duş alıp ütüye geçeceğim😒
9 haziran perşembe menüler
Sabah 10.00

2 yumurta, 30 gr lor, 1 tk tereyağ ile omlet,
1 dilim esmer ekmek,
5 zeytin,
150 gr fırınlanmış kabak.

Öğlen 13.30
1 simit, 1 mocha (maalesef dışarıdaydım)

Akşam 18.30
1 porsiyon tavuk şiş,
Bol salata
(Çiğ kuruyemişleri çıkardım ve spor sonrası protein shake yapmadım öğlenden dolayı)

Su: 3 lt Bar_na Bar_na Zipzip- Zipzip-

Sporlar:
BE0BD8D3-461C-4F3E-9B9D-76E4FFCE5458.jpeg
image.jpg
Antreman: 400 puan,
Adım: 17.021 Cordelia Cordelia

Canim gecmis olsun Allah beterinden esirgesin
Geçmiş olsun canım, Allah esirgesin, beterinden korusun 🙏🏻
Geçmiş olsun canım Allah şifa versin annene başınızdan ayırmasın 🙏
Allah razı olsun kızlar amin 😍

Dün gece uzun bir aradan sonra alerji oldum acile gidip iğne oldum ne güzel bitti diye seviniyordum uzun zamandır olmuyordum ama inşallah tekrarlamaz
Sana da geçmiş olsun canım

Canlar annem hepinize teşekkür ediyor tüm geçmiş olsunlara 😘😘

X