Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Allah esirgesin şifa versin. Senin de yazdığın gibi dermansız dert vermesin. Henüz durumu tam netleşmemiş sanırım. Kötüyü düşünüp kendini üzme. Güzel haberler alırsın inşallah
İnşallah canım. İyiyim ya. Kontrolleri öteledi ya doktorlar, için rahatladı demekki acil önlem alınması gereken bir durum yok diye. Normalde ağlamakla, üzülmekle hiç işim olmaz ama konu çocuk olunca işte… kendimi aptal gibi hissettim aylardır basit denen, normal denen şeylere hiç aklıma gelmeyecek durumlar çıkınca. Neyse, iyiyiz çok şükür

Aynen kuzum. Aylardır kreşe giden çocukta normal enfeksiyon diyorlar. Meğer burun ve genizdeki etler fazla büyükmüş, o tetikliyormuş en ufak soğuk algınlığında. Gözlem altında olacak, gerekirse aldırırız sorun yok ama kalpte problem çıkmasın, en büyük sıkıntım o.

Çok şükür sabitlik de güzel
Evet buna da şükür
Eline sağlık canım

Eline sağlık canım

Allah korusun canım kötü düşünme. Belki ilaç ile hallolur

Kilo bildirimim
Cuma 79.6
Bu cuma 79.9
+300 üzgünüm ben bir türlü bu işi yapamıyorum
Zipzip- Cordelia ummhnisa
Geçen hafta 56.2
Bugün 57.3
Artı: 1.1
Özür dilerim takımım
Zipzip- Cordelia ummhnisa pastelfit

Zipzip- yeşil takımda olmak istiyorumEki Görüntüle 3077897
Bu hafta olmadı ama haftaya mutlaka eksiyi göreceğiz kızlar inanıyorum
Gunaydin kizlar

Gecen cuma 68
Bugun 67,3
Fark: 0,700 kg

Zipzip-
Cordelia
ummhnisa
Tebrik ederim canım
Eline sağlık kaptanim

North River mavi takim tebrik ederim

ummhnisa sizleride tebrik ederim
Teşekkürler canım sizinde emeğinize sağlık
Tebrik ederim North River ve mavi takım
Teşekkürler canım
Evet katılayım canım
kaptan olunca Bi gevşeme oldu herhalde gelen kilomun gitmesi lazım bu hafta

Bu problemı yaşayan iki yakınımın cocukları oldu amelıyat oldular bir tanesi tamamen kurtuldu amelıyat oldu tüp takıldı o tüp sonra düşüyormuş ondan sonra bir daha hiç hasta olmamıs aşırı memnun. Diğeri yeni oldu geniz cok buyukmus gözükmemiş ve tüp takıldı şimdilik memnun tüp olayı bitince tamamen düzelecek insallah Lütfen sende moralini bozma olan ve düzelen bir konu rabbim şifa versin.
Sizde sadece genizse onu da olan var oda çok memnun tamamen sorunu anlamadığım için iki konuyu da anlattım

Masterfit Yarışması 37.Etap
1 Bar_na 79,3
2 North River 79,1
3 Hallederiz 83,2
4 dolunaydagel 79,9
5 She-Raa 84,5
6@Migim72,8
7 Kinoalihatun 77,35
8 Diyet Salata 73,00
9 fesang 59,3
10 pastelfit 58,1
11 60kiloyum 86,8
12 sandriyon 67,3
13 L u c i a 84,3
14 Nikinik 86,8
15 hllgkchl 65,0
16@UcurtmaAvcisii89,7
17 nnurc 66,3
18@amylee082,3
19@karamelllim79,1
20 ummhnisa 75,8
Sarı Takım
1 Cordelia
2 _ASTRAL_ 65,3
3 erenmothers
4 Zipzip-
Yeşil Takım
1 HanimKelesimiGetir 52,0
2 sara_28 89,7
3 minerva1988 57,0
4 Mehfam 69,2
5 Kendinin en iyi hali ol 64,0
6 B Beklenen2 77,2
7 Chedarice 79,2
8 balpamuk 65,2
9 B Bmsh 63,5

Bar_na
60kiloyum

Son listemiz bu sekilde müsait olduğunuzda secmeleri yapariz kaptanlarim

Vuuuhuuuu

Kalp için Allah korusun lütfen aklına bile getirme öyle şeyler..

Benim oğlum geniz eti ve kulak tüpü operasyonu olduğunda 2 yaşında bile değildi. İnan ki basit işlemler. Yalnız geniz eti ne yazık ki tekrar büyüyor çoğunlukla. Eşim ve abim de aynı ameliyatı oldu onlarda da tekrar çıktı kulak tüpü ise zaten birkaç ay sonra kendiliğinden düşecek ve Allah izin verirse bir daha kulakta sıkıntı yaşamayacaksınız. Kalbini ferah tut cicikuşum bizi de habersiz bırakma

İyi yaptın canım. Bademcik, et, tüp hepsini yapalım dediler. Biraz gözlemleyeceğiz, tekrar enfeksiyon geçirirse ki inşallah olmaz, geniz etini bekletmeyeceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…