Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tamam canim dun yaparken belim ve calismayan kaslarim acidi cok zorlamak istemedim
Ilk videosunu dinledim 7 ser gun yapin diyordu tum videolar icin
Bende 10 gibi yapacagim
Sonra beni yogun bir gun bekliyor
Kolay gelsin kuzum evet zorlama adamın sesi çok tatlı zaten alıp götürüyor. Bir de spor hareketlerinin temelini öğrenmiş oluyorsun. Sakatlanmadan ne nasıl yapılır

Gunaydin kizlar kizimin vucut baya azaldi . Sicakta surekli buzla pesinde kostuk . Bakamadim kusura bakmayin
Günaydın kızın için sevndim canısı geçiyor kabartılarıda.
Zipzip- adımlarda HanimKelesimiGetir bizi geçmiş gördün mü :))
Geçtim geçtim yaşlı halimle bide,yarın belli olur gene her an süpriz gelebilir
Gördüm canim tebrik ederim HanimKelesimiGetir

Iki gundur biraz tembellik yaptim adim konusunda
Sağol kuzum teşekkürler
Gunaydın telefonum geri geldi sukur
Günaydın gözün aydın olsun

Sagol canim

Cordelia joni davayı kazandı amber joniye 15 miyon dolar odeyecekmiş
Belliydi. kadın adamı uyuşturucu kullanmakla suçluyor, Kendisi de uyuşturucu kullanıyormuş e adamı başka adamlarla aldatmış ses kayıtlarında deli gibi bağırıyor bir şeyler fırlatıyor adama yumruk atmış. Johnny nin vurduguna dair bir sey yok. Elinde Johnny'nin bağırıp çağırıp ortalıkta dolandığı sağa sola vurduğu bir video var o videoyu çekerken o kadar rahat ki ne korkuyor ne ne üzülüyor insanın eli ayağı titrer kocası böyle bir şey yaparken, kadın sırıtıyor kameraya.
Kararı doğru buldum. Hayırlı olsun.

bende johnnyin kazanmasina çok sevindim hak ediyordu...
şimdi instada kaybettiğine üzüldü kabullenemedi..
acabba 15 milyon dolari nasıl ödeyecek merak ediyorum.
ha bide cezai işlemlerde johnny de ambere 2 milyon dolar ödeyecekmiş.. ama 2 milyon bişi degil.

entrika ihanet ihtiras son dörde kalan 3 kişi saymıştım ya 4. ye evrim diyorum

iyi geceler bebişim
Yok artık. Bence son 4 Adem Anıl Atakan Nagehan

Ogeday ve Berkan Atakan gölgesinde kaldı. Onun yancısı gibi gözüküyor. O yüzden şans vermiyorum.

Evrim de ilk eleme de gitsin herkese benden çay.

Ödeyeceği para hiç önemli değil. Oyunculuk hayatı bitti bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…