Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cok aydinlikti hava 🙈🙈

Saat 6 gibi kedi icin kalkiyorum bugunde uyuyamadım tekrar😅
İşin esprisi olarak dedim onu kuzum.
Bende aslında uyanıyorum,hele hafta sonlarıda başladı gözümü açıyorum hemen
Ayyy o kötü bak. Sırf zayıf kalmak için sigara içiyorlar. Bak bende o yok😂yiyerek zayıflamayı tercih ediyorum😍
Ben genelde öyle iştahlı olmadım hiç,damak zevkimde yoktur,yaşamak için yiyenler grubundaydım hep.
Eşimde çok iştahlı değildir,kızım yemek içiğn yaşıyor resmen ver ona etleri kebabları gömer anında.

Günadın kızlar. Ben ilaç düzenlemesi yapılıp gönderilir derken, doktor doktor gezmelerimiz sonucu ameliyat var gündemimizde. Hiç aklıma hayalime gelmeyecek ciddi rahatsızlıklar üzerine de tetkikler yapıldı, hiç burada bahsedip gözümde de ağzımda da büyütmek istemiyorum şimdilik. Perşembe gün bir kontrolü daha var, ondan bir çıksın bakalım. Ateşi düşmüyor, 2 gecedir uyuyamıyorum… iğneye başladık bakalım, şu ateşi bir düşse yavrumun… dün akşama kadar sürdü doktor maceramız, kendi muayeneme gitmedim bile. Dün adımlarımı fotoğrafını çektim ama gecem gündüzüm birbirine karıştı, yeme düzeni falan kalmadı. Usülen yaz derseniz yazacağım ama şu an en son düşündüğüm şey diyet sanırım… Duanızı esirgemeyin olur mu?
Kuzum çok geçmiş olsun 🙏🏻 Rabbim şifa versin inşallah 🙏🏻

Ben genelde öyle iştahlı olmadım hiç,damak zevkimde yoktur,yaşamak için yiyenler grubundaydım hep.
Eşimde çok iştahlı değildir,kızım yemek içiğn yaşıyor resmen ver ona etleri kebabları gömer anında.
Kızın aynı ben abla 🤣🤣

Kızın hepimizin ruh ikizi olabilir. 🤗

X