Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hakkında hayırlısı canım .
amin canım
Mesajı yeni gördüm ve içim yandı. Rabbim ferahlık versin kalbine ve hayırlısından bir evlat nasip etsin İnşaAllah.
Bende 10 yıl sonra anne oldum. O beklentinin, kalpteki ateşin ne olduğunu çok iyi bilirim...
amin canım Allah razı olsun
Saram tabi bir vakti vardır, herşey Allahtan . Sen İstanbul’da mıydın. Benim evlat sahibi olmamı sağlayan doktor vardı, hala vardır herhalde onu da paylaşabilirim senle.
Bizde çok uğraştık üzüldük, ama bunların yaşanması gerekiyormuş demek, çok kereler umudumu kaybettim. Benimkiler üçüzdü aslında, birini kaybettim. Sonra ikizler 5 yaşındayken bi mucize oldu, sanırım 37 yaşlarımdaydın hayatımda ilk defa doğal hamilelik yaşadım, o da gitti. Ama bunlar birer umut, her zaman umut vardır. Hepsi bir gün geçecek inşallah, sabret🙏
istanbulda değilim canım ama doktorun ismini söylersen sevinirim
Ne yemek yapsak, vallahi bıhtık:işsiz:
bende bugün ne pişirsem diye düşünüyorum yemeğin adı olunca pişirmesi kolay

amin canım

amin canım Allah razı olsun

istanbulda değilim canım ama doktorun ismini söylersen sevinirim

bende bugün ne pişirsem diye düşünüyorum yemeğin adı olunca pişirmesi kolay
Yaa yemek işi biraz sıkıntı bizde, kız sürekli yemek sipariş ediyo. Yemek sepeti miyim ben😡Ben de sağlıklı şeyler yapmak istiyorum. Bi de kız okulda yemiyo , onun beslenmesine de koyacak bişeyler olursa sabah bana rahat oluyo. Amaaan bıhtık işte😂
Özelden yazayım canım🥰

selamlar dünkü menüm...
6.30
3 wasa + findik kremasi
ara: fitre kahve
12:00
menemenli makarna+yoğurt.
ara: tuzlu çubuk +nescafe
20:00
bi kase terbiyeli sebze çorbasi
1 dürüm çigköfte
ayran.
spor: 21:00 de kardio. 15 dk
10 bin adim.
@Cordelia Zipzip- Zipzip-
Afiyet olsun canim♥️
Gel canım:KK74:Elhan niye uğramıyo,okul kapanacak yoğunluk vardır da, bi iki gelip laf sokup gitseydi bari😍
Elifcim de ders çalışıyo, hiç hoşlanmam ders çalışan insanlardan🤪bizim evde olmadığı için🙈
😅😅😅😅

X