Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydinnn herkeseee 💕🏵️🌸💮🌼🏵️💕💮🌸💕🏵️🌸💕💮💕💮🌸🏵️💕💮🌸🌸🏵️💕💮💕💮🌸🏵️💕💮🌸💕💮💕🌸🏵️💕💮
Günaydın tatlım. 💋♥️
Sastim kaldım bende ödem olabilir umudu ile devam edicem bugünde bakalım 😔
Devam et 4 gün. Cuma görürüz sonucu bence. Ben mesela sabah peynir zeytin ekledim o kadar az yiyemiyorum. Meyve ile süt doyurmaz benim

Günaydın kızlarrr :KK200: yağmur sakin ve :KK200:güzel yağıyor Ankara' da. güzel bir gün olmasını diliyorum
Günaydın canım. 💋♥️
Günaydın guzellikler 💞
Günaydın. 💋♥️
Evet canim negatif :KK68:
Çok sevindim. 😂💋♥️

İyi olmana sevindim canım ❤️ Sağlıklı olalım da yoğunluk iyidir. Yıllar sonra çocuklar büyüyüp yuvadan uçunca onların civiltisini ozleyeceksin bugünün tadını çıkar . Okul ve ev hayatında başarılar kolaylıklar dilerim Asiyem. :dua::KK60:
Çok sağol abla iyiyim şükür..
Günler gelip geçiyor..
Okul başladı bir sürü iltifat topladım..
Zayıflamışsın dediler daha da genclesmissin dediler 🤭🤭🤭

Cok şükür canim🤩
Şurada ağız tadıyla bir geyik yaptır bee🙄 Yok kız valla ikinizi de seviyorum🥰 iki kardeş çok tatlıs muhabbetiniz var aranızda 💙
Bananeeee...
Günaydın tatlım. 💋♥️

Devam et 4 gün. Cuma görürüz sonucu bence. Ben mesela sabah peynir zeytin ekledim o kadar az yiyemiyorum. Meyve ile süt doyurmaz benim

Günaydın canım. 💋♥️

Günaydın. 💋♥️

Çok sevindim. 😂💋♥️
Çok şükür canim🤩
Covit testi mi oldun canım?
Oglum olmustu canim💕
Yarin oglum sünnet olacak. Pcr verdik bakalim. Sonuc negatif cikarsa olacagiz. Dualariniza talibim. Umarim hersey sorunsuz ilerler.
İnşallah sonuc negatiftir hayirli olsun inşallah sünnetiniz💕

Ben başlayamadım 🙈 yarın başlayacam inşallah nöbette zorlamazsa uyarım.. bu sabah kahvaltıyı geç yaptık büyük oğlanın kontrolü vardı ona gittik geldik gelince normal kahvaltı yaptım akşama da annemlere geçecez orda hafif bişeyler yaparım yarın da yemeklerimi hazırlar yanıma alırım
Nerdesin canım?

Adımlarım Cordelia Cordelia
Screenshot_2021-09-15-14-13-03-67_8bfee842feb4839554fe095c136876d8.jpg
Screenshot_2021-09-15-14-12-57-31_8bfee842feb4839554fe095c136876d8.jpg

X